Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Reaktywacja! budzimy się! może czas pokazać Kraksulę , przecież swego czasu miała tyle swoich wielbicielek! kto poznał sunię już nie potrafi o niej zapomnieć! bo to jest wyjątkowo mądra i kochana sunia Magda dopiero teraz sobie zdałam sprawę jak poważne problemy masz z Kraksą! mam ogromne wyrzuty sumienia ,że ... jeszcze obarczyłam Ciebie tym kudłatym maluszkiem ,wyrzuconym na śmietnik! :( nawet nie wiem... co mam powiedzieć
  2. ..nieoceniona Poker! .. Kasiu, wszyscy ... każdy kto poznał Gwiazdunię nie może się nachwalić jaka to grzeczna i kochana sunia! ona jest wyjątkowa! ... jak ja żałuję ... że jeszcze nie jestem na emeryturze.... że nie mam domu :( Gwiazduniu, zdrowiej sunieczko :)
  3. .. a potem? czy jest szansa ,że sunia znalazła by domek tymczasowy na krótko ? przecież zawsze znajdujemy DS może i tym razem ? nazwałyśmy ją "Comi" od " co mi zrobiłeś człowieku"....Basiu? co człowiek może zrobić? przecież mozna popaść w obłęd! już nawet niewiem co? komu? miałam pomóc? i jeszcze... wiesz chyba co?!
  4. Baśka... Basia... Basieńka prostą drogą idziesz do Raju! Szacun Eliczku, wiem że na działce masz teraz masę roboty! ja w pracy również, ponieważ jest sezon urlopowy, nie wiem gdzie ręce wsadzić ale wydaje mi się ,że kolejny bazarek zostawimy dla Ewu :) ... nie wiem co powiedzieć ? lepiej może nie powiem nic! z szacunku dla Was!!! Pani Basi... życzę ,żeby ta karma powróciła!... żeby po prostu kiedyś.. ktoś ją zostawił ... dokładnie ,wtedy jak będzie potrzebowała pomocy ...
  5. I ja również, pięknie dziękuję za PW , Kajtek wielki cmok :) poczytam , nadrobię zaległości, póki coo, zostawiam serdeczności
  6. I ja również zaczynam mile tydzień z FanKlubem i Benitką , Dobrego tygodnia
  7. Dziękujemy ,Patrycja piękne zdjęcia! :) dobrze im u Kikou! po tym co przeszły / i Gwiazdeczka i Nelcia/ nie chcą się oddalać od domku... przecież tak im dobrze , teraz! :) ... jutro mocno ,zaciskamy
  8. Co, jak co? ale swoją mądrość nasze futerka ,mają! gdzie się będzie ruszać, już raz ....domek straciła... ileż ... smutku? ...zadumy?ma w oczach Nelcia :( czy też to widzicie? Dziękujemy, pięknie zadumana Nelcia, czy jeszcze będę kochana? to musi być bardzo mądra, kochana sunia! ehhh.. żebym jak tylko już była na emeryturze :) czy ja dobrze widzę z tyłu Gwiazdunię?
  9. I niech sobie drepta jak najdłużej! Tygrysica :) baby ,górą
  10. u Gwiaduni również zostawię wiadomość ,że ... czekamy na foty, może się uda Suni2000 jakieś fajne wypstrykać :)
  11. Jestem u Nelci :) a nawet jak nie jestem to i tak pamiętam! są takie wątki ,które są bliskie memu sercu, Nelcia do nich należy! właśnie dostałam wiadomość od Patrycji że za niedługo będzie u Kikou ,pamięta o zdjęciach i spróbuje zrobić kilka ładnych dla Gwiazduni i Nelci
  12. Margo muszę pozamykać jeszcze parę spraw i biorę się za rozsyłanie zaproszeń do Belluni, jak będzie nas więcej ,może prędzej coś wymyślimy? nieustająco myślę o suni :)
  13. Zaglądam do Roxuni również z nadzieją! i też... nic! czy Ci ludzie, oczu nie mają?!
  14. Miłe! prawda :) ... kiedyś usłyszałam od lekarza... czasem ciepłe słowo, więcej może zdziałać od pigułki
  15. Zaglądam z nadzieją na jakieś dobre wieści! a tu nic!? telefon milczy :( nadrabiam zaległości i dziub się sam uśmiecha! dziękujemy Moli , piękne foty ale im ,tam dobrze u Ciebie :) no sielanka... normalnie! Przecież Dianeczka jest taka ,Piękna!!! czy ludzie tego nie potrafią dostrzec? ... OJej! poważne obrażenia ma Misia ... musiała się nacierpieć! :(
  16. To może jeszcze tylko dodam ,że leków jest naprawdę sporo ale wszystko pod kontrolą lekarza , antybiotyk , probiotyk i leki poprawiające odporność, kał będzie badany w kierunku pasożytów, niestety podczas badania lekarzowi nie podobało się że słyszy szmery w serduszku i że zbyt wolno bije stąd , wizyta u kardiologa, jeśli chodzi o kaszel to nalotu na gardle nie ma, więc trzeba szukać dalej! może to kardiologiczne problemy powodują? lub jakieś płucne? dodatkowo lekarze zdziwieni są skąd tak ,duży nalot na zębach u tak młodej sunieczki? też się będzie trzeba tym zająć na poważnie, bo będą kłopoty :( Salunia podczas wizyty była spokojna i grzeczna jak pisze Bogusia na razie p Ania kupiła karmę specjalistyczną i kontynuuje leczenie, później jaką będzie podawać , zobaczymy? :) Anulko, jeśli chodzi o podawanie węgla to ja podobnie jak Poker w pierwszym rzucie 1-2 dni węgiel +głodówka i jeśli nie przechodzi to wtedy Nifuroksazyd ale należy podawać 5-7dni / tak zaordynował wet, ponieważ Tasia miała tych biegunek dwa lata temu?? kilkanaście? w przeciągu kilku miesięcy? podobno jakieś ... bakteryjne to były infekcje i psy łapały jeden od drugiego / .. i masz rację! woda we Wrocławiu jest naprawdę mocno chlorowana! i chyba w ogóle okropna! :( Tolu , masz rację! rodzinkę Sali ma wspaniałą, miała sunia szczęście ... dziękuję Poker, imię zostaje Sali :) a o szeleczki dopytam jak będziemy rozmawiały, na razie daję p Ani złapać oddech... trochę duże się tego nazbierało... a jeszcze się musi uczyć! :) Bogusiu, dziękujemy za zdjęcia co foty, to foty! :)
  17. Została bardzo, bardzo skrzywdzona! nic nie ma potrzeby dodawać! wystarczy tylko spojrzeć na sunię... serce pęka!... czyli musimy szukać DT?....
  18. Witamy ,kolejny dzień , niech to będzie Dobry dzień! dla wszystkich z ciekawością czytam zawsze co się dzieje u Beni, i na świecie zgadzam się Elu z tym co piszesz... że takie 'straszaki' które co jakiś czas wracają, mają psy, zwierzęta i ludzie, to jest po jakiś traumatycznych przejściach! ... pewnie nagle się coś takiego przypomni :( ja też mam takie 'straszaki' ... moja Jasia miała! :(
  19. Anulko ponieważ p Ania zobaczyła krew w kale, który jest wodnisty nie doradzałam nic innego jak zbadanie! ponieważ są jeszcze inne problemy... to chyba najlepsze rozwiązanie! p Ania na klinikach napewno szybko opanuje sytuację, pomimo że walka jest na różnych frontach ;) z tym ryżem nie znałam? sama sobie zapisuję! oraz przekażę p Ani jak zadzwoni :) / umówiłyśmy się na telefon po wszystkich badaniach/ Anulko co to? woda przefiltrowana z osmozy? czy to te filtry britta? ja jednak czasem podaję z kranu ,tak mi doradziła pani z hodowli jamników , przekonała mnie że... podawanie tylko wody mineralnej /tak podawałam/ to później kończy się tym ,że jak gdzieś będzie i dostanie wody to zaraz biegunka! ... trzeba wodę z kranu odstawić na kilka godzin ,żeby się odchlorowała .... Prawda, nie ma na co czekać :) doradziłam ,jeśli chodzi o ten kaszel / jeśli to nie będzie kennel/ konsultację u dr Kindy, kiedyś Poker mi go poleciła i jestem naprawdę... 'pod wrażeniem' polecam ;) p Ania nie może się nachwalić Saluni! jaka to jest mądra sunia! bardzo szybko 'załapuje' co się od niej chce! przychodzi na zawołanie, reaguje na swoje imię i sama chyba... wydedukowała sobie że.... Mania ma kuwety w ubikacji.... Pańcio chodzą na sioo do ubikacji... i ona zaczęła robić ,siooo w ubikacji ;) Zaciskamy na dzisiejsze badania ,Saluni
  20. Szybciutko dodam ,że rozmawiałam z p Anią i Salunia jest coraz bardziej... w rodzinie! to bardzo mądra sunia! dzisiaj chciała wyjść / kręci się koło drzwi w specyficzny sposób/ po południu, przed naszą rozmową i sama przybiegła na zawołanie /podwórko jest zamknięte / p Ania zauważyła ,że Sali ,jest bardzo pojętna i szybko się uczy! jest pełna temperamentu ale jednak 'słucha' :) ponieważ luźne stolce utrzymują się nadal i jeszcze sunia kaszle p Ania chce ją jutro zabrać na kliniki , żeby zrobić badania :) jest cała masa zdjęć które p Ania wklei w wolniejszej chwili :)
  21. Ciągnie ... Oj ciągnie do Beniutki :) super fotki! ... ale Benitka, jakby jednak wystarszona? tak mi się wydaje po podkulonym ogonku?
  22. Niestety nic nie znalazłam jak dotychczas :( jeśli nic nie znajdziemy? Basiu proszę pisz, jak będziesz mogła? wiem, wiem! ile masz masz na głowie.. ale rozważam założenie wątku na dogo i szukanie deklaracji na hotelik! tak bardzo został skrzywdzony! nie może wrócić do schroniska... przecież nie pozwolimy na to!
  23. Dziękuję Margo, wszystko jasne!... nie jest tego za wiele, nie zostawimy suni już teraz na pewno! cieszę się że je! a czasu damy jej ile trzeba! Margo ona ma tak słodki pychol, że patrzę z nadzieją że szybko znajdzie domek :)
×
×
  • Create New...