Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Faguś ,witam Cię cieplutko :) chyba wszyscy mecze oglądają... zamiast ogłoszeń z psiakami :nonono2:
  2. Oby jak najwięcej takich wiadomości :multi::loveu::multi: Oj Brunet ! masz szczęście :loveu:
  3. odwiedzam Pieszczocha :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NUjBQQY08eo/T85pndgSxnI/AAAAAAAAAE8/zyfbpuHwR4g/s640/P6050010.JPG[/IMG] jak musi być chłopakowi dobrze... Gosiu ..Goseczku.. kiedy Ciebie ktoś wypatrzy?.. widać.. że to całe Euro... chyba musimy przeczekać...:chaos::Poland: mizianka po całym odsłoniętym brzuszku..
  4. Tineczko odwiedzam , miło na Was popatrzeć :) może i mnie ,byś tym uśmiechem i radością troszeczkę zaraziła ;)
  5. całuję Foczuniu w sam czubeczek noska :) cudna ,cudna ,cudna!...
  6. cioteczki czy istnieje możliwość ,żeby przenieść zdjęcia z wątku dogo na telefon? chodzi o tą Sonię z Brodnicy.. może uda się sunię uratować! mari23 zna panią której odeszła podobna sunia-tylko nie ma mejla a numer telefonu 504252274 czy damy radę pokazać jej Sonię? proszę o pomoc :) jeszcze Zuzia_kuzik podesłała ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227978-Spokojny-piesek-niewielkich-gabarytów-dla-starszej-osoby-Rumia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227978-Spokojny-piesek-niewielkich-gabarytów-dla-starszej-osoby-Rumia[/URL] 2 ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226855-Dąbrowa-Górnicza-jamnikopodobna-nieduża-dla-aktywnej-pani-poszukiwana-suczka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226855-Dąbrowa-Górnicza-jamnikopodobna-nieduża-dla-aktywnej-pani-poszukiwana-suczka[/URL] 3 ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226486-Dom-dla-suni-Wrocław"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226486-Dom-dla-suni-Wrocław[/URL][/QUOTE] trzymam kciuki ,żeby coś wypaliło a może jeszcze ktoś skorzysta z tych linków..
  7. Jeszcze bardziej Ciebie podziwiam za te wątpliwości... to takie ludzkie!:loveu: hmmm Fiona rozrabia faktycznie jak... pijany zając , ale może jej to wszystko przejdzie.. w tak przecież krótkim czasie... ja widzę ogromne postępy(kiedyś się nad tym zastanawiałam.. i chyba nie chciałabym wiedzieć co one przeszły w swoim życiu) ja też miałam z Jasią trudne początki.. z niewiedzy też popełniłam trochę błędów.. Jasia po roku ,jeszcze nie zawsze chce zostawać sama.. ale trochę mi pomogły rady cioteczek na dogo.. w dziale wychowanie.. trzeba przyznać ,że mają dziewczyny sporą znajomość tematu i sposób przekazywania wiedzy... do tego.. ogromna porcja miłości i sukces gwarantowany :fadein: może Rafiemu ,też by pomogły...
  8. Laleczko jestem i przytulam... i ciągle wierzę ,że wypatrzy Twoje cudne oczki.. jakiś ludź.. Twój ludź! :) jesteśmy przy Tobie... i wszystkie nasze dobre myśli płyną do Ciebie...[url]http://img823.imageshack.us/img823/3265/xxx045.jpg[/url] cioteczka Berni ma rację! twoje oczki są wciąż radosne... i zrobimy wszystko ,żeby tak zostało :)
  9. No to.. no to.. zaciskam kciuki :kciuki:
  10. Odwieczna chęć dominacji Samców... a niech się chłopcy bawią... jeśli oczywiście wszystko pod kontrolą Boni ( no co innego mają do roboty?) :evil_lol::eviltong::lol:
  11. Witam się cieplutko :) Zuzinko kochana , trzymaj się maleńka i bądź przy Dusieńce.. pewnie cierpicie razem z Nią! :glaszcze: przytulamy...
  12. jeśli ta Dobra Wróżka to nasza Yunonka :)... to będzie dobrze...:) czochranka... przytulaski.. buziole... Ovolinko :)
  13. [quote name='__Lara']Dobrze, że to tylko 50zł. ASTRA, czyli to spotkanie dało Wam coś we wzajemnych relacjach z Toffim?[/QUOTE] i ja jestem bardzo ciekawa oceny.. tyle ,że pewnie potrzebujesz czasu ,żeby coś powiedzieć czy działa? pierwsze wrażenie .. czytam.. pozytywne :).. hmmm ...jeśli chodzi o Zaklinacza psów.. to mnie zasmuciłaś , jakoś tak mu ufałam?!.. a na pewno oglądałam jego programy... z zapartym tchem i podziwem :niedowia: jeśli chodzi o Sonię... to może pomoże Zuzia_Kuzik.. czekamy...
  14. Witam się cieplutko :) nadrobiłam zaległości... i tylko się cieszyć.. coraz lepiej :) i tak trzymaj Czarna złośnico :eviltong:;):lol:
  15. [quote name='Anja2201']Niestety cisza :([/QUOTE] buuuuu... chyba wszyscy... mecze oglądają... zamiast w ogłoszeniach.. psiaków szukać... Rastuś hooopkaj na pierwszą! :)
  16. [quote name='keakea']:( 100 tysięcy??? :([/QUOTE] masakra! i sterylizacja...sterylizacja...sterylizacja... Pajcio księciuniu.. czochranka i buziolaki :calus::calus::calus: pada teraz w kochanej Ostródzie... to pewnie spacerku ... nie będzie.. lista podpisana :)
  17. [quote name='wolf122']Ocelot jak zwykle rzeczowo.Pies nie musi jeść z porcelany,ważne by miał co jeść ,swój kąt i namiastke choćby człowieka.Jeśli do tego cukier pod kontrolą to już jest ok.Lepiej jakieś niedociągnięcia ale miejsce z sercem jak sterylna umieralnia.No chyba,że jest faktycznie źle....[/QUOTE] z ust mi to wyjęłaś :)... nie można trafniej tego ująć...
  18. [quote name='Isadora7']Zaglądam również do Księżniczki Dusi Pierwszej i Jedynej[/QUOTE] chyba najtrafniejsze określenie Dusi [url]https://lh6.googleusercontent.com/-PflM1TXXhoY/T8UZ9Xj-z8I/AAAAAAAAA1Y/tWvwg2gO67I/s641/SDC11685.JPG[/url] tak bardzo bym chciała jeszcze ,żeby w tym spojrzeniu nie było tyle .. zadumy ..smutku.. ehhhh Zdrowiej ... Zdrowiej.. Zdrowiej ,Dusieńka!
  19. [quote name='__Lara']Boże, straszne :( przecież jego to musi bardzo boleć :([/QUOTE] I nie tylko boli! przecież... takie nieleczone złamanie , to może być cała masa komplikacji!? ... co za ludzie?... myślałam ,że pracownicy schronisk.. przynajmniej teraz to jednak ludzie o większej wrażliwości i wiedzy?! a co z wydłużonymi terminami płatności???? które zawsze Urzędy miasta -przekraczają , jak chcą ? czegoś chyba nie rozumiem?... czy można jakoś interweniować? pomóc? a w ogóle to ile kosztuje... leczenie takiego złamania?
  20. I ja tak myślę jak Yunona!!!! proszę wyślij te zdjęcia... to nawet nie zemsta .. niech wie co zrobiła!!! to tacy ludzie mają leczyć chore dusze??? no nie.. ja już dawno nie ryczałam na dogo.. aż nie przeczytałam o Misi !!! niech zobaczą co jej zrobili [url]http://img209.imageshack.us/img209/6008/zdjcie1073a.jpg[/url], niech zobaczą to spojrzenie !!! a może w ten sposób uratujesz innego psiaka , bo się grubo zastanowią .. przed adopcją Oby! pokaż im ,że pies to nie jest zabawka !!!:shake: skoro sami tego nie wiedzieli!! i najlepiej jeszcze z naszymi komentarzami takiego postępowania phhhi...behawioryści :flop: a jak się czuje Misia , co u Niej ?
  21. Keakea .. taki talent na dogo - to skarb! :lol: Super wierszyk to chłopak ma domek.. jak nic.. :klacz:
  22. [quote name='keakea']Nie wiem jak z kradzieżą danych, ale wirusy na dogo są, ja na bank miałam wirusa z dogo na kompie, objawy właśnie takie, że komputer "mulił", pracował bardzo wolno, zawieszał się...[/QUOTE] jeśli tak .. to może faktycznie komuś zgłosić z dogo!? ale komu ? i może jeszcze ... pytanie jak się można zabezpieczyć przed tym? o ile można? - spyaboat i avast później pokazał ale co z tego ? jak narobiły pieruństwa w kompie(i cały dzień bez dogo):shake:
×
×
  • Create New...