Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Ja też ! I ja się o to ....bojałam Przy okazji można zapytać .... czy p Beata przewiduje jakiś 'czasookres' ? Raczej raczej Nie! do p Beaty , Elu jak dobrze zrozumiałam wcześniej to pan doktor ma urlop , musimy poczekać aż wróci , to chyba lepiej , p Beatka zdąży się z Odisiem zapoznać Też się starałam Amen! ,)
  2. Dziękuję No to od czwartku do roboty
  3. Czy jest jakiś sposób ,żeby usunąć jednocześnie kilka wiadomości ? wydaje mi się ,że kiedyś można było ? teraz usuwam po jednej , bardzo dużo czasu mi to zabiera ?
  4. I super! to ja od czwartku pomogę Eli w bazarku , będę opisywać , może trochę książek na początek ? kiedyś pamiętam lepiej się sprzedawały niż niektóre ciuszki ?
  5. Szukam transporterka podróżnego dla jamnika , może ktoś ? coś ?
  6. Wizyta u dr Bieżyńskiego może poczekać , dobrze że do p Beaty pojedzie w czwartek... teraz ważne jak wygląda sytuacja finansowa Odisia ? pewnie będzie potrzebny RTG ,może rezonans? a tu grubo kasa leci ,trzeba będzie bazarkami nadrobić , zobaczymy co powie Elik ?
  7. Moja stała deklaracja za III i IV dla Odisia poleciała
  8. Lepiej być nie może! Dziękuję Poker z całego serca bo wiem ,że nie było łatwo! Tak , Eliczku ... oby do czwartku
  9. Ja również mocno trzymam kciuki! jest to dobry moment ,ponieważ kilka razy jako... powód podała że nie może pojechać do Anglii , o teraz na Święta!? więc podejrzewam ,że.... w takiej hierarchii wartości , może to być argument! ... po Świętach mam obawy pani może być bardziej oporna!?....no nie wiem? tak tylko głośno myślę... takie niewesołe mam przemyślenia , ponieważ trochę poznałam panią ... córkę... i przepraszam ale wiem ,że mówią co innego i robią też co innego , jak im wygodnie! to nie są dobrzy ludzie! nie piszę o wszystkim bo i po co? nie można im zaufać!
  10. To ja już zaciskam! nie dzwonię do pani, nie chcę niczego zepsuć , Poker tak to wszystko poprowadziła ,że pozostaje mi tylko ... czekać
  11. Ja również bardzo się cieszę ,że ten wspaniały pies , może liczyć na lepsze życie , dzięki Wam , dobrze że to wszystko nabrało tempa i jeszcze przed Świętami , Odiś będzie zabrany od pani , zdiagnozowany i będzie mógł spokojnie spać ! koniec z niepewnością .... te zmiany u pani , chyba nie wie sama ,ile osób , oprócz siebie , dręczy mam obawy że po Świętach może być znowu inna rozmowa! .... Diagnostyka może kosztować
  12. Dziękuję , zostajemy przy Simpsonie
  13. Ok , dziękuję czyli lecimy nadal na normalnej karmie , od kilku lat kupuję Simpsona premium sensitive ale chyba powinnam powoli pomyśleć o zmianie , gdzieś przeczytałam , że jednak powinno się karmy zmieniać ? jakie jest wasze zdanie ?
  14. A tak w innym temacie , czy 9letni pies zdrowy w dobrej kondycji, powinien dostawać karmę dla seniora ? czy normalną? / miała często problemy żołądkowe , więc kupuję z jagnieciną , kaczką , takie sensiteve /
  15. Bardzo ciężka rozmowa! zakończona sukcesem! Poker jesteś wyjątkowa ,kawał dobrej roboty, Dziękuję ... jeśli tylko będę w czymś mogła pomóc , proszę dzwonić .
  16. A ja bardzo dziękuję Elu, bardzo , bardzo Nie doczytałam , przepraszam ! jeśli to nie jest problem , to z wielu względów jednak lepiej ,żebyś pojechała , Dziękuję jak to będzie wyglądało finansowo?
  17. To poczekamy na wynik rozmowy ,już zaciskam Kochana i nieceniona Mari23 , dziękuję
  18. Limonko80 dla mnie jest decydujące zdanie Poker jeśli proponuje dr Bieżyńskiego to tak spróbujmy , tylko teraz trochę pogubiłam z terminami! ? jeśli jeszcze nikt nie ustalał to może ja zadzwonię? znalazłam w necie taki kontakt, czyli dr Bieżyński przyjmuje we wtorki i środy od 17 a numer telefonu 601 796 780 może zróbmy tak , Poker zadzwoni do pańci ,ustali czy pojedzie z Odim i ze mną do lekarza ?( wolałabym żeby pojechała bo bez niej będzie bardzo zestresowany) https://www.google.com/search?q=dr+bieżyński+kontakt&oq=dr+bież&aqs=chrome.2.69i57j46i175i199i512j0i22i30j0i10i22i30j0i22i30l5.6263j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  19. Przywitam się na wątku Buni, nareszcie znalazłam sunię i nareszcie mogę podziękować nieocenionej Poker za pomoc Chmurce - Buni ostatniej suni jaką wyciągnęłam razem z Ewu z M. ... zapoznam się z wątkiem
  20. Matko! to tych neewsów jest tyle, tylko ...które prawdziwe? myślę że, tym bardziej nie ma sensu wracać do tyłu! musimy go zdiagnozować teraz .
×
×
  • Create New...