Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. I jak pozuje... Frytka modelka! szybciutko znajdzie domek
  2. I...26listopada.. minęło pięć lat... jak niema Ciebie Jasieńka[*] już z nami.... ..tak łatwo było Ciebie kochać....tak trudno zapomnieć...byłaś ...jesteś... i będziesz z nami.... na zawsze!!!
  3. Witam się u słodkiej suni :) ... jamnik! jak nic;)
  4. Przyleciałam biegusiem, deklaracje uzupełniłam a w wolniejszej chwili nadrobię zaległości, serdeczności zostawiam :))
  5. Uwielbiam takie zakończenie dnia! warto było zajrzeć do Fioneczki po ciężkim dniu :))
  6. Tolu, wiemy że jak Ciebie nie ma... to i tak jesteś! :)) Pewnie że ją ogłaszamy! może się znajdzie domek? :)
  7. Roxi ma w sobie to..."coś" co łapie za serducho , nie wyobrażam sobie jej w schronie a u Moli ma ja w niebie :))
  8. Tyś(ka) czy mogła byś wkleić tutaj na dogo, może ja też bym udostępniała? ja dopiero zaczynam na FB ( przez te testy na zwierzętach ) ale coś słabo mi idzie...to poruszanie się po FB, Tyś(ka) jak Ciebie mogę znaleźć na FB? czy jesteś na tej grupie ...stara lista z dogomani?
  9. Tak! ...biedny psiak :( ...nie mogę się ciągle pogodzić z tym ,że te kochane futerka ,muszą płacić za ludzkie błędy :( ... mam nadzieję że jego krzywda powróci do tego, kto ją wyrządził!
  10. Smutna historia, bardzo! :( chłopak ... nie będziemy nawet komentować!... czy tylko on ,oddał tego psa na pewno rodzicom? czy jest jakaś możliwość sprawdzenia co stało się z psem? Lawenda Polna ,wielki cmok że zainteresowałaś się losem tego biednego psa, Dziękujmy
  11. Po powrocie, przybiegłam do Fioneczki,witam się ciepło i zaległości nadrabiam ... dziewczynka szybko skradnie czyjeś serducho :)
  12. Szkoda że ludzie robią takie złudne nadzieje, chyba nie wiedzą jak to może zaboleć :( Oj! tak bardzo blisko mnie :) Spokojnego wieczoru, Tolu :)
  13. Jaka wielka radość! Bravo Tolu, dziękujemy może zrobić zrzutkę na transport, szczepienia? czyli jak się pani nie odezwie to ją Isadora nasza przygarnie,tak?
  14. Dziękuję pięknie za rady przekazałam Małgosi, zawsze chętnie korzystam z Twoich skutecznych rad, naprawdę jestem pod wrażeniem, znajomości tematu :))
  15. Aniu kochana ja wiem , że wolałabyś ,żeby Lakuś miał gotowane jedzonko i żeby ... wszystko, wszystko miał Naj, naj! i żeby był szczęśliwy! i myślę ,że tak jest! zresztą obiecałam Małgosi że wiosną jak wrócisz to ich odwiedzimy i sama się przekonasz, mieszkają w Brzezinkach , to nie jest tak daleko, z tyłu Chrząstawy na trasie Jelcz-Oleśnica, może na razie to Ci poprawi nastrój :) Aniu, była u mnie Poker i zostawiła dla Ciebie fancik, ja dzisiaj wyjeżdżam i wracam dopiero w środę do pracy ale gdybyś chciała to jak najbardziej jest Krzysiu i możesz odebrać wcześniej :)
  16. 'Pan na włościach' i dobrze mi tu Jest gałąź, jest zabawa :)) Najlepiej z człowiekiem, chyba Małgosia to jego "Pani" i nie tylko od spacerków :) i tak sobie chodzi z wielką gałęzią, sam sobie znajduje :) Piękny jest :) i Ładnie tam jest u nich, jak okiem sięgnąć :)
  17. A w którym okienku należy kliknąć - Przeglądaj? w pierwszym- Hosting zdjęć? i pięć razy otwórz?
  18. Niestety jeśli chodzi o ból łapki, to Małgosia musi iść z nim do weta, jest zdecydowanie lepiej ale powiedziała ,że niestety od czasu do czasu problem powraca, zwłaszcza jak normalnie chodzi, natomiast wtedy kiedy biega, nie widać ,żeby mu coś dolegało?! planują w przyszłym tygodniu, jednak pójść do weta, jeśli chodzi o koty, to kocur się nie pokazuje, natomiast Trufla podchodzi coraz bliżej a Lakuś ją ignoruje, czyli dobrze jest! :) kolejny neews to ,to że Laki zaczyna jeść suchą karmę/ wiem, wiem! Ania na pewno się nie ucieszyła , niestety Małgosia nie da rady mu gotować ,takiego dobrego jedzonka jak miał u Ani/ wprawdzie Małgosia mu dosmacza ale już parę razy zdarzyło się ,,, że zjadł bez mięska czy białego serka :) pojawiła się też maleńka rysa... Laki zaczął od paru dni szczekać na psy sąsiadów, nawet tak dość ostro, dzieje się tak jak idą na spacerek do lasu, po drodze jest kilka domków ,gdzie są psy, do tej pory ,one obszczekiwały zajadle, Lakiego jak szedł z kimś na spacer co on ignorował ze stoickim spokojem, niestety , zaczął szczekać i to raczej przyjaźnie nie wygląda! czy się teraz poczuł u siebie?? czy chce bronić Małgosi?? jak to można wyciszyć??
  19. Dlatego, uważam że trzeba reagować na te przerażające testy, protestować, uświadamiać ludzi, rozmawiać o tym,....taka jest moja nadzieja ,że .... zmiany będą! I ja sięgnę po olejki! niestety żyłam w nieświadomości :( nawet nie przypuszczałam ,że człowiek może być tak okrutny :( zresztą ja nie widzę zasadności! z uwagi na drastyczny artykuł i zdjęcia nie byłam wstanie zapoznać się wprawdzie z tym co zobaczyłam do końca ale jak zaczęłam drążyć temat, to ... są inne sposoby ,Testowania o których napisałam :( przychodzi do mnie do sklepu, pani , która jest testerem w znanej firmie kosmetycznej, z jej opowieści wnosiłam że takie testy.... to czysta przyjemność i ekonomia... Koniecznie! już pierwsze chętne, są :)
×
×
  • Create New...