-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Miłka, Najmilsza ok dwuletnia sunia, przyjechała do Wrocławia prosto ze schroniska M , wszystko wskazywało na to ,że przyjedzie do,swojego domku! niestety :( ... przewrotny los sprawił , że gdzieś po drodze, nie wiadomo kiedy? w jaki sposób? w pędzie życia.. w morzu psio-ludzkich problemów , kiedy wydawało się ,że wszystko już zostało "dogadane" kiedy pani ze sterty zdjęć , które otrzymała do obejrzenia, wybrała Miłkę... Ta! wybieramy tą, sunię! powiedziała zdecydowanie / domek poznałam na wizycie PA na prośbę Dora 1020, niestety to nie był domek dla Apsika, ale domek dla innego młodego ,zdrowego,psiaka jak najbardziej!/ Sunia była jeszcze w schronisku, więc szybciutko ,zajęto się organizowaniem ,zabiegu sterylizacji, szczepień , żeby jak najszybciej mogła opuścić schronisko, niestety w ostatnim czasie, nagminne zachorowania na parwowirozę w schronisku M ,potrafią, pokomplikować wszystkie plany i spiętrzyć jeszcze dodatkowo ogrom, problemów ,których i tak jest , zawsze za Dużo :( kiedy już udało nam się pokonać , prawie wszystkie ,przeciwności i zorganizować w biegu transport , ponieważ Ewu, znalazła domek we Wrocławiu jeszcze dla innej biedy ,który chyba jak się okazuje, zaraził się parwowirozą :( i jakby tego nieszczęścia ,było mało to.... średnia sunia, okazała się "dużym psem" za dużym! :( Czy dlatego ,że jest ... tylko ... za dużym psem! Najmilsza, Miłka ma wrócić do schroniska?? Ubłagałyśmy , panią ,żeby jednak, przyjęła Miłeczkę na parę dni! żeby dała nam trochę czasu, żebyśmy mogły spróbować ,powalczyć o sunię, żeby dała Szansę Miłce i... , pani się zgodziła! :) ... ja wiem ,że nie jestem konsekwentna, że w nadmiarze obowiązków , miałam się na razie nie angażować... tylko jak teraz oddać Miłkę z powrotem do schroniska? za kraty... do zimnej klatki ?? ja wiem ,że one wszystkie są cudowne i powinny mieć swoje własne domki, że wszystkie tak samo cierpią! że wszystkie ... ale ta, akurat stanęła na naszej drodze!... ja wiem ,jak teraz jest bardzo ciężko!... szczególnie teraz! ...że połowa Dogomanii walczy o życie maluszków, że mamy bezustannie ,nawracające zachorowania na parwowirozę, że ciągle brakuje pieniążków...ale już nie raz się udało!... może też uda się , Miłce??? Chcemy z Ewu pomóc suni... Ale czy się uda? Prosimy.... Pomóżcie nam... <<Ogłoszenie na Opole>> - wyróżnione do dnia.... <<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia... <<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia <<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Melisko[*] biegaj szczęśliwa za TM...takie maleńkie ,słodkie życie... tak szybko zgasło... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to, zaczynamy Nowy tydzień ,chyba wszędzie tak samo! we Wrocławiu ,również... wczoraj była ciepła wiosna, a dziś? Pod nogami mokro, w powietrzu też wilgoć i do kompletu na głowę leci woda. Taksa, kategorycznie odmówiła wystawienia choćby czubka pyska za drzwi, Eliczek , zdrowieje, więc Dobrze jest! :) oprócz Zdrówka jeszcze ,uśmiechu życzę -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) nie znałam, sprawdzę, ale najlepiej byłoby ,żeby nie było potrzebne! ;) -
Martynko, jak możesz pozwalać , żeby dzieci traktowały sunię, żywą istotę, jak pluszaka?? biedna sunia :(
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z życzeniami Dobrej soboty i Zdróweczka dla Eliczka To chyba jakaś nowość? mój mąż zawsze musi mieć w apteczce Zovirax, może czas coś zmienić? :) Eliczku ja kiedyś też tak miałam! nie mogłam dojść do zdrowia dłuższy czas, może pomyśl , żeby jakoś popracować nad odpornością?? ... tym bardziej teraz nie wolno Ci się przejmować... stres tutaj bardzo szkodzi :( -
Dopiero zajrzałam! aż mi dech zaparło! jak by to wypaliło, to dwa życia uratowane! :) mocno ,mocno zaciskam! Basiu czekam dzisiaj na Ciebie, Szerokości kochana
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Połóż się nie ruszaj z łóżka! opryszczka jak mówi ,nasza lekarz to, spadek odporności organizmu :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ojjej! Eliczku Zdrowiej kochana, leż grzecznie w łóżeczku i zdrowiej :) Ooo... coś dla mnie! kaszlałam bardzo od października, podobno to się nazywa krztusiec /koklusz ,sto dni kaszlania ,tak mówią?! ale jeszcze do dzisiaj mam, czasem napady kaszlu... podobno nie doleczyłam :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku, mój mąż ma również nawracające problemy z opryszczką / na szczęście ostatnio ,coraz rzadziej! / za każdym razem jak był problem nasza lekarz rodzinna ,wypisywała Heviran, tak naprawdę to już po pierwszej dawce, była poprawa a po pierwszym dniu żażywania, opryszczka zanikała! ... jak dobrze pamiętam, łykał co cztery godziny!? i jak??? -
Tak, miał szczęście! wspaniale ... żeby tak ,wszystkie nasze biedactwa, miały takie "wzięcie"... marzenie.....
-
Super wiadomość! zakładamy ,że super domek! Dzięki ,Patrycja ,bo jamniorek chodził mi po głowie
-
Kochani, dostałam jeszcze trochę kalendarzy, to kropla w morzu potrzeb ale jeśli ktoś jeszcze nie ma to serdecznie zapraszam na bazarek Kalendarzowy , jest też Mata węchowa i Niegraniczona ilość serduszek do kupienia! Przybywajcie, kochani https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/
-
Mocno zaciskam za sunieczkę, dobrze ,że piątek już jutro :)
-
Tyś(ka) dzwoniłaś? Dorotkę ,trudno jest złapać, oddzwania tylko nie wiadomo ,kiedy będzie mogła? jamnior jest cuuudny! domki się będą o niego biły! tylko do jakiego trafi??? gdzie on jest? czy we Wrocławskim?
-
Serdecznie zapraszam na bazarek z kalendarzami w opcji ile dasz za tyle masz! , oraz Matą do zabawy węchowej dla Twojego psa :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/?tab=comments#comment-17425945
-
Serdecznie zapraszam na bazarek z kalendarzami w opcji ile dasz za tyle masz! , oraz Matą do zabawy węchowej dla Twojego psa :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-mata-węchowa-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/?tab=comments#comment-17425945
-
Ojjej! współczuję :( kuruj się ,najlepiej chyba trzeba to wyleżeć, jakieś dziwne mutacje, przechodzą te wirusy i naprawdę walka z nimi jest trudna :( ja od października chyba przez trzy miesiące walczyłam z okropnym kaszlem ... krztusiec - taką usłyszałam diagnozę... 100dni kaszlania, tak mówią .. i tak było :(