-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Współczuję! we Wrocławiu, było tak samo! wiem , Eluniu co się wtedy czuje! chodziłam po naszych ulicach i łzy same spływały... a jaki fetor był okrutny :( .. we Wrocławiu również zimno, ponuro a w radio straszą 'jakimś niekorzystnym biometem' cokolwiek by to nie znaczyło?! Dobrego dnia ,życzę -
Tysiu, kochana nie przejmuj się tak bardzo! ja ze swojej strony uważam ,że robisz bardzo dużo! i do tego jeszcze robisz to dobrze! bardzo dobrze! zaglądaj na dogo, kiedy możesz , Roxunia jest pod tak wspaniałą Moli ,że nie musimy się o nic martwić tylko trzeba mocno zaciskać za to ,żeby to nie było to złe a... z naszą ciekawością to poczekamy aż będziesz mogła! :) ... nie bijcie!... ale ja się bardzo ucieszyłam ,jak przeczytałam ,że Pani zrezygnowała! z mojej strony, Wielki cmok dla Pani za podejście, za pieniążki ,za szczerość, za całokształt ! :) .. moim skromnym zdaniem, Roxunia powinna zostać u Moli, oddanie jej teraz do nowego, nawet wspaniałego domku, mogłoby przynieść trudne do przewidzenia skutki, u Moli jest szczęśliwa, uważam że po zabiegu szybko dojdzie do siebie, wśród ludzi i zwierząt , które zna i kocha, DOM U MOLI to jest jej DOM! a co będzie dalej to ... zobaczymy! mocno zaciskam
-
Na pewno się zmieni! przecież już o to zadbałyśmy, prawda Mnie również!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja również ,przywitam w FanKlubie poniedziałek Elu jaka super fotorelacja .jakbym tam była! ale zalało was ,okrutnie! prawie jak Wrocław w 97roku ;( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Weekendowe serdeczności również ode mnie :) Bogduniu ja również chyłkiem z pracy na dogo zaglądam ;) Eliczku to czekamy na foty :) -
Dziękuję :)