Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dzieńdoberek w Nowym tygodniu, oczywiście Dobrym tygodniu Będziemy ogłaszać, rozpytywać i ... nie poddawać się ;) Jesteście niesamowite! po prostu wraca wiara w człowieka
  2. Poczęstowałam się i podam dalej /mam nadzieję ,że mi się uda!/ Próbuję ,gdzie się da! ... jak do tej pory bez skutku :( brakuje mi już pomysłów.... wierzę ,że przy tak silnym wsparciu, Rikuni musi się udać!
  3. I może by od tego zacząć rozmowę? przecież tak jej zależy na suni? musi być porządnie wyleczona! jak to widzi??
  4. Zaglądam, serdeczności zostawiam na bazarku ,również! jak zwykle u Myszki fanciki pierwsza klasa, tym razem niestety to co mi się podobało to... jakieś dwadzieścia kilo temu ;)
  5. Dziękujemy, Mari , pięknie to napisałaś ja wierzę w cuda! :) Ja jestem przekonana ,że Zosia umieściła Watsonka tam ,gdzie mu będzie jak najlepiej! wiadomo wszędzie dobrze , w domu najlepiej! ... może się uda? może??? zobaczymy :)
  6. Przepraszam ,źle zrozumiałam , niestety to niewiele zmienia o ile nie jest gorzej :( skoro istnieje konieczność powtórnej operacji! skóra mi cierpnie jak by się mogło skończyć pooperacyjne leczenie suni, gdyby została w rękach pani! :( jak dobrze Zosiu ,że przyjęłaś sunię nie wiem czy wszystko dobrze rozumiem / jeszcze jakiś okropny wirus mnie dopadł/ ale przeraża mnie fakt, że pani jednak ,docelowo chce zabrać sunię :( to nam uważam ,komplikuje trochę ruchy? myślałam o puszczeniu kilku ogłoszeń dla Rikuni... ale chyba najpierw trzeba będzie ustalić coś z właścicielką ? musimy się zastanowić jak to rozegrać? pytanie- dlaczego pani ,rozważa powrót suni? czy nie przekona jej argument np,że ...skoro zmieniły się jej warunki i nie może się opiekować sunią to prosimy o to ,żeby pozwoliła znaleźć Rikuni domek, taki najlepszy w świecie! nie do budy!,,,
  7. I już tak zostanie! nie zamartwiaj się ,bo jak coś by się miało dziać to już byś widziała :) jeszcze parę dni uważaj na nią, żeby za bardzo nie skakała i sama nie będziesz wiedziała kiedy, zapomnicie o sterylce! znasz to ... goi się jak na psie!Serdeczności dla Ciebie i głaski dla suni
  8. Lajki mi się skończyły! ale coś widać ,że nie tylko małżonka sunia ,chwyciła za serduszko Zdrowiej maleńka jak najszybciej :)
  9. Zaglądam , serdeczności zostawiam takie wsparcie medyczne jak ma widzę, sunia to tylko mocno zaciskać ,żeby jak najszybciej, się "oczyściła" i już można było się cieszyć spokojnie jej szczęściem! coś widzę ,że to kolejna sunieczka z "tych wyjątkowych" łapie każde serducho ,które się do niej zbliży :)
  10. Prawda!? To dobry pomysł z tym czipem Suuper to ujęłaś! przestaję słodzić, dobre wieści od rana ,poproszę Tak! chwyta za serducho bardzo! jak wtulają swoją główkę w dłonie... wspaniałe uczucie .... jak zwykle lajki mi się już skończyły :(
  11. Co foty, to foty! super fotorelacja :) coś czuję ,że nasz dziadziuś jeszcze nas może zaskoczyć! jeszcze chyba będziemy się zastanawiać czy nazywać Teosia dziadziem
  12. Ja już też bardzo uważam! koło nas amstaf zagryzł yorka ,podobno wcześniej się nawet bawiły razem... to były sekundy! ostrożności nigdy za wiele! niestety nie wszyscy właściciele panują nad swoim pupilem :( teraz jak nigdy wcześniej ,uważam również ,że psy ras ,które są uważane za tzw? 'niebezpieczne' powinny jednak biegać w kagańcu!
  13. Dołączę się do życzeń Miłego Dnia :) znam ten przepis, stosuję! :) tylko szklanka wody łyzka miodu i łyżka soku z cytryny, trzeba to odstawić wieczorem , Bogduniu ,uważaj bo ja tak kaszlałam 3-4tyg ,noce to horror a teraz mi uszy zatkało /podobno zatoki się zatkały! a nawet kataru nie miałam! w aptece majątek zostawiliśmy / cały świat jest wywrócony do góry kołami :( Zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka, życzę :) Może lepiej nie! w przyszłym tygodniu ma być 10-12" dopiero się błota narobi ;)
  14. Po prostu ,sunia idealna! jeszcze trochę i jak poczuje się bezpieczna, rozkwitnie w pełni!.. chociaż powiem szczerze, że już teraz nic jej nie brakuje! ...tylko brać i kochać ... Oj! konkurencja jak nic ;)
  15. Miłego dnia :) a może jakieś domowe sposoby na przeziębienie? takie jak - pół szklanki gorącej herbaty a drugie pół to sok z bzu czarnego / działa! zwłaszcza we wczesnym stadium, jak tylko zaczyna wirus atakować, mnie zawsze chroniła od choroby!/ niestety w tym roku nie mam ani słoiczka :(
×
×
  • Create New...