Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. I Wzajemności! dla Was, Anusiu z całego serca ,płynące życzenia ,Wszystkiego Najlepszego! żeby każdy dzień był wspaniały!
  2. Wszystkim, którzy nas odwiedzają , w Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...
  3. Wszystkim, którzy nas odwiedzają , w Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...
  4. Eluniu, chyba na to pytanie ,może odpowiedzieć lekarz, pewnie jeszcze po badaniu! zostawmy pytania na ,już po NR :) jeśli to jest przepuklina to może poczekać parę dni! ważne że nie trzeba jechać do lekarza już teraz! Najważniejsze ,że Lalunia jest szczęśliawa , zaopiekowania w swoim domku
  5. Jest zdjęcie... może ktoś będzie mógł coś powiedzieć na temat tego guzka? rozmawiałam z Hanią , Lala miała na brzuszku ,usuwane nici, które jej powrastały , wet jest bardzo dokładny i usunął wszystko, może coś później... wyskoczyło? guzek jest suchy, nie ma śladów ,krwi ,ropy?! lepiej będzie poczekać z wizytą u weta , ponieważ Laleczka "szaleje" w gabinecie :( niech nabierze zaufania do Pani Renatki, chyba sobie właśnie Panią Renatkę wybrała! i wtedy lekarz będzie mógł coś powiedzieć ,co to jest?
  6. No właśnie... nie wiem ,kogo spytać? kto może odpowiedzieć na to pytanie? oby to było ,to! ... zadzwonię do Hani, może będzie znała odpowiedź? jestem dzisiaj umówiona z Panią Renatką na telefon, fajnie byłoby gdybym znała odpowiedź ;)
  7. Pani Renatka już odwiedziła ,przeczytała historię Lali, jest chyba na razie ... gościem :) Już relacjonuję ;) ... Tak jak mówiła Pani ,Renatka jest z godziny na godzinę coraz lepiej /ja zawsze powtarzam ,że 'one' wiedzą, Lala już chyba wie, że to jej "domek" / Eliczku ,wyślę Ci Filmik króciutki jak Lalunia pokazuje brzuszek, już kilka razy 'pozwoliła' się miziać, to dużo prawda ;) widać ,że czuje się w domku ,coraz pewniej, już zachowuje czystość ,jedynie w pierwszy dzień zaliczyła 'wpadkę' o której wspominałam ,w sypialni, kolejne w pokoju i kopa też była chyba w pokoju?! teraz natomiast wytrzymuje bardzo długo i nie chce się załatwić na 'swoim terenie' długo się nie załatwiała ,co zastanowiło Panią Renatkę, założyła suni smyczkę i poszli na spacer ,za bramkę i 'sukces' w szybkim tempie, w ogóle jak mówi Pani Renatka ,Lala bardzo lubi spacerki, podczas głaskania brzuszka ,Pani Renatka zauważyła na brzuszku na bliźnie ,na górnej linii cięcia, wyraźny guz wielkości pestki śliwki? co to może być? czy wet u którego miała sterylkę, coś wspominał na temat tego guza? Pani Renatka ,chciałaby na razie odwlec wizytę u weterynarza, ponieważ Lala bardzo się stresowała podróżą i jeśli nie ma takiej konieczności, to wolałaby poczekać jeszcze dać suni trochę czasu :) czy coś wiemy na ten temat? Lalunia trafiła lepiej, niż milion w totolotka :) U mnie też!... Szacun dla Eliczka!...za całokształt :)
  8. Tak! Lala dostanie tyle czasu ile będzie potrzebowała! już jest z każdą godziną lepiej ,jak pisała p Renatka jeśli chodzi o czystość to w pierwszy dzień, wpadka i siooo w sypialni, jak było w Święta nie wiem nie chciałam zakłócać Państwu spokoju, zadzwonię dzisiaj i się dowiemy :) o relacje z Zuzą ,jestem spokojna bo to przyjacielska, łagodna ,przytulasta sunia, jak mówiła p Renatka, na początku znajomości, sunie się ,spokojnie powąchały i każda poszła w swoją stronę! Lalunia ,trochę pozwiedzała domek / dla mnie to dobry znak / i leżała na swoim kocyku :)
  9. Tak sunia dostała kocyk na którym spokojnie teraz leży , pozwiedzała domek, zrobiła sioo w sypialni, powąchała się z Zuzą i spokojnie obserwuje domowników, czyli wszystko w normie, zaprosiłam Panią Renatkę na wątek Laluni :)
  10. Tylko zaglądam czy Lalunia pojechała?.... dzwonię do Szafirki. edit, Lalunia pojechała! :) dokładnie w tej chwili jedzie do swojego domku, niestety nie obyło się bez niespodzianek, resztę postaram się napisać wieczorem,
  11. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  12. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  13. ... no to ,lecimy z Dobrymi wieściami!!!! Lalunia ma Domek! świadomy domek, który będzie ją kochał i będzie tam, pełnoprawnym członkiem rodziny, Państwo już jutro rano są umówieni z Szafirką ,pojadą sami ,żeby cała rodzinka w pełnym składzie zasiadła do Wigilijnego stołu :) Lalunia będzie mieszkała w pięknym domu, gdzie jest ogrod i oprócz tego miejsca spacerowe ,jak to w dzielnicach z domkami, będzie mogła liczyć na całodobową opiekę rodziców pani Renatki ,oraz będzie miała jeszcze ,koleżankę do zabaw, słodką sunię Zuzię, która również została adoptowana ,przez córkę Państwa, Zuzia to przesymatyczna, przyjacielska i bardzo przytulaśna sunia ,rasy mops :) gdyby tylko dzisiejsza wizyta mogła odbyć się wcześniej to Laleczka już dzisiaj spałaby w swoim łóżeczku, proszę mocno jeszcze zaciskajcie , ciepłe myśli zawsze potrzebne Jakoś od początku byłam dobrej myśli :)
  14. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  15. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  16. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  17. Miło było zobaczyć Lisia, najważniejsze ,że sobie leży bezpieczny w ciepełku :)
  18. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  19. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  20. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  21. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  22. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
  23. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego narodzenia, zostawiam najserdeczniejsze życzenia Zdrowia, Szczęścia, dużo pieniędzy oraz jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych!!!
×
×
  • Create New...