Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Anulko z adresatką słuszna uwaga, zaraz dopytamy Figuni czy ma? jeśli nie to ,sprawdzę koło mnie w sklepie czy mają? tak czy inaczej, Lacky musi mieć dane z numerem telefonu chociażby, coś na pewno wymyślimy :) Tak, jest duży ,ogrodzony ogród :) Mąż jest alergikiem i nie ma bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami, będziemy odczulać ;) Pani prowadzi księgowość dla firm i dużo pracuje ,również w domciu, cała rodzina jest dobrze zorganizowana, córki to nastolatki, które kochają zwierzęta, Yorki oprócz biegania po ogrodzie ile chcą są również wyprowadzane na spacerki, Laki to ,jak zrozumiałam miałby być towarzysz Pani i najstarszej córki na ich ulubione spacery po lesie, które Małgosia często odbywa, oczywiście już kiedyś jak wypracują sobie , posłuszeństwo u niego.
  2. Przygotowuję się do bazareczku , który mam nadzieję zrobi nasza Elik, jeśli uda mi się wyadoptować mojego Lakusia to jego część oddam na sunię, mam też wielką nadzieję ,że szybko znajdzie domek ,bo to jest śliczna sunia :) może pomóc robić ogłoszenia?
  3. Kochani sytuacja wygląda tak - Lacky jak najbardziej chwycił wszystkich, którzy go poznali z rodziny za serducho! chyba się ,zresztą nie zdarzyło nigdy inaczej! bo to jest naprawdę, dobre, kochane psisko w dużym ciele i tu jest dla niektórych problem, piszę o tym, ponieważ rozmawiałam z Małgosią i wiem że jednak mają obawy, jak to będzie u nich, kiedy Gizmo poczuje się u siebie na swoim terenie a Lakuś będzie przestraszony i zrozpaczony ,rozstaniem z Figunią, ponieważ to są pracujący ludzie, jak to będzie ,kiedy dzieci zostaną same z Lakim? nie potrafimy również odpowiedzieć z Figunią jak Lacky do kotów? zresztą powiedziałam Małgosi, że też nie do przewidzenia jest ,jak koty do Lakusia? zresztą oni mają jeszcze inne zwierzątka, chyba zaopiekowane przez Majeczkę? Małgosia w przeszłości, chciała by właśnie z Lakusiem chodzić na spacery do lasu, który mają przy domu, ale zanim się z żyją ze sobą, nie wie czy da radę go utrzymać? / jest filigranowa ,jak nasza Figunia/ czy on się będzie jej słuchał? Zaproponowała, jeśli się zgodzimy oczywiście, że ... może spróbujemy wziąć Lakusia na tydzień , tak na próbę i zobaczymy co się będzie działo? czy Laki będzie się dobrze u nas czuł? ja wyraziłam zgodę, na tę próbę ,jakie jest Wasze zdanie? Myśli! mocno myśli, jednak są ostrożni i pełni obaw, rozumieją ,że kolejny zwrot z adopcji to wielka krzywda dla Lackiego, nie chcieli by tego. Małgosia pochodzi z rodziny ,gdzie zawsze były Owczarki jest miłośnikiem rasy, niestety wcześniej nie było o tym mowy, małe dzieci, mieszkanie w bloku i sami wiecie jak to jest przy trójce dzieci i pracującej mamie, która do tego jest jeszcze idealną Panią domu :) Anulko, zaiskrzyło! przynajmniej ja tak to widzę ale ,to są ludzie bardzo odpowiedzialni i zresztą już wcześniej nasłuchali się ode mnie ,jak ludzie krzywdzą psy, zwierzęta czasem ,nawet nie zdając sobie z pewnych rzeczy sprawę / choćby ostatni zwrot z parodniowej adopcji, staruszka Aureliuszka / Dziękuję za wyróżnienie, Anulko już zapisuję :) Myślę ,że jednak ,nie :) A jest zapracowana, to fakt i w domu i zawodowo ale ... Daje radę! :) A właśnie tak jest! wprawdzie na ten ,tylko tydzień! ale przecież wiemy, że jak zabiorą Lakusia to go już ,nie oddadzą rozmawiałam z Januszem, mógłby podjechać po Lakusia w czwartek lub piątek, ponieważ dzisiaj pojechał w delegację do Bydgoszczy, zobaczymy jak wróci?
  4. Tolu, kochana ja widzę ,że Mały tak wypiękniał, może trzeba o tym napisać? ... że tak niewiele potrzebował,żeby .... zacząć żyć, teraz jeszcze trzeba go pokochać! przecież to jest naprawdę Piękny pies! z Pięknym charakterem! :)
  5. Podmieniłam Tyś(ka) :) I tak trzymaj, Orionku! a my trzymamy za Ciebie ;)
  6. Witam się i ja u Majeczki, niestety na razie mogę jedynie wspierać duchowo :) ponieważ tam gdzie jeżdżę na wieś , są? widziałam psy , które żyją w podobnych warunkach jak Majeczka :( proszę Dora ,napisz jakim cudem ją wyrwałyście z tego koszmaru?
  7. Oby tak nie było! Aniu, kochana wyczuwam to, dlatego nie dzwonię , nie spotykamy się ... bo chyba byśmy,tylko płakały!... a tu potrzeba jakieś silnej ręki ,żeby wyciągnęła z tego ''doła'' Aniu zobaczysz jacy to są wspaniali ludzie,nie wiem ,które jeszcze z dzieci zabierze Małgosia? ale Majeczka ,moja ulubienica będzie na pewno! chciała bym mieć taką córkę, mam nadzieję ,że zakocha się w Lakusiu, ona w ogóle kocha zwierzęta ,chce studiować weterynarię ,mogła bym ją zjeść, lubię jak przyjedzie do nas z Małgosią jest... taka mądra, słodka i wyjatkowa, gdyby tylko.... Lakuś miałby swój wymarzony domek :) Anulko, kochana dziękujemy z wyróżnienie ogłoszeń
  8. Mały wiele cioteczek chwycił za serduszka, to wyjątkowe psisko,zasługuje na wyjątkowy domek :) ... nie martw się Tolu, widocznie to nie była TA pani!.. ..i jak tu nie kochać Anulki i naszej Bogduni
  9. Aniu, niestety obawiałyśmy się tego oby dwie i stało się , dzisiaj zadzwoniła Małgosia z propozycją spotkania jutro ok godź ,14,30? / ja dzisiaj po 14 wyjeżdżam / potwierdzi jeszcze dokładnie godzinę, ponieważ będzie czekała na córkę , która wraca ze szkoły i również chciałaby być przy spotkaniu, poprosiła o adres i numer telefonu, przyśle Ci smsa za ile będzie u Ciebie, jak zwykle spotkacie się na dole, poznacie się bez trudu, Małgosia będzie z dziećmi i dwoma Yorkami, Bibi i Gizmo a ja już zaczynam się modlić
  10. Mari, kochana życzę Ci jak najszybciej tej diagnozy i oby była trafna! dużo Zdrówka, Zdróweczka
  11. Od rana u nas świeci, pięknie słoneczko i życzę tego słoneczka jak najwięcej ,wszystkim dookoła i w sercu również , Pięknego tygodnia ,kochani
  12. Jak miło ,mi się zrobiło Ogłoszenie na Wrocław ,wyróżnione na 30dni to chyba? do 3listopada? czy to jest gdzieś napisane? że wyróżnione i do kiedy? bo ja nic nie widzę? https://www.olx.pl/oferta/sliczny-aktywny-i-madry-amik-szuka-swojego-domku-CID103-IDAXVyg.html?action=show&id=546234524&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink I zmieniłam na Łódź, no to zaciskamy https://www.olx.pl/oferta/amis-jest-pieknym-psem-z-charakterem-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-IDAZRPK.html?action=show&id=546693044&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink
  13. I ja bardzo bym chciała :) Aniu tak sobie myślę, że deszcz pada ,każdego dnia , więc nawet lepiej jak to będzie w przyszłym tygodniu, prognozy są lepsze niż na ten tydzień, jak tu przejść się , porozmawiać, kiedy kapie z nieba? te małe pieski nie lubią spacerować w kałużach! dzisiaj pan na przystanku autobusowym, głośno się roześmiał na reakcję mojej Taksuni - ona zawsze radośnie wyskakuje na ulicę, a kiedy zobaczyła że pada, zawinęła się wokół własnej osi i z powrotem pędem do bramy, dobrze że była na smyczy bo bym musiała jej szukać pod drzwiami mieszkania :) Tyś(ka) ja już wiem po swoich podopiecznych, że jednak... duże mają gorzej! :( ale nieustająco mam nadzieję ,że Lakuś będzie miał swój wspaniały domek :) Przypadły! jesteś bardzo, zdolna! ale to już wiesz Tyś(ka) :)) I nie puszczaj! :) I to samo! ;) I ja się dołączę do podziękowań , Anusi, kochane wspaniałe dziewczyny, bez Was ,nic by się nie udało
  14. Gdzieś mi wątek wcięło! Tyś(ka) ja sama przeżywam podobne rozterki z Lackym , też czasem łapię takiego doła ,że nie masz pojęcia ale wiem na pewno ,że jak ... będziemy szukać to znajdziemy-zobaczysz i bardzo dobrze że piszesz w ogłoszeniach o cechach charakteru, przecież to i tak wyjdzie a wszystkie wiemy jakie bolesne są powroty z adopcji :(( tutaj znalazłam dwa ogłoszenia na Wrocław i na Kraków /jak chcesz coś zmienić to pisz / już kiedyś obiecałam Amisiowi wyróżnienie, wieczorem wyróżnię mu jedno na Wrocław a drugie, może zmienić na inne miasto? ... prawdę powiedziawszy to sama się dziwię że jeszcze Amiś nie znalazł domku, jak odnalazłam wątek to raczej myślałam...ciekawe gdzie znalazł domek? https://www.olx.pl/oferta/sliczny-aktywny-i-madry-amik-szuka-swojego-domku-CID103-IDAXVyg.html?action=show&id=546234524&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink https://www.olx.pl/oferta/amis-jest-pieknym-psem-z-charakterem-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-IDAZRPK.html?action=show&id=546693044&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink
  15. Poczęstowałam się i będę roznosić, gdzie tylko się da :) cieszę się bardzo ,że Sarcia się tak ładnie goi ,również po cichutku obawiałam się ,że cukrzyca może dać znać o sobie! Kasia wie, jak się opiekować sunią :) Jeszcze nie udało mi się nawet zacząć, focić , może od jutra ?
  16. Współczuję , Aniu tego zajścia, oby więcej się taka sytuacja nie powtórzyła, to dokładnie przypomina zajście o którym Ci kiedyś opowiadałam i wiem że finał toczy się obecnie w sądzie! niestety w tej historii zakończyło się tragicznie, ten większy pies, zagryzł Yorka, podobno trwało to sekundy, również najpierw się wąchały ,przyjaźnie machając ogonkami / czy na pewno przyjaźnie? / nagle maluszek, złapał dużego zębami, podobno do krwi a tamten złapał go zębami, kilka razy potrząsnął głową i rzucił o ziemię, makabra! :( pamiętasz Aniu jak Ci opowiadałam? właściciel dużego ,odszedł nie udzielając pomocy, ale go odnaleźli, ja jednak od tej pory ,nie pozwalam Tasi podchodzić do dużych ,obcych psów. Anulko jakbyśmy nie rozpatrywali, różnych sytuacji, ja i tak bardziej ufam pieskom niż ludziom a sytuacje o których piszemy, również w dużej mierze zależą od ludzi, każdy zna swojego psa i powinien wiedzieć jak zareaguje, tak to chyba jest?? Dzwoniłam do Małgosi, w zupełnie innej sprawie, oczywiście na zakończenie rozmowy ,miałam przypomnieć ,że czekamy na spotkanie Lakusia z Gizmo, tym bardziej że w czwartek wyjeżdżam na kilka dni, nie musiałam przypominać , Małgosia sama przeprosiła że w tym tygodniu nie udało jej się wyrwać do Wrocławia, że pamięta i że może w poniedziałek czy wtorek? powiedziałam że czekamy na telefon :) najwyżej jak Krzysiu nie wróci do wtorku, to będziecie musieli spotkać się sami, pomimo że bardzo chciała bym być przy spotkaniu, zobaczymy? Aniu, kochana mam nadzieję że Lacky już się troszeczkę wyciszył? Znalazłam jeszcze do wyróżnienia ogłoszenie Bogdy na Poznań , myślę że poczekam jeszcze z tym do wtorku, mając nadzieję na wspaniały domek u Małgosi, naprawdę super Lakuniu ma ogłoszenia, takie od serca płynące, dziękuję :) https://www.olx.pl/oferta/piekny-madry-mily-kochany-lagodny-same-zalety-oto-lacky-CID103-IDyUL9a.html
×
×
  • Create New...