Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Tfu tfu żadnych takich słów! Musimy żyć bo kto będzie ratował te biedne istoty! Nas musi być więcej w żadnym wypadku nie mniej!
  2. Jestem na zaproszenie Maritki... Już się zaczynam bać wchodzić na linki które mi wysyłasz :-( Bo to same nieszczęścia :-(
  3. [B][I]Informacje na temat Talesa i jego wydatków oraz potrzeb (kopiuje)[/I][/B] "hotel 450zł miesięcznie, za leki nie dostałam jeszcze rozliczenia ale to nie jest stała kwota bo leki były stosowane różne i nie są podawane na stałe. Tales był leczony na lamblie i kokcydia. Teraz czekamy na wynik badania kału bo dziś próbka idzie do badania. jakie dalej będzie leczenie i czy będzie to zależy od wyniku. Tales na pewno potrzebuje lepszej karmy. Zdecydowanie lepsze kupki ma po Royalu ale przy tak dużym psie ta karma szybko schodzi i nie jesteśmy w stanie jej kupować cały czas. Byłoby wspaniale jakby ktoś mógł mu taki prezent kupić. Czasem ktoś woli kupić karmę niż dać pieniądze dlatego o tym pisze"
  4. [quote name='Barkelona']Chyba nie było oko za oko ząb za ząb... :D :D[/QUOTE] Hihihi to się okaże :diabloti:
  5. Rany jaka ona smutna... Rany boskie co się dzieje na tym świecie :shake::shake: Nie wiem... Szkoda słów...:-(
  6. [quote name='magdyska25']Raczej tak ;) a potem ludzie się na nas w parku patrzyli jak na nienormalnych, którzy zachęcają psa do skorzystania z kałuży jak staw 2 kroki dalej mają..................:evil_lol:[/QUOTE] No ale od czegoś trzeba zacząć prawda? :cool3:
  7. A to Szadi brzydal... Moja Lila jak wyjechaliśmy to sikała na Nasze łóżko :mad: Nie wiem czy to było ze złości ale pamiętam że jak dzień po przyjeździe pojechaliśmy do sklepu to odrazu poszła na łóżko i się zesikała :angryy::angryy: To była chyba taka demonstracja... Kiedyś podsuwałam jej pod nos kwaśnego lizaka i chyba też się zdenerwowała bo też nalała na łóżko haha ja nie wiem z czego to wynika... Ale ona wie że później Pani się bardzo złości... :mad::mad: Przyznajcie się co zrobiliście na złość Szadiemu :mad:
  8. Zaglądam do ślicznotek moich :loveu:
  9. Ja też jestem ciekawa, i czekam na wieści ;)
  10. Ludzie są podli... :angryy: Najłatwiej odwrócić głowę albo dobić... :angryy:
  11. Trochę ode mnie: [url]http://zulla.pl/index.php?page=zobacz&id=7167[/url] [url]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/warszawa-piekna-shaggy-szuka-domu,2762826.html?type=free[/url] [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/642172408/warszawa-Shaggy-szuka-domu.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=84203[/url] [url]http://www.sogl.pl/index.php?action=details&id=13424&method=adverts[/url] [url]http://www.novacash.pl[/url] (czeka na akceptację) [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/3599/Shaggy_szuka_domu.html[/url] [url]http://ofertyrolne.pl/inne/inne/4214[/url] [url]http://hermestop.com/ogloszenia/145042/Warszawa/mazowieckie/zwierzeta[/url] [url]http://www.kleparz.net[/url] (czeka na akceptację)
  12. Napiszcie tekst do ogłoszeń, dane do kontaktu i gdzie go ogłaszać jak będę miała chwile to zrobię ogłoszenia
  13. Napiszcie tekst do ogłoszeń, dane do kontaktu i gdzie go ogłaszać jak będę miała chwile to zrobię ogłoszenia
  14. Napiszcie tekst do ogłoszeń, dane do kontaktu i gdzie go ogłaszać jak będę miała chwile to zrobię ogłoszenia bo już tyle czasu mineło od założenia wątku a ogłoszeń brak.
  15. Ja nadal wierze że sprawiedliwości stanie się zadość... Jak nie teraz... Kiedyś się na tym potworze to zemści!!
  16. Coco jakie ma uszy... No poprostu... nie wiem co opwiedzieć
  17. Foxowaty :iloveyou::iloveyou:
  18. Ojej ale słodko zarówno kicia jak i Suzi, śliczne dziewczynki :loveu::loveu:
  19. [quote name='danavas']załatwione:)[/QUOTE] Działamy :D:D:D
  20. [quote name='danavas']a to chcesz mi Aga foty na maila wysłać czy w ogóle pakę z fantami do domu?[/QUOTE] Aga no paczkę do domu ;)
  21. [quote name='danavas']może tak być,dajcie fanty i opisy a ja dołożę swoje i zrobię bazar....mam jeszcze kilka fantów od Aimez, też je damy do Talesowej puli....[/QUOTE] To wyślij mi Ciotka Twój adres na PW żeby wiedzieć gdzie wysłać. A ja już działam
  22. [quote name='danavas']trzeba fanty pozbierać i wtedy zrobię bazar...coś tam już mam, ale cioteczki poszperajcie w szafach może coś wynajdziecie..... musimy zebrać deklaracje...brak deklaracji to co miesiąc większy dług...mimo bazarków....wiadomo ile kosztuje hotel dla Talesa? i jaki jest miesięczny koszt leków?[/QUOTE] Ciotka a jakby ktoś do Ciebie wysłał fanty to może tak być? Bo dziewczyny się deklarowały że mają, to zaraz do nich pisze i działamy a od poniedziałku wysyłam zaproszenia na wątek i proszę o deklaracje. A co do hotelu i leków to dowiem się :)
  23. Ciotki działacie coś z tym bazarkiem...? Bo dług rośnie i rośnie :-(
×
×
  • Create New...