-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Reaktywacja! budzimy się! może czas pokazać Kraksulę , przecież swego czasu miała tyle swoich wielbicielek! kto poznał sunię już nie potrafi o niej zapomnieć! bo to jest wyjątkowo mądra i kochana sunia Magda dopiero teraz sobie zdałam sprawę jak poważne problemy masz z Kraksą! mam ogromne wyrzuty sumienia ,że ... jeszcze obarczyłam Ciebie tym kudłatym maluszkiem ,wyrzuconym na śmietnik! :( nawet nie wiem... co mam powiedzieć
-
.. a potem? czy jest szansa ,że sunia znalazła by domek tymczasowy na krótko ? przecież zawsze znajdujemy DS może i tym razem ? nazwałyśmy ją "Comi" od " co mi zrobiłeś człowieku"....Basiu? co człowiek może zrobić? przecież mozna popaść w obłęd! już nawet niewiem co? komu? miałam pomóc? i jeszcze... wiesz chyba co?!
-
Baśka... Basia... Basieńka prostą drogą idziesz do Raju! Szacun Eliczku, wiem że na działce masz teraz masę roboty! ja w pracy również, ponieważ jest sezon urlopowy, nie wiem gdzie ręce wsadzić ale wydaje mi się ,że kolejny bazarek zostawimy dla Ewu :) ... nie wiem co powiedzieć ? lepiej może nie powiem nic! z szacunku dla Was!!! Pani Basi... życzę ,żeby ta karma powróciła!... żeby po prostu kiedyś.. ktoś ją zostawił ... dokładnie ,wtedy jak będzie potrzebowała pomocy ...
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
anica replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
I ja również, pięknie dziękuję za PW , Kajtek wielki cmok :) poczytam , nadrobię zaległości, póki coo, zostawiam serdeczności -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja również zaczynam mile tydzień z FanKlubem i Benitką , Dobrego tygodnia -
Co, jak co? ale swoją mądrość nasze futerka ,mają! gdzie się będzie ruszać, już raz ....domek straciła... ileż ... smutku? ...zadumy?ma w oczach Nelcia :( czy też to widzicie? Dziękujemy, pięknie zadumana Nelcia, czy jeszcze będę kochana? to musi być bardzo mądra, kochana sunia! ehhh.. żebym jak tylko już była na emeryturze :) czy ja dobrze widzę z tyłu Gwiazdunię?
-
Dziadeczki na ostatniej prostej - schronisko Wrocław
anica replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
I niech sobie drepta jak najdłużej! Tygrysica :) baby ,górą -
Suuper wiadomość
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłe! prawda :) ... kiedyś usłyszałam od lekarza... czasem ciepłe słowo, więcej może zdziałać od pigułki -
Zaglądam z nadzieją na jakieś dobre wieści! a tu nic!? telefon milczy :( nadrabiam zaległości i dziub się sam uśmiecha! dziękujemy Moli , piękne foty ale im ,tam dobrze u Ciebie :) no sielanka... normalnie! Przecież Dianeczka jest taka ,Piękna!!! czy ludzie tego nie potrafią dostrzec? ... OJej! poważne obrażenia ma Misia ... musiała się nacierpieć! :(
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To może jeszcze tylko dodam ,że leków jest naprawdę sporo ale wszystko pod kontrolą lekarza , antybiotyk , probiotyk i leki poprawiające odporność, kał będzie badany w kierunku pasożytów, niestety podczas badania lekarzowi nie podobało się że słyszy szmery w serduszku i że zbyt wolno bije stąd , wizyta u kardiologa, jeśli chodzi o kaszel to nalotu na gardle nie ma, więc trzeba szukać dalej! może to kardiologiczne problemy powodują? lub jakieś płucne? dodatkowo lekarze zdziwieni są skąd tak ,duży nalot na zębach u tak młodej sunieczki? też się będzie trzeba tym zająć na poważnie, bo będą kłopoty :( Salunia podczas wizyty była spokojna i grzeczna jak pisze Bogusia na razie p Ania kupiła karmę specjalistyczną i kontynuuje leczenie, później jaką będzie podawać , zobaczymy? :) Anulko, jeśli chodzi o podawanie węgla to ja podobnie jak Poker w pierwszym rzucie 1-2 dni węgiel +głodówka i jeśli nie przechodzi to wtedy Nifuroksazyd ale należy podawać 5-7dni / tak zaordynował wet, ponieważ Tasia miała tych biegunek dwa lata temu?? kilkanaście? w przeciągu kilku miesięcy? podobno jakieś ... bakteryjne to były infekcje i psy łapały jeden od drugiego / .. i masz rację! woda we Wrocławiu jest naprawdę mocno chlorowana! i chyba w ogóle okropna! :( Tolu , masz rację! rodzinkę Sali ma wspaniałą, miała sunia szczęście ... dziękuję Poker, imię zostaje Sali :) a o szeleczki dopytam jak będziemy rozmawiały, na razie daję p Ani złapać oddech... trochę duże się tego nazbierało... a jeszcze się musi uczyć! :) Bogusiu, dziękujemy za zdjęcia co foty, to foty! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witamy ,kolejny dzień , niech to będzie Dobry dzień! dla wszystkich z ciekawością czytam zawsze co się dzieje u Beni, i na świecie zgadzam się Elu z tym co piszesz... że takie 'straszaki' które co jakiś czas wracają, mają psy, zwierzęta i ludzie, to jest po jakiś traumatycznych przejściach! ... pewnie nagle się coś takiego przypomni :( ja też mam takie 'straszaki' ... moja Jasia miała! :( -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Anulko ponieważ p Ania zobaczyła krew w kale, który jest wodnisty nie doradzałam nic innego jak zbadanie! ponieważ są jeszcze inne problemy... to chyba najlepsze rozwiązanie! p Ania na klinikach napewno szybko opanuje sytuację, pomimo że walka jest na różnych frontach ;) z tym ryżem nie znałam? sama sobie zapisuję! oraz przekażę p Ani jak zadzwoni :) / umówiłyśmy się na telefon po wszystkich badaniach/ Anulko co to? woda przefiltrowana z osmozy? czy to te filtry britta? ja jednak czasem podaję z kranu ,tak mi doradziła pani z hodowli jamników , przekonała mnie że... podawanie tylko wody mineralnej /tak podawałam/ to później kończy się tym ,że jak gdzieś będzie i dostanie wody to zaraz biegunka! ... trzeba wodę z kranu odstawić na kilka godzin ,żeby się odchlorowała .... Prawda, nie ma na co czekać :) doradziłam ,jeśli chodzi o ten kaszel / jeśli to nie będzie kennel/ konsultację u dr Kindy, kiedyś Poker mi go poleciła i jestem naprawdę... 'pod wrażeniem' polecam ;) p Ania nie może się nachwalić Saluni! jaka to jest mądra sunia! bardzo szybko 'załapuje' co się od niej chce! przychodzi na zawołanie, reaguje na swoje imię i sama chyba... wydedukowała sobie że.... Mania ma kuwety w ubikacji.... Pańcio chodzą na sioo do ubikacji... i ona zaczęła robić ,siooo w ubikacji ;) Zaciskamy na dzisiejsze badania ,Saluni -
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Szybciutko dodam ,że rozmawiałam z p Anią i Salunia jest coraz bardziej... w rodzinie! to bardzo mądra sunia! dzisiaj chciała wyjść / kręci się koło drzwi w specyficzny sposób/ po południu, przed naszą rozmową i sama przybiegła na zawołanie /podwórko jest zamknięte / p Ania zauważyła ,że Sali ,jest bardzo pojętna i szybko się uczy! jest pełna temperamentu ale jednak 'słucha' :) ponieważ luźne stolce utrzymują się nadal i jeszcze sunia kaszle p Ania chce ją jutro zabrać na kliniki , żeby zrobić badania :) jest cała masa zdjęć które p Ania wklei w wolniejszej chwili :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ciągnie ... Oj ciągnie do Beniutki :) super fotki! ... ale Benitka, jakby jednak wystarszona? tak mi się wydaje po podkulonym ogonku? -
Niestety nic nie znalazłam jak dotychczas :( jeśli nic nie znajdziemy? Basiu proszę pisz, jak będziesz mogła? wiem, wiem! ile masz masz na głowie.. ale rozważam założenie wątku na dogo i szukanie deklaracji na hotelik! tak bardzo został skrzywdzony! nie może wrócić do schroniska... przecież nie pozwolimy na to!