Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Matuniu, jak one sobie radzą bez Basi? żal jest taki ogromny ,że nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić ! jutro obiecałam sobie przeprowadzić z panią rozmowę , chociaż najchętniej to bym zabrała Odisia już dzisiaj , gdyby tylko był hotelik ... on nie jest tam kochany! widzę to po jego zachowaniu i zimnych oczach pani
  2. Gabi ,dziękuję i Przytulam kochana...
  3. Elu kochana ,zawsze! kiedy tylko zechcesz , dzwoń ,smsuj jeśli nawet w danej chwili nie mogę to zawsze oddzwonię , często mam wyciszony telefon ale po kilku wpadkach / kiedy nie sprawdziłam, nie oddzwoniłam i później było mi wstyd / teraz staram się sprawdzać telefon . Dzisiaj nie udało mi się zadzwonić do pani , obiecuję jutro w południe zadzwonić
  4. Eliczku , kochana jesteś, jak zawsze nie odmówisz w potrzebie , za co dziękuję i mam wielką nadzieję ,że Odiś znajdzie "Swój" domek , teraz tylko trzeba mu w tym pomóc! bo pani oszukała, nie wiem kogo bardziej? jego , nas czy siebie? Nasza kochana Tysia obiecała ogłoszenia ,tylko muszę przesłać dane! dzisiaj już mi się nie uda , jutro spróbuję ,jeszcze raz zadzwonić do pani ,żeby dopytać o szczegóły i może uda mi się umówić , żeby zrobić parę zdjęć , zobaczymy czy mi się uda porozmawiać , muszę jakoś zorganizować komunikację między nami bo inaczej nie będzie nic z tej pomocy???
  5. Zdjęcia to na razie te co pokazywałam , tylko tyle mam , oczywiście poproszę panią ,żeby jeszcze przyszła / wczoraj zadzwoniłam , nie odebrała , nie oddzwoniła? / ale raczej na moje umiejętności jako fotografa to nie można liczyć , niestety już wcześniej przecież robiłam "moim psiakom" i zawsze było coś nie tak?! dopiero jak ktoś inny cyknął fotkę , zaraz się wszystkim podobało , no nie mam "tego talentu" waga to pewnie 12-15kg , wiekość to taki... jamnik standard stan zdrowia ,pani określała jako.. dobry... ale ....muszę jeszcze raz dokładnie wypytać, chociaż ,powtórzę raz jeszcze , nie wierzę ! nie ufam! jest dla mnie osobą ,niewiarygodną! nie pytałam, ale idę o zakład, że się nie dołozy! ...oczywiście zapytam.
  6. To jest dobry pomysł , im szybciej tym lepiej , niestety jak rozmawiałam z panią ... może nie do końca rozumiem co mówi? raczej nie mam zaufania do tego co słyszę / dla mnie taka, osoba jest już na starcie źle oceniana! oddać psa po kilku latach.. szkoda słów! / pani twierdzi ,że Odi jest bardzo łagodny do ludzi , dzieci , idealny do pilnowania, do ogrodu?? , nie wpuści nikogo , obszczekuje obcych, nie wiem skąd takie informacje , przecież mieszkają w bloku , stare budownictwo na IV piętrze / dla tego miałyśmy z Ewu ,obawy czy to dobrze żeby Odi ze swoją chorobą kręgosłupa po wypadku zamieszkał tak wysoko? / przypominam sobie że , kiedyś chyba z 1-2lata temu jak pani była u mnie , powiedziała że ... Odi jak tylko zje to zaraz ... wypada mu kupka?? nie pamiętam dokładnie ale powiedziałam ,żeby poszła z tym do lekarza , podałam jej adres dobrego lekarza na Biskupinie , nie dopytałam teraz czy była ? ale oprócz tego że nie było możliwości to zaskoczenie i żal były tak wielkie ,że nie mogłam myśli zebrać... tyle złych wieści w jednym czasie ,że czasem trudno to wszystko udźwignąć ... Kto mógłby napisać ogłoszenie dla Odusia? Jak na razie to znalazłam tylko na stronie 533 wzmiankę o Odusiu i tyle ... Nie wiem??? jak otworzyłam dogo ,to mam tego posta z przed kilku dni? ale ...widzę ,że... już jednak opublikowałam??
  7. Eliczku nie gniewaj się na mnie ,ja czasem ... nawet nie miałam siły porozmawiać ! teraz jest lepiej a przynajmniej tak myślałam! bo znowu ... ehhh ! szkoda siły na narzekanie ,lepiej skupić się na znalezieniu domku dla Odiego bo to naprawdę dobry , kochany i usłuchany piesek a 6lat to chyba ... łodzian!
  8. To jest dobry pomysł , im szybciej tym lepiej , niestety jak rozmawiałam z panią ... może nie do końca rozumiem co mówi? raczej nie mam zaufania do tego co słyszę / dla mnie taka, osoba jest już na starcie źle oceniana! oddać psa po kilku latach.. szkoda słów! / pani twierdzi ,że Odi jest bardzo łagodny do ludzi , dzieci , idealny do pilnowania, do ogrodu?? , nie wpuści nikogo , obszczekuje obcych, nie wiem skąd takie informacje , przecież mieszkają w bloku , stare budownictwo na IV piętrze / dla tego miałyśmy z Ewu ,obawy czy to dobrze żeby Odi ze swoją chorobą kręgosłupa po wypadku zamieszkał tak wysoko? / przypominam sobie że , kiedyś chyba z 1-2lata temu jak pani była u mnie , powiedziała że ... Odi jak tylko zje to zaraz ... wypada mu kupka?? nie pamiętam dokładnie ale powiedziałam ,żeby poszła z tym do lekarza , podałam jej adres dobrego lekarza na Biskupinie , nie dopytałam teraz czy była ? ale oprócz tego że nie było możliwości to zaskoczenie i żal były tak wielkie ,że nie mogłam myśli zebrać... tyle złych wieści w jednym czasie ,że czasem trudno to wszystko udźwignąć ... Kto mógłby napisać ogłoszenie dla Odusia? Jak na razie to znalazłam tylko na stronie 533 wzmiankę o Odusiu i tyle ... pomyliłyśmy się a Odi za to płaci! to nie jest ten sam pies! widzę ,że nie jest mu dobrze!!!
  9. Hej, Eliczku jeszcze nie dostałam smsa / tutaj gdzie jestem w tej chwili jest problem z zasięgiem i często brakuje netu / problem jest taki że Odi nie miał swojego wątku Ewu pisała o nim tutaj ...
  10. Jasne! to taki właśnie ze mnie fotograf! i jeszcze raz dziękuję za pomoc może ktoś sobie przypomni na dogo ,Odjego?
  11. Jeśli musi być na telefon to przyślę we wtorek , dziękuję za pomoc
  12. Coś robię chyba jednak nie tak ?? nie wychodzi mi kopiuj wklej ? wyświetla mi - Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200 (Error code: -200) OK
  13. Dziękuję bardzo za pomoc , usunęłam trochę wiadomości , spróbuję kopiuj wklej ? może się uda ? Pozdrawiam Ciepło
  14. Przepraszam że tak nieregularnie mogę zajrzeć ale oprócz nieszczęścia Odusia ,muszę jeszcze pozałatwiać inne ,terminowe sprawy , dla tego piszę z doskoku , ... pani powiedziała że jeszcze w marcu ,może być u niej , więcej napiszę więcej jak z nią porozmawiam, może wtorek-środa?! nie sądzę ,żeby chciała dołożyć jakieś pieniążki do hoteliku , ja już wcześniej zastanawiałam się ... co jest nie tak?? że jestem taka niespokojna , jak pani przychodzi do mnie z Odim i pomimo , zapewnień jak to bardzo kocha Odusia , jakim to jest jej wielkim szczęściem , przyjacielem itp... to jakoś nie potrafię się cieszyć ??? może uda mi się odnaleźć gdzieś wcześniej posty i zdjęcia Odjego , przypominam sobie ,że Ewu pokazywała go , chyba było to zaraz po operacji?? jakieś 2-3lata temu a może więcej? nie potrafię wkleić zdjęć Odjego ? może ktoś mi pomoże ,co się zmieniło? przypomnę ,że Odi to , taki mix Bordera collie z jamnikiem jest cudny , tylko tak , trochę zamiata ,tylnymi łapkami po tej operacji , był poważnie ranny , nie chodził ale to było tak dawno ,że nie pamiętam szczegółów?
  15. Nie spytałam o dofinansowanie , oczywiście zapytam ,Oduś może być jeszcze w marcu , podobno w kwietniu pani idzie do szpitala , przepraszam ale jeszcze jutro mamy pogrzeb dziadka , wrócę do rozmowy z panią ,może w weekend , zostawiła mi numer telefonu i obiecała że do schroniska nie pojedzie... ale coś nie ufam pani! zresztą czy można zaufać komuś kto ma serce z kamienia??
  16. Ratunku!!! szukam pomocy dla Odusia , którego kiedyś wyadoptowałyśmy z Basią , niestety nie był to TEN domek i Odi po raz kolejny ,...szuka domku!! , dzisiaj przyszła do mnie pani z Odim i .... chciałam oddać Odiejgo! jestem chora ,idę do szpitala i nie mam go z kim zostawić , nie daję sobie rady... jakoś tak , to było ?! nie pamiętam dokładnie , bo mi nogi podcięło i ciemno się zrobiło przed oczami... Jeśli ktoś pamięta Odusia to jest taki Border collie z jamnikiem , jest cudownym ,kochanym psem , przyjacielski do ludzi , do psów ,podobno niekoniecznie , chce dominować , przynajmniej tak podaje pani , proszę może ,ktoś ? coś ? może się uda jakoś mu pomóc? Dogo jest jakieś ...inne! nie radzę sobie , nawet zdjęć nie mogę wkleić ?? Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. -200 (Error code: -200) OK
  17. ...również witam serdecznie Aldrumko Kochane , szlachetne serca te same i problemy te same...ale dogo troszeczkę inne /graficznie/ nie wszystko jeszcze łapię
  18. Cieszę się bardzo , jestem wzruszona mocno ale tak naprawdę to nie było dnia , nawet w najtrudniejszych chwilach żebym nie myślała o Was , sercem napewno byłam z Wami
  19. Przywitam się serdecznie , tęskniłam za Wami bardzo mam nadzieję zaglądać na dogo , przynajmniej czasem .... a mnie przemknęło przez myśl Niezawodna Poker
  20. I zrobiło się smutno :( na prośbę Mortes zamykam wątek, ponieważ zaszło nieporozumienie, które może doprowadzić do niepotrzebnych waśni, myślę że najlepiej będzie jak oszczędzę wszystkim szczegółów , niewiele to zmieni, raczej może sprawić kilku osobom przykrość a tego bym nie chciała, w żaden sposób nie chcę nikogo urazić! dziękuję z całego serca wszystkim ,którzy tu byli z nami i chcieli pomóc Gosi i Felkowi i przepraszam najmocniej wszystkich za zaistniałą sytuację, jest mi przykro że tak się stało! chyba pierwszy raz jestem w takiej niekomfortowej sytuacji... nawet nie bardzo wiem co więcej napisać.... chciałam tylko pomóc psu... ratować sytuację... Przepraszam najmocniej.
  21. To ,tak jak ja! cieszę się że poznałam kolejny psi sygnał, łatwiej będziemy się dogadywać z Tasią ;) anica, wpłacę na psy grosik na Twoje konto. Jeżeli chodzi o panią , która pomogła Gosi, to wolałabym wysłać jej paczkę . Spytaj proszę mortes co się pani przyda i jaka ona jest w sensie ewentualnych wymiarów ciuszków. Jej psom też by się pewnie przydała jakaś karma. i sterylizacja. Super, bardzo dziękujemy :) zapytam Mortes ale chyba jak słyszałam to każda forma pomocy tam jest potrzebna i jeszcze jak dobrze pamiętam ,podobno jeden z piesków potrzebuje pomocy weterynaryjnej, jak ustalę kontakt to podam, swój numer konta wysłałam na PW
  22. Witaj jola&tina :) obejrzę, jestem od jakiegoś czasu ,zafascynowana, zachowaniem, mądrością zwierząt /bo nie tylko psów/ i językiem ,jakim próbują się z nami porozumieć! to jest niesamowite!!
  23. Witaj, Sowo nasza kochana :) bardzo dziękujemy za każdą cenną radę i rzecz jasna przekażę :) i sama podłączyłam się pod pytanie Poker, bo nie zrozumiałam do końca?
×
×
  • Create New...