-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Dziewczyny mam problem z Farcikiem a mianowicie ze spacerami z nim... Przejdzie góra 3 kroki i siada albo się kładzie... i może tak leżeć nawet 10min na nic wołanie, proszenie a jak go próbuje pociągnąć to się zapiera i już w ogóle się nie rusza... Albo obraca się na plecki i brzuch wystawia... Nie chce za bardzo sikać, sikał rano teraz z nim byłam na 'spacerze' 30 min no ale nic z tego... :shake::shake::shake: I jak gdzieś zjadziemy to on nie chce wracać tylko się kładzie i koniec... I musze go taszczyć na rękach... Zauważyłam że bardzo ożywia się na widok innych psów, bardzo na nie reaguje
-
Ja powiem szczerze że wątpie czy coś sie zmieni... Musiały by się zmienić ludzkie przekonania wobec zwierząt... Widziałam te wszystkie Biedaki które wymieniłaś to przekracza ludzkie pojęcie :placz::placz: Te wakacje są normalnie tragiczne... Oby po nich było lepiej i więcej ADOPCJI w to po cichu wierze... Bo człowiek się może zajechać... Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzi są tak okrutni albo potrafią członka rodziny wyrzucić na środku ulicy... To jest przerażające!!
-
[quote name='Martika@Aischa']Dokładnie :( co wątek to większa tragedia .......a DT pełne po sam dach :( Dziś dowiedziałam się że nie mamy hoteliku dla naszego Atoska :( miałam taką nadzieję że już się zacznie układać ........:( Cioteczko co dalej z Fartem ???? macie jakiś pomysł ??? jak długo możesz go przetrzymać ?[/QUOTE] Farcik może być do weekendu myślę... Bo w końcu jutro już piątek pod warunkiem że będzie grzeczny czyli musi być cisza i spokój... Chodź z dzisiejszym piszczeniem dał mi popalić ale mniejsza z tym ważne że już jest w miarę grzeczny... Dziś wieczorem będzie decyzja czy mamy dla niego BDT czy jedzie do hotelu... Ale bez deklaracji? O każdy grosz teraz tak trudno że się można załamać normlanie...
-
A to trochę Farcika z dziś: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/p8250017.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7491/p8250017.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p8250018.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9070/p8250018.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Gdy przyszłam dziś rano do pracy Fracik spał na fotelu. Obgryzł mi buty, nasikał. Na mój widok merdał ogonkiem bardzo nieśmiało, przyszedł na głaski i odkryłam że umie podawać łapeczkę ;) Byliśmy na spacerku, bardzo mu się nie podobało że z nim idę i chodził tylko wtedy kiedy on chciał a jak ja chciałam to momentalnie siadał albo się kładł... Kiedy wróciliśmy zaczął piszczeć niesamowicie... To poszłam z nim jeszcze raz na dłużej, wróciliśmy i dalej piszczał :-( Ale godzine temu na szczęście się uspokoił bo nie wiem co by z nim było dalej... Za bardzo nie chce jeść... Przede wszystkim śpi :)
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Foxia, zdjęcia rzeczywiście mało na nich Faxa w Foxie czy jakoś tak ;) Ale widać że szczęśliwy i nie ma czasu na jakieś tam głupie zdjęcia... :diabloti: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinek Kochany :loveu: -
Właśnie wróciłam do domu od Farcika, trzeba mu było zawieźć coś do jedzenia chodż je dopiero kiedy straci człowieka z oczu :-( Kiedy weszłam do pracy z TZ on przyległ do podłogi jakby chciał się w nią wtopić i mówił 'nie rób mi krzywdy' strasznie smutny widok... Narazie jest grzeczny, nic nie zniszczył. Dalej jest osowiały i nieśmiały... Bardzo się boi... Dziękuuję za wstawienie zdjęc :)!
-
Dziś wychodząc do pracy zauważyłam w stałym miejscu (Kępa Hałcnowska) psiaka, siedział na skraju ulicy... Oczywiście nie mogłam przejść obojętnie, podeszłam, pogłaskałam, wołałam... Okazał się niesamowicie wystraszony, udało mi się założyć mu smyczkę ale za żadne skarby nie chciał na niej iść... Kładł się na ziemi a kiedy już sie położył zasypiał w mgnieniu oka... Nie wiem skąd się wziął... W każdym razie udało się zorganizować transport do lecznicy, odpchlić go i będziemy odrobaczać. Miałyśmy wybór, aby został w lecznicy (koszty ogromne), SCHRON gdzie jest przepełnienie a psy tak wystraszonego psa jak on nie potraktowały by dobrze... [B]Więc siedzi u mnie w pracy... Nie może zostać długo... Max 3-4 dni jeżeli będzie grzeczny... Jeżeli do tego czasu nie znajdziemy DT najlepiej na CITO Fart będzie musiał pojechać do schroniska gdzie nie ma dla niego przyszłości... Proszę pomóżcie szukać, on w schronisku nie da rady... Będzie gryziony i turbowany... [/B] Teraz leży w kącie... nie chce jeść ani pić...straszliwie się boi Zdjęcia będą kiedy _Bubu_ doda... [B][I][B][I]Deklaracje jednorazowe: Ada44 - 50zł - Dziękujemy! - Doszło :loveu: Abra43 - coś (10zł) - Dziękujemy! Doszło :loveu: Cioteczka która chce pozostać anonimowa - coś - Dziękujemy![/I][/B] Elżbietka_Cieszyn - 40zł - Dziękujemy! Doszło :loveu: bico - 30zł - Dziękujemy - Doszło :loveu: Martika&Aischa - 30zł za bransoletki robione na zamówienie dochód przeznaczony na Farta 30zł - Dziękujemy - Doszło :loveu: Karina R - coś (50zł)- Dziękujemy! Doszło :loveu: maja602 - coś (25zł) - Dziękujemy! Doszło :loveu: Mysza1 - 70zł - za bransoletki na zamówienie dochód przeznaczony na Farta - Doszło :loveu: DAROWIZNA Z KONKURSU PIĘKNOŚCI DLA FARTA - 148,30 - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY - Doszło :loveu: Bazarek dla Farta - 36,30 Bazarek dla Farta - 88zł STAŁE: Asiaczek - 20zł - Dziękujemy! Doszło :loveu:[/I][/B] Żeby było łatwiej zaokrąglam tą sumę i od siebie dodaje 2,40 ;) [B][I][CENTER][SIZE="5"]Suma wpływów +600 [/SIZE][/CENTER][/I][/B] allegro - 12zł +588zł - wpłata od Lili8522 jest już na koncie fundacji -26zł - lecznica -71,50zł - lecznica -80zł - hotel -180zł - kastracja razem: 230,50zł;);)
-
Myśli ciągle wokół Ciebie krążą... Chodź Tobie jest już błogo my tu na tym podłym świecie zadręczamy się i pytamy DLACZEGO...?!:-( Mam nadzieje piesku że wybaczysz człowiekowi ... Dobrze że nie byłeś sam w chwili w której wybierałeś sie za TM... w tą ostatnią dobę człowiek pokazał Ci że nie jest taki zły jak tego doświadczyłeś w podłej samotności... Biegaj sobie szczęśliwie, bez żadnych trosk i bólu na zielonych łąkach... Chciałam się w ten sposób pożegnać,chodź i tak wierze, że kiedyś się spotkamy.. Ta historia na zawsze zostanie dla mnie przestrogą, gdziekolwiek nie będę oczy dookoła głowy... Madox [*]:-(
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
O rany nie było mnie u Bobinka chwile a tu nowe foty są! Bobinek jest cudny, potrafi zauroczyć człowieka!! Super!! a zdjęcie na tych taczkach :loveu: -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Ja również trzymam!!!!!!!!!!!- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
To jak nie trafią te psiaczki do schroniska to gdzie są? U Ciebie Madi?
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Lili8522 replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny albo nie pisze albo oślepłam do końca, gdzie teraz jest piesiu? -
Kicia ma ds..nie oddam jej nikomu:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Kotki już w nowych domach
Ale jaja kicia u Was zostaje? No Aga szalejesz :evil_lol::evil_lol: "Bobi ma ją w nosie bo jej nie widzi" Rozbawiło mnie to bardzo :D:D:D -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Patrząc na cene wypadało by żeby wytrzymała :-o Spróbować zawsze można... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Tak......widziałam i znowu myślę, że weekend bez internetu mi się przyda....... Tak, siedzi w łazience a wczoraj po takich swoich ekscesach leżał na posłaniu- sam! nawet nie chciał wejść na fotel! Sam siebie skarcił.[/QUOTE] Szkoda słów :-( No i dobrze! Niech siedzi... Kara musi być...! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Właśnie szukamy jakiś zabawek przystosowanych do takich szczęk bo wszystko co kupiliśmy niszczy w trybie ekspresowym.... Lili- tyle tych bid, że zwariować można...[/QUOTE] Amstafowe szczęki to jest wyzwanie, zresztą Rottkowe też... Zamkneliście go w łazience dziś? A to widziałyście: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213315-krzyk-cierpienia-......TeSSA-.......błaga-o-pomoc[/url] :placz::placz::placz::placz::placz: