Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Suuuuuper:laugh2_2::klacz::jumpie:
  2. Dziekuje pieknie.Prosze ucaluj Nuczke odemnie.
  3. [quote name='paulina0409']Zainteresowałam moją mamę Dziadulkiem i właśnie poszła od niej wpłata 50 zł (mój nick w tytule). Zapytam, czy to stała deklaracja. A i wpisała tylko, że dla Tobiego, bez Dziadka vel, ale wiadomo chyba, że chodzi o tego kochanego chłopaka, nie? ;-)[/QUOTE]Pieknie dziekujemy za pomoc.:Rose::Rose::Rose:
  4. [quote name='Roland_De']20 PLN co miesiąć na stałe deklaruje - pls o numer konta[/QUOTE]Wyslane.Pieknie dziekujemy.:Rose::Rose::Rose:
  5. [quote name='Livka']Bardzo się cieszę, że dziadzio ma się troszkę lepiej :lol: i nieodmiennie trzymam kciuki aby wracał do zdrowia i sił, tyle dobrego jeszcze przed nim :loveu: Dziś poleci mój i Nikusiowy skromny grosik dla Tobinia - konto dostałam, dziękuję pikola :) :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE]To my pieknie dziekujemy:Rose::Rose::Rose:
  6. [quote name='iwon']Witam DZIADZIUS spi sobie teraz spokojnie jest juz po kroplówkach zjadł ,Justyna ma zdięcia nie jest z nim super ale mysle ze bedzie dobrze pozdrawian z mojego szpitalaWitamy Pania Iwonke.Nie ma takich slów które bylyby w stanie wyrazic nasza wdziecznosc i nasze podziekowanie za to co Pani dzis zrobila.:Rose::Rose::Rose:Tobisiu teraz juz wszystko zalezy od ciebie,musisz dalej mocno walczyc.Cioteczki kochane a my musimy tu wszystkie razem zebrac sily i zorganizowac transport Tobisia do Cioci Asi.Tymczasem ja sie pozegnam.Wreszcie zasne spokojnie.Dobranoc Pani Iwonko,dobranoc Tobisiu,dobranoc Cioteczki i Wujkowie.Justynko dziekuje.
  7. [quote name='ocelot']zagłosujcie proszę [URL="http://www.dogomania.pl/207492-Krakvet-pom%C3%B3%C5%BC-wy%C5%82oni%C4%87-kanydata-na-maj"]http://www.dogomania.pl/threads/2074...anydata-na-maj[/URL]![/QUOTE]Mnie sie nie otwiera.
  8. [quote name='Asencja']deklaracje są tylko nie wiadomo co z Tobisiem....:roll:[/QUOTE]Wedlug moich obliczen brakuje 70zl,chyba ze zle obliczylam.Kazdy grosik sie liczy wiec prosze rozsylajcie,pytajcie.JA BLAGAM o zycie dla staruszka.Tymczasem musimy czekac na wiesci o staruszku.Oby byly dobre...
  9. Kochane Cioteczki.Wiersz nie jest mojego autorstwa ale go tu zamiescilam,gdyz historia Dziadulka mogla tak wlasnie wygladac.Miejmy nadzieje ze koniec bedzie jednak inny niz w wierszu i Dziadeczek bedzie mogl sobie spokojnie dozyc otoczony miloscia czlowieka.Bardzo sie boje dzisiejszego dnia.Mam nadzieje ze Justynka bedzie miala dobre wiesci.Trzymajmy kciuki.
  10. Piekny jestes Rasti.
  11. [FONT=comic sans ms,sans-serif]Rano bardzo wcześnie wstałeś i spakowałeś bagaże. Wziąłeś moją smycz, jaaaki byłem szczęśliwy! Jeszcze malutki spacerek przed urlopem - hurra! Jechaliśmy samochodem, a Ty zatrzymałeś się na skraju drogi. Drzwi otworzyły się, rzuciłeś kij, a ja biegłem, biegłem, aż go znalazłem i wziąłem w zęby, lecz gdy wróciłem, nie było Cię już! W panice by Cię znaleźć obszukałem wszystkie zakamarki.....niestety bezskutecznie! Z dnia na dzień stawałem się coraz słabszy. Pojawił się obcy mężczyzna, założył mi kaganiec i zabrał ze sobą. Wkrótce znalazłem się w klatce gdzie czekałem z utęsknieniem na Twój powrót, lecz Ty nie przyszedłeś. Otworzono klatkę. Nie..... to nie byłeś Ty - to był ten człowiek, który mnie znalazł. Zabrał mnie do pomieszczenia gdzie czuło się śmierć. Nadeszła moja godzina! Kochany mój właścicielu, ja wiem, że Ty wiesz, iż ja, pomimo cierpień jakie mi zadałeś, ciągle widzę obraz Twój przed sobą i gdybym kiedykolwiek wrócił na ziemię - przybiegnę do Ciebie, gdyż...... .......kocham Cię bardzo.......![/FONT]
  12. [quote name='monika55']Przydałby się choć DT. Usilnie rozpracowuję sąsiadkę.[/QUOTE] Cudownie by bylo.
  13. Mam nadzieje ze jutro okaze sie ze nic powaznego nie jest Tobisiowi.Przeciez on tak walczyl w tym lesie,tyle dni tam wytrzymal bez jedzenia i picia.Teraz tez da rade.Nie moge pisac....
  14. Nie potrafie sie z tym pogodzic.Nie umiem i nie chce:-(Przeciez to sie nie moze tak skonczyc:placz:Tobisku jeszcze dla ciebie zaswieci slonko,bedziesz biegal po zielonej,ukwieconej lace TYLKO WALCZ.prosze
  15. [quote name='anula42']dziewczyny- deklaruje na razie 300zł tylko poproszę szybko o numer konta[/QUOTE]:modla::modla::modla::modla::modla:O WY ZBAWCY Tobiaszka.
  16. Ok,to porozsylam.Choc tak pomoge bo mozliwosci finansowe mi sie wyczerpaly.:wallbash::wallbash::wallbash:
  17. [quote name='Lolalola']aby zyskac czas na zbieranie deklaracji na pierwszy miesiac moge dac 100zl...[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...