Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Elu, były trzy rodzaje syropu thymi, jakiś dla dzieci i prawoślazowy ,najbardziej chyba mi pomógł z cebuli ,który sama zrobiłam ,sobotni wyjazd w teren, chyba mnie dobił bo bardzo zmarzłam.
  2. Nie ma końca tych nieszczęść :(
  3. Jestem i ja u Dziadzia, na razie nie mogę nic obiecać ,finansowo nie daję rady ale Elu, może jak zwykle wspomogę fantami na bazarek? nie wiem czy będziesz coś organizować przed Świętami? czy raczej już po Świętach?
  4. Dobrego dnia, kochane dziewczyny :) trzymajcie się ciepło i zdrowo! mi coś teraz ostatnio zdrówko szwankuje, chyba tym razem ja przechodziłam "przeziębienie" pędzem dzisiaj do lekarza bo coś mi uszy zatkało, dziwne? jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego? w dzień jeszcze jako, tako chodzę ale jak tylko kładę się do łóżka, normalnie hoorror! męczący okrutnie kaszel nie pozwala spać a tu rano do pracy budzik dzwoni
  5. Naprawdę trudna sytuacja! ale tak jak piszesz ,ta pani jest nieodpowiedzialna! kompletnie nie myśli! traktuje jak rzecz! ma przechodzić z ręki do ręki? po operacji do budy? a nie przeszkadza jej ,że ktoś inny opłacił operację jej psa? ja uważam ,że musimy szukać innych rozwiązań! jeszcze raz wrócimy do udostępniania na FB i czy sunia ma jeszcze inne ogłoszenia?
  6. Witaj w śród nas ,córko Zosi Jestem przekonana ,że będziecie czuwać nad sunią! tyle już dla Rikuni, zrobiłyście :) ja niestety.. już takiej osobie nie chcę zaufać! rozeszła się z mężem i wynajęła mieszkanie!? wiem ile dogomaniaczek wynajmuje mieszkania z 2-3psami! jeśli by chciała to by wynajęła inne ,takie gdzie by ją przyjęli z sunią! ja sama wynajmuję mieszkanie i nie wyobrażam sobie ,żeby dyktować moim lokatorom ,czy mają mieć zwierzęta czy też nie! wystarczy otworzyć portale z mieszkaniami do wynajęcia i można wybierać, wybierać, wybierać! a.... tak jeszcze z innej strony!... pies z którym ,przeżyłam 11lat! i miałabym go zostawić? a kto to tak robi? nie mieści się to w moim światopoglądzie!! a nawet jak jest trudna sytuacja, to wszystko zależy od punktu widzenia... jak się sprzedało dom, to chyba pieniążki by się na hotelik znalazły?? ... przepraszam ....
  7. Zosiu, możemy pomóc w opiece Tozu! właścicielka jest nieodpowiedzialna! zresztą nie ma sensu opisywać co powinna była zrobić? bo nie zrobiła! doprowadzenie suni do takiego stanu, może być przecież ukarane! regulują to przepisy... przynajmniej teoretycznie! może trzeba powiedzieć ,że ... lekarz powiadomił TOZ jak zobaczył w jakim stanie jest sunia? Jak się czuje Riki?
  8. Zaglądam z ciepłymi myślami w ten ,zimny poranek
  9. Ostatnio w mediach ,zwłaszcza w radio głośno i dużo się mówi o nowelizacji ustawy z dn 15listopada2018 ,niestety niektóre media podają wiadomość w ten sposób...że wyprowadzenie psa bez smyczy może zakończyć się mandatem-5000,oozł nie jest to do końca prawdą, wystarczy przeczytać poniższy artykuł :) https://www.psy.pl/5000-zl-mandatu-za-psa-luzem/
  10. Też się poczęstowałam i będziemy się dzielić tą wiedzą! ja również zrozumiałam ,że kazdy pies musi być na smyczy, słuchając radia
  11. To chyba nie był TEN domek! ludzie nie zdają sobie sprawy ... co się dzieje jak tak poprostu , dają nadzieję a później zabierają... a co teraz z dziadeczkiem będzie?
  12. O Matuniu! cierpiała sunia! jak dobrze , że ją przygarnęłaś! miała maleńka tyle szczęscia!... nawet nie myślę ,co by było, gdyby była teraz w schronie?
  13. Piątkowe serdeczności zostawiam ... całkiem tak jak u mnie! ważne ,ze pamiętamy i całym sercem jesteśmy ,zawsze z naszymi wątkami :) ... a to gdzie w budce dla kota, powinny być wejścia? /mamy zamawiać kilka do nas na dzielnicę , wolałabym wiedzieć, może z niewiedzy ,popełniają takie błędy?!/
  14. Dokładnie jest tak jak piszesz! mój syn ma kotkę, przekochaną Miju jak się pierwszy raz zobaczyły, to się bardzo wystraszyliśmy, Miju tak się wygieła w pałąk a tak prychała, syczała, szybko odciągnęliśmy Taksunię teraz chodzą koło siebie, niestety nie bawią się razem, ale ja ciągle mam nadzieję! :) to Kicia zdecydowanie ,wytycza granice i jak daleko może podejść Taksunia, a jak za blisko to ją paca w pychol łapką i jest spokój ;) To ja mocno ,zaciskam żeby "wynikło"
  15. Zosia, ona wie! rozumie! niektórym ludziom ,nawet nie można wytłumaczyć jak....mądre są psy! ja nadal uważam ,że niektóre mają więcej rozumu ,niż niejeden człowiek! :) ... mój TZ juz udostępnił, bedę prosić dalej! ... z szacunku do Was... nie napiszę co ja sobie pomyślałam o 'właścicielach' Rikunia ma takie "mądre spojrzenie"
  16. Póki nie znajdziemy "recepty" musimy ją ogłaszać, ogłaszać, ogłaszać! i mocno zaciskać nawet jak patrzę na tym banerku... ten jej ''uśmiechnięty''pycholek, ja już widzę jak jej chodzi cała pooopka na widok człowieka! :)
  17. Podobnie jak ja, Bogusiu! my tylko pośredniczymy ,żeby mogły się spotkać w tym pogmatwanym świecie :) Elu, dobrze ,że są tacy właśnie ludzie jak Ty ,świat jest piękniejszy :) ... gdzie te moje lajki? dobani z tymi ograniczeniami!
  18. Obie sunie są słodkie, młode, małe ,łagodne mam nadzieję ,że szybko znajdą domek :) pewnie więcej pracy będzie nad Dropką... myślę ,że musiała być bardzo źle traktowana, skoro jest taka przerażona! takie zachowania nigdy nie wynikają u psów z niczego :(
×
×
  • Create New...