Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Wiem .. naprawdę to tak jest !!!! co innego serce... co innego rozum... Cieszymy się z tego co mamy !!! czyli Ciebie ... Darze Od Boga !!!! ja to muszę jeszcze duuuużo się nauczyć!! .. czasem mi się zdarza ,że najpierw mówię... później myślę... ale .. Teodorek .. no nie.. wiem on jest ... naprawdę-jakiś wyjątkowy!!!!! matka Dorota od jamników - suuuuuuuuuuuuuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Ok ... też uważam ,że jak się zacznie ,to trzeba skończyć... Jakbyście tak razem zamieszkali... to imprezka urodzinowa.. razem :) zawsze to trochę.. taniej wyjdzie :eviltong::lol:;) ja jestem wodniczka -12 luty , jeszcze raz oglądam zdjęcia.. i napatrzyć się nie mogę -chłopak.. jak malowany!!!
  3. Kciuki nadal zaciskam... ale te wiadomości... raczej nie najlepsze...poczekamy zatem do środy... a ta data urodzin... a może lepiej nic nie powiem - bo się będziecie śmiały ;) Teodorku jesteś naprawdę śliczny !!!
  4. Bądź dzielny Atosku ... będzie lepiej ,,, ta pogoda nie sprzyja dla chorego serduszka... ale idzie ochłodzenie..
  5. O rety ! jamniczki - niszczarki... Super fotki .. tak minki niewiniątek - uwielbiam je :)
  6. jestem na zaproszenie :) zapoznam się z chłopkiem..
  7. to dobrze ,że tak pogodził się z losem..
  8. będę trzymała kciuki za Gabcię ,żeby jak najprędzej .. zaczęła żyć.. normalnie! nie jestem tutaj żadnym autorytetem ,jeśli chodzi o zaburzenia behawioralne ,ale trochę tak z własnego doświadczenia.. mogę powiedzieć ..moja Jasia ,też jest po traumatycznych przejściach i myślę ,że Nutusia ma rację ,chcąc jeszcze troszkę Gabcie poobserwować ,tym samym pozwala jej żyć dłużej w normalnym i do tego doświadczonym domciu -sunia przekonuje się .. że są też.. normalni ludzie! (myślę ,że pewne stany lękowe-pozostaną na zawsze,niestety) a tak istnieje jednak duże ryzyko ,przy adopcji ,że wrażliwa Gabcia się wycofa... jeśli domek nie będzie wiedział jak z sunią postępować..
  9. ja rówież skorzystam z zaproszenia i podrzucę :)
  10. Tak trzymaj Poleńka ! będzie lepiej ,tylko niech się ta pogoda trochę ustabilizuje.. podobno dla chorych serduszek , to nie jest najlepszy czas...
  11. Noooooooo .... szkoda ,że ja tam nie byłam... lodów.. i soku.. nie piłam :facelick::new-bday:
  12. Maxiuniu chłopaku musi znaleźć się domek .. musi -jamnicze brygady są przy Tobie :)
  13. No to.... kciuki baaaaaardzo mocno zaciśnięte .....
  14. to poczekamy.. jak się obrobisz - wiemy jak to jest ;)
  15. Dziękujemy :) i tak .. wracamy do pracy.. przecież morze potrzeb...
  16. [quote name='luizkamor'][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30c8e93e3aa5f956.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4dd290748d638f2.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86f4d5898e3ccfb0.html"]no przecież wygląda lepiej... włosy chyba odrastają... czas.. na pewno potrzebuje jeszcze więcej czasu.. ale widać ,że jest lepiej...[/URL]
  17. [quote name='froggyfrog']Kurczę, ja się nie znam na tych bazarkach, jestem tu zupełnym żółtodziobem, mogłabyś to zrobić?[/QUOTE] teraz dopiero doczytałam ( wyjechałam na ten długi łykend) ,chyba już po tych ogłoszeniach.. ale spróbujemy jeśli trzeba , bo nie była ogłaszana - ogłosić :)
  18. Przeglądałam ogłoszenia Pajka .. naprawdę.. dobre ! nic bym chyba nie chciała dodać.. musimy być cierpliwe..
  19. Śliczny naprawdę.. jak mu pomóc w tej chorobie - spustoszenie.. wygląda poważnie ? może trzeba kupić leki ? bardzo dużo tego nieszczęścia ostatnio :-(
  20. Maxiuni .. jak tam u Ciebie maleńki.. z futerkiem.. i ogólnie ?
  21. Bardzo lubię dobre wiadomości z rana :) Nerusiu kochany.. nie daj się chłopaku !!! Rafał.. cały czas trzymamy kciuki...
  22. my Dziękujemy :) żeby tylko domki się znalazły...
  23. tak .. zaraz widać po chłopaku szczęście :) ta bajka dobrze się skończyła :)
×
×
  • Create New...