To byl zaczarowany watek niezwyklej Lusi.Lusi ktüra skradla tak wiele cudownych serc.Przypominam sobie jej pierwsza kapiel,pierwsze czesanie.Ilez to razy na przemian smialam sie i plakalam czytajac wiadomosci o niej.A teraz ma cudowny domek.Taki domek o ktürym pewnie nie raz snila,lezac na zimnym i mokrym sniegu.Jestem na Dogo od niedawna i tak sie czasem zastanawiam jaki to ma sens.Pomoze sie jednej skrzywdzonej istotce a zaraz w to miejsce,pojawia sie nastepnych dziesiec.Wtedy patrze na szczesliwa Lusie i juz wiem,juz nie mam watpliwosci.Lusiowe Cioteczki JESTESCIE WIELKIE:modla::modla::modla:A to dla Panciostwa Lusienki:Rose::Rose::Rose:Dziekuje Wam,bylo mi bardzo milo goscic na tym watku.