-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B][I]Informacje na temat Talesa i jego wydatków oraz potrzeb (kopiuje)[/I][/B] "hotel 450zł miesięcznie, za leki nie dostałam jeszcze rozliczenia ale to nie jest stała kwota bo leki były stosowane różne i nie są podawane na stałe. Tales był leczony na lamblie i kokcydia. Teraz czekamy na wynik badania kału bo dziś próbka idzie do badania. jakie dalej będzie leczenie i czy będzie to zależy od wyniku. Tales na pewno potrzebuje lepszej karmy. Zdecydowanie lepsze kupki ma po Royalu ale przy tak dużym psie ta karma szybko schodzi i nie jesteśmy w stanie jej kupować cały czas. Byłoby wspaniale jakby ktoś mógł mu taki prezent kupić. Czasem ktoś woli kupić karmę niż dać pieniądze dlatego o tym pisze" -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barkelona']Chyba nie było oko za oko ząb za ząb... :D :D[/QUOTE] Hihihi to się okaże :diabloti: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A to Szadi brzydal... Moja Lila jak wyjechaliśmy to sikała na Nasze łóżko :mad: Nie wiem czy to było ze złości ale pamiętam że jak dzień po przyjeździe pojechaliśmy do sklepu to odrazu poszła na łóżko i się zesikała :angryy::angryy: To była chyba taka demonstracja... Kiedyś podsuwałam jej pod nos kwaśnego lizaka i chyba też się zdenerwowała bo też nalała na łóżko haha ja nie wiem z czego to wynika... Ale ona wie że później Pani się bardzo złości... :mad::mad: Przyznajcie się co zrobiliście na złość Szadiemu :mad: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do ślicznotek moich :loveu: -
Ja też jestem ciekawa, i czekam na wieści ;)
-
Trochę ode mnie: [url]http://zulla.pl/index.php?page=zobacz&id=7167[/url] [url]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/warszawa-piekna-shaggy-szuka-domu,2762826.html?type=free[/url] [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/642172408/warszawa-Shaggy-szuka-domu.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=84203[/url] [url]http://www.sogl.pl/index.php?action=details&id=13424&method=adverts[/url] [url]http://www.novacash.pl[/url] (czeka na akceptację) [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/3599/Shaggy_szuka_domu.html[/url] [url]http://ofertyrolne.pl/inne/inne/4214[/url] [url]http://hermestop.com/ogloszenia/145042/Warszawa/mazowieckie/zwierzeta[/url] [url]http://www.kleparz.net[/url] (czeka na akceptację)
-
Napiszcie tekst do ogłoszeń, dane do kontaktu i gdzie go ogłaszać jak będę miała chwile to zrobię ogłoszenia
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
Lili8522 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Napiszcie tekst do ogłoszeń, dane do kontaktu i gdzie go ogłaszać jak będę miała chwile to zrobię ogłoszenia bo już tyle czasu mineło od założenia wątku a ogłoszeń brak. -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Ja nadal wierze że sprawiedliwości stanie się zadość... Jak nie teraz... Kiedyś się na tym potworze to zemści!! -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam... :-(- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Coco jakie ma uszy... No poprostu... nie wiem co opwiedzieć
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxowaty :iloveyou::iloveyou: -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Ojej ale słodko zarówno kicia jak i Suzi, śliczne dziewczynki :loveu::loveu: -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']załatwione:)[/QUOTE] Działamy :D:D:D -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']a to chcesz mi Aga foty na maila wysłać czy w ogóle pakę z fantami do domu?[/QUOTE] Aga no paczkę do domu ;) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']może tak być,dajcie fanty i opisy a ja dołożę swoje i zrobię bazar....mam jeszcze kilka fantów od Aimez, też je damy do Talesowej puli....[/QUOTE] To wyślij mi Ciotka Twój adres na PW żeby wiedzieć gdzie wysłać. A ja już działam -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']trzeba fanty pozbierać i wtedy zrobię bazar...coś tam już mam, ale cioteczki poszperajcie w szafach może coś wynajdziecie..... musimy zebrać deklaracje...brak deklaracji to co miesiąc większy dług...mimo bazarków....wiadomo ile kosztuje hotel dla Talesa? i jaki jest miesięczny koszt leków?[/QUOTE] Ciotka a jakby ktoś do Ciebie wysłał fanty to może tak być? Bo dziewczyny się deklarowały że mają, to zaraz do nich pisze i działamy a od poniedziałku wysyłam zaproszenia na wątek i proszę o deklaracje. A co do hotelu i leków to dowiem się :) -
Dog Tales ma dom :) Bądz szczęśliwy Talesiku!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ciotki działacie coś z tym bazarkiem...? Bo dług rośnie i rośnie :-(