Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Witaj Fionko .. i tyle mogę powiedzieć.. gula w gardle.. Wyrazy szacunku bianko..
  2. Sory ... że tutaj szukam pomocy ,ale nie bardzo wiem co z tym zrobić ? .. może jamnicze ciocie coś doradzą.. siostrzenica wynajmuje pokój u pani ,która ma 8letniego setera irlandzkiego ,podobno rodowodu nie ma ,ale w typie ,którego chce oddać do schroniska -podobno jest to pupil syna ,który się wyprowadził i nie może go zabrać Benito jest bardzo łagodny,przytulaśny i kochany ,ale podobno potrzebuje dużo spacerków bo inaczej błagalnie szczeka i jeśli jest wybiegany to jest spokojny podobno pani jest zdecydowana w najbliższym czasie odwieźć Beniego do wrocławskiego schroniska jak nic.. jak można biedakowi pomóc ? siostrzenica mówi ,że jest piękny :) może ktoś chciałby zaadoptować ?
  3. no to... chiba my też musimy pomyśleć o dijecie :eviltong:
  4. Ja też się bardzo cieszę :) ocelot -chciałam tylko powiedzieć ,że jesteś Wspaniała!!!!! to wszystko Twoja zasługa :) trochę zapoznałam się wątkiem Pako.. trochę ,bo gula w gardle...
  5. to ja też w maju spróbuję pomóc ,bo w kwietniu już kasa pusta.. sprawdzę na wątku jamniczym ,czy został jeszcze pakiet ogłoszeń do wykorzystania -jeśli jest potrzebny jeszcze ?
  6. To ja dziękuję .. że jesteś :) ,że Filemonek ma taką opiekunkę ,że może uda się chłopakowi .. po prostu Żyć :)
  7. Ufff..to super wiadomość:)...cieszę się bardzo ,że ta pani nie adoptowała Pajo.. może za ostro ...ale jak ktoś ,tak określa psiaka.. to nie jest przyjaciel !! takie jest moje zdanie.. dobrze ze Pajo ma taką opiekunkę - jak ty Aniu :) też cały czas myślę jak pomóc chłopakowi ? na długi łykend (wolę po polsku niż weekend) będę na moich ukochanych Mazurach ,bardzo blisko w Miłomłynie.. popytam ..może ktoś .. z naszych znajomych ? zobaczymy ?
  8. Dusieńko maleńka...przytulam... widać wiosna i dla piesków to trudny okres... najgorsza to ta bezradność... mnie to rozrywa .. na strzępy!!! jak widzę chorobę...cierpienie i nie mogę.. nie umiem pomóc :-( coś się stało ,albo z moim kompem? albo z dogo? zamiast forum jamniczego .. to mi wyskakuje - Basenji-Asiaczek-Przyjaciele ??
  9. Jasia .. chyba też lubi wszystko , no prawie.. to samo.. chrupie marchewkę ,jabłuszko w taki słodki - apetyczny sposób :) nawet nie wiem jak to jest w przypadku leczenia choroby nowotworowej u psów .. czy można porównać do ludzi ??? sama nie wierzę ,że to piszę ... ?? często słyszałam od lekarz.. w trakcie leczenia ... proszę nie odmawiać niczego!!!
  10. No tak ..piękne figurki mają muszkieterki :) a my Yun możemy pokompleksić sobie razem.. zawsze to raźniej :) Jasia też paróweczka.. najgorzej ,że ona zawsze może!.. jeść oczywiście :) ale .. jak tak się napatrzę.. na te Celinkowe -Muszkieterki to jakoś tak.. łatwiej mi wytrzymać to żebrzące spojrzenie :roll:
  11. Amelka do zacałowania.. tak ..tak wnusie kochamy.. troszkę inaczej.. dojrzalej-na pewno ale też cierpliwość .. pobłażliwość.. tolerancja itp jakby większe :) zawsze mówię do syna jak mi zwraca uwagę,że rozpieszczam .. i tak ma być !!! rodzice są do wychowania !!! a dziadkowie do rozpieszczania !!! jamnicze kopareczki ... przesłodkie :)
  12. pewnie ,że będzie dobrze - Teodor ma wzięcie , w końcu jamnik- cudo :eviltong::lol: jest do wykorzystania pakiet z bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/193626-Cinek-co-z-nim-b%C4%99dzie-Brakuje-funduszy-na-hotel-nie-ma-ch%C4%99tnych-na-adopcj%C4%99"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-adopcj%C4%99[/URL]!
  13. Bernadko -bardzo się cieszę ,że jesteś :) fajnie wiedzieć ,że wcale nie jestem taka < odjechana na punkcie psów > jak to niektórzy próbują mi wmówić:eviltong: to raczej ich świat... jest.. ubogi .. szary.. no bo ... no jak to.. inaczej nazwać :roll:
  14. Szafra :) no to ...teraz trzymamy kciuki ..za wspaniały domek dla Filemona... pozostał jeszcze jeden pakiet ogłoszeń do wykorzystania może Isadora masz jeszcze jakąś bidę ?
  15. Dziękuję za zaproszenie :) zapoznam się z chłopakiem..
  16. jestem u Teodora :) niesamowity jamniorek... też muszę wtyczkę zainstalować...
  17. Dziękuję za zaproszenie :) podobają mi się chłopaki.. zapisuję sobie :)
  18. to super wieści :) moja teoria jest taka - jest MIŁOŚĆ !.. i musi być dobrze.. Wszystkiego Najlepszego Axelku :)
  19. Ufffffff :) ja chyba wszystkie przypadki jakie znam (niewiele- 5) to przestały znaczyć ..
  20. mizianka dla Maxia i cieplutkie myśli ,żeby wreszcie .. TEN - człowiek dojrzał , Słodziaka..
×
×
  • Create New...