Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Co foty, to foty! Loluś widać na zdjęciach, ładnie się błyszczy a Lalunia chudziutka... żeberka widać....
  2. Też zaglądam, z chłodnego pochmurnego Wrocławskiego poranka, życząc Dobrego dnia dla wszystkich
  3. Współczuję! we Wrocławiu, było tak samo! wiem , Eluniu co się wtedy czuje! chodziłam po naszych ulicach i łzy same spływały... a jaki fetor był okrutny :( .. we Wrocławiu również zimno, ponuro a w radio straszą 'jakimś niekorzystnym biometem' cokolwiek by to nie znaczyło?! Dobrego dnia ,życzę
  4. Tysiu, kochana nie przejmuj się tak bardzo! ja ze swojej strony uważam ,że robisz bardzo dużo! i do tego jeszcze robisz to dobrze! bardzo dobrze! zaglądaj na dogo, kiedy możesz , Roxunia jest pod tak wspaniałą Moli ,że nie musimy się o nic martwić tylko trzeba mocno zaciskać za to ,żeby to nie było to złe a... z naszą ciekawością to poczekamy aż będziesz mogła! :) ... nie bijcie!... ale ja się bardzo ucieszyłam ,jak przeczytałam ,że Pani zrezygnowała! z mojej strony, Wielki cmok dla Pani za podejście, za pieniążki ,za szczerość, za całokształt ! :) .. moim skromnym zdaniem, Roxunia powinna zostać u Moli, oddanie jej teraz do nowego, nawet wspaniałego domku, mogłoby przynieść trudne do przewidzenia skutki, u Moli jest szczęśliwa, uważam że po zabiegu szybko dojdzie do siebie, wśród ludzi i zwierząt , które zna i kocha, DOM U MOLI to jest jej DOM! a co będzie dalej to ... zobaczymy! mocno zaciskam
  5. Na pewno się zmieni! przecież już o to zadbałyśmy, prawda Mnie również!
  6. Dobrego tygodnia ja też mocno zaciskam ,żeby problem Ajeczki był spowodowany zatkanymi kanalikami...zawsze to lepiej , niż .... choroby autoimunnologiczne, prawda?
  7. Dobrego tygodnia ja wierzę w Emi! i w przyjaźnie psio-kocie ;)
  8. Dobrego tygodnia po fotorelacji Anetki wygląda ,że to już inna sunia niż ta , którą oglądaliśmy wcześniej! a jeśli nie jest strachulcem! to już ,naprawdę dobre wieści :)
  9. I ja również ,przywitam w FanKlubie poniedziałek Elu jaka super fotorelacja .jakbym tam była! ale zalało was ,okrutnie! prawie jak Wrocław w 97roku ;(
  10. Weekendowe serdeczności również ode mnie :) Bogduniu ja również chyłkiem z pracy na dogo zaglądam ;) Eliczku to czekamy na foty :)
  11. I do Ajeczki zaglądam z ciepłymi myślami ... oby temu 939 mocniej zabiło! :) a może lepiej wykasować te cyfry? kiedyś ,gdzieś czytałam jak to się robi ale nie pamiętam? Eliczku wiesz jak skasować ile było odsłon??
  12. ... jedzą i nic im nie jest? ja wiem , że każdy ma swoje sposoby i chyba też każdy kotek inaczej może reagować na karmienie?
×
×
  • Create New...