-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Dzieńdoberek w Nowym tygodniu, oczywiście Dobrym tygodniu Będziemy ogłaszać, rozpytywać i ... nie poddawać się ;) Jesteście niesamowite! po prostu wraca wiara w człowieka
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Poczęstowałam się i podam dalej /mam nadzieję ,że mi się uda!/ Próbuję ,gdzie się da! ... jak do tej pory bez skutku :( brakuje mi już pomysłów.... wierzę ,że przy tak silnym wsparciu, Rikuni musi się udać! -
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
I może by od tego zacząć rozmowę? przecież tak jej zależy na suni? musi być porządnie wyleczona! jak to widzi?? -
Zaglądam, serdeczności zostawiam na bazarku ,również! jak zwykle u Myszki fanciki pierwsza klasa, tym razem niestety to co mi się podobało to... jakieś dwadzieścia kilo temu ;)
-
Dziękujemy, Mari , pięknie to napisałaś ja wierzę w cuda! :) Ja jestem przekonana ,że Zosia umieściła Watsonka tam ,gdzie mu będzie jak najlepiej! wiadomo wszędzie dobrze , w domu najlepiej! ... może się uda? może??? zobaczymy :)
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ,źle zrozumiałam , niestety to niewiele zmienia o ile nie jest gorzej :( skoro istnieje konieczność powtórnej operacji! skóra mi cierpnie jak by się mogło skończyć pooperacyjne leczenie suni, gdyby została w rękach pani! :( jak dobrze Zosiu ,że przyjęłaś sunię nie wiem czy wszystko dobrze rozumiem / jeszcze jakiś okropny wirus mnie dopadł/ ale przeraża mnie fakt, że pani jednak ,docelowo chce zabrać sunię :( to nam uważam ,komplikuje trochę ruchy? myślałam o puszczeniu kilku ogłoszeń dla Rikuni... ale chyba najpierw trzeba będzie ustalić coś z właścicielką ? musimy się zastanowić jak to rozegrać? pytanie- dlaczego pani ,rozważa powrót suni? czy nie przekona jej argument np,że ...skoro zmieniły się jej warunki i nie może się opiekować sunią to prosimy o to ,żeby pozwoliła znaleźć Rikuni domek, taki najlepszy w świecie! nie do budy!,,, -
I już tak zostanie! nie zamartwiaj się ,bo jak coś by się miało dziać to już byś widziała :) jeszcze parę dni uważaj na nią, żeby za bardzo nie skakała i sama nie będziesz wiedziała kiedy, zapomnicie o sterylce! znasz to ... goi się jak na psie!Serdeczności dla Ciebie i głaski dla suni
-
Zaglądam , serdeczności zostawiam takie wsparcie medyczne jak ma widzę, sunia to tylko mocno zaciskać ,żeby jak najszybciej, się "oczyściła" i już można było się cieszyć spokojnie jej szczęściem! coś widzę ,że to kolejna sunieczka z "tych wyjątkowych" łapie każde serducho ,które się do niej zbliży :)
-
Ja już też bardzo uważam! koło nas amstaf zagryzł yorka ,podobno wcześniej się nawet bawiły razem... to były sekundy! ostrożności nigdy za wiele! niestety nie wszyscy właściciele panują nad swoim pupilem :( teraz jak nigdy wcześniej ,uważam również ,że psy ras ,które są uważane za tzw? 'niebezpieczne' powinny jednak biegać w kagańcu!
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dołączę się do życzeń Miłego Dnia :) znam ten przepis, stosuję! :) tylko szklanka wody łyzka miodu i łyżka soku z cytryny, trzeba to odstawić wieczorem , Bogduniu ,uważaj bo ja tak kaszlałam 3-4tyg ,noce to horror a teraz mi uszy zatkało /podobno zatoki się zatkały! a nawet kataru nie miałam! w aptece majątek zostawiliśmy / cały świat jest wywrócony do góry kołami :( Zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka, życzę :) Może lepiej nie! w przyszłym tygodniu ma być 10-12" dopiero się błota narobi ;) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dnia :) a może jakieś domowe sposoby na przeziębienie? takie jak - pół szklanki gorącej herbaty a drugie pół to sok z bzu czarnego / działa! zwłaszcza we wczesnym stadium, jak tylko zaczyna wirus atakować, mnie zawsze chroniła od choroby!/ niestety w tym roku nie mam ani słoiczka :(