-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Suuuuuper:laugh2_2::klacz::jumpie:
-
Dziekuje pieknie.Prosze ucaluj Nuczke odemnie.
-
Tez sie dolacze.
-
[quote name='paulina0409']Zainteresowałam moją mamę Dziadulkiem i właśnie poszła od niej wpłata 50 zł (mój nick w tytule). Zapytam, czy to stała deklaracja. A i wpisała tylko, że dla Tobiego, bez Dziadka vel, ale wiadomo chyba, że chodzi o tego kochanego chłopaka, nie? ;-)[/QUOTE]Pieknie dziekujemy za pomoc.:Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='Livka']Bardzo się cieszę, że dziadzio ma się troszkę lepiej :lol: i nieodmiennie trzymam kciuki aby wracał do zdrowia i sił, tyle dobrego jeszcze przed nim :loveu: Dziś poleci mój i Nikusiowy skromny grosik dla Tobinia - konto dostałam, dziękuję pikola :) :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE]To my pieknie dziekujemy:Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='iwon']Witam DZIADZIUS spi sobie teraz spokojnie jest juz po kroplówkach zjadł ,Justyna ma zdięcia nie jest z nim super ale mysle ze bedzie dobrze pozdrawian z mojego szpitalaWitamy Pania Iwonke.Nie ma takich slów które bylyby w stanie wyrazic nasza wdziecznosc i nasze podziekowanie za to co Pani dzis zrobila.:Rose::Rose::Rose:Tobisiu teraz juz wszystko zalezy od ciebie,musisz dalej mocno walczyc.Cioteczki kochane a my musimy tu wszystkie razem zebrac sily i zorganizowac transport Tobisia do Cioci Asi.Tymczasem ja sie pozegnam.Wreszcie zasne spokojnie.Dobranoc Pani Iwonko,dobranoc Tobisiu,dobranoc Cioteczki i Wujkowie.Justynko dziekuje.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
pikola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']zagłosujcie proszę [URL="http://www.dogomania.pl/207492-Krakvet-pom%C3%B3%C5%BC-wy%C5%82oni%C4%87-kanydata-na-maj"]http://www.dogomania.pl/threads/2074...anydata-na-maj[/URL]![/QUOTE]Mnie sie nie otwiera. -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
pikola replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja tez.:kciuki: -
Kochane Cioteczki.Wiersz nie jest mojego autorstwa ale go tu zamiescilam,gdyz historia Dziadulka mogla tak wlasnie wygladac.Miejmy nadzieje ze koniec bedzie jednak inny niz w wierszu i Dziadeczek bedzie mogl sobie spokojnie dozyc otoczony miloscia czlowieka.Bardzo sie boje dzisiejszego dnia.Mam nadzieje ze Justynka bedzie miala dobre wiesci.Trzymajmy kciuki.
-
Piekny jestes Rasti.
-
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Rano bardzo wcześnie wstałeś i spakowałeś bagaże. Wziąłeś moją smycz, jaaaki byłem szczęśliwy! Jeszcze malutki spacerek przed urlopem - hurra! Jechaliśmy samochodem, a Ty zatrzymałeś się na skraju drogi. Drzwi otworzyły się, rzuciłeś kij, a ja biegłem, biegłem, aż go znalazłem i wziąłem w zęby, lecz gdy wróciłem, nie było Cię już! W panice by Cię znaleźć obszukałem wszystkie zakamarki.....niestety bezskutecznie! Z dnia na dzień stawałem się coraz słabszy. Pojawił się obcy mężczyzna, założył mi kaganiec i zabrał ze sobą. Wkrótce znalazłem się w klatce gdzie czekałem z utęsknieniem na Twój powrót, lecz Ty nie przyszedłeś. Otworzono klatkę. Nie..... to nie byłeś Ty - to był ten człowiek, który mnie znalazł. Zabrał mnie do pomieszczenia gdzie czuło się śmierć. Nadeszła moja godzina! Kochany mój właścicielu, ja wiem, że Ty wiesz, iż ja, pomimo cierpień jakie mi zadałeś, ciągle widzę obraz Twój przed sobą i gdybym kiedykolwiek wrócił na ziemię - przybiegnę do Ciebie, gdyż...... .......kocham Cię bardzo.......![/FONT]
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='monika55']Przydałby się choć DT. Usilnie rozpracowuję sąsiadkę.[/QUOTE] Cudownie by bylo. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
pikola replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale kolezanki. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale super wiesci.