Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [quote name='unixena']Foxiku dzis bedziesz miec znowu nowego kumpla Tobisa :lol:.Czyzby to byl poczatek slynnych trzech muszkieterow? Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego ......;)[/QUOTE]Ha,ha,ha dobre unixena Ty to jak cos wymyslisz:megagrin:
  2. [quote name='zuzka']Oj bite i to chyba bardzo ona jak przyszła do mnie to wszystkiego się bała ,nawet bała się podejść do miski z jedzeniem a podstawiłam jej miskę pod nos to jadła ale widać było że bardzo czujnie tak jak-by myślała że zaraz zostanie za to skarcona. Bała się każdego gwałtownego ruchu,na spacerach każdy głośniejszy odgłos ,większa grupka ludzi to było dla niej zagrożenie. Pomału Kamcia się zmienia nie przerażają ją hałasy i ludzie ,dzisiaj na porannym spacerku obszczekała koparkę ( akurat kopali dół ).[/QUOTE]Tak sie nieraz zastanawiam po co niektorzy biora psa:shake:Chyba tylko po to by moc wyladowac swoje frustracje i niepowodzenia zyciowe:-(Ja bym takich:snipersm::chainsaw:
  3. Prosze,prosze jaka komitywa suczynek:evil_lol:Kto by pomyslal:cool3:
  4. Jejku Ciotka to ile tych psow,bo nie ogarniam?Czyli Tobiniek zaczyna nowy etap w swoim zyciu:multi:
  5. Czy doszla moja wplata?Caluski Franciszku.:lol:
  6. To Laleczka w biurze zakwaterowana.To taki klebuszek strachu.
  7. Tylko czy p.Henio wie ze Tobiniek to chorowitek jest i trzeba z nim jak z jajeczkiem:glaszcze:
  8. Tez sie zastanawiam co u bidulki..
  9. Ale mi sie serce raduje,a wyobrazam sobie jaki Horac jest szczesliwy.Zreszta to widac..Dziekujemy i prosimy o wiecej...:p
  10. Ja jestem za.Czy Tobin bylby 3 u p.Henia?Cioteczki,wypowiadajcie sie,trzeba razem podjac decyzje..:lol:
  11. Jesli bym mogla to napewno bym to zrobila.U mnie psow mnogo:evil_lol: i wszystkie wziete z ulicy,pewnie sie znudzily.Cale zycie mam takie marzenie -zeby pojsc i poprostu psa sobie kupic takiego jak ja bym chciala,ale co zrobic kiedy wokol tyle psiego nieszczescia...One same do mnie przychodza..
  12. Kochana sunka dobrze ze choc apetycik dopisuje.Duzo zdrowka Noruniu.
  13. Na pewno nie wyladuje w oborze.Zgadza sie, starych psow jest duzo we wszystkich schroniskach.Tylko ze ja widze akurat tego konkretnego psa,psa Fidela,widze jego zdjecia i czytam jego watek,poznalam jego historie.Poruszyla mnie jego historia.Czy to cos zlego ze chcemy mu pomoc?
  14. Wreszcie sie chlopaczek rozluznil, bo wreszcie na swoim:lol:Tak dlugo czekal i sie doczekal wspanialego pancia.Dziekujemy za info o Horacym:p
  15. No sie nie dziwie,p.Iwona to i tak Aniol.Trzeba dalej rozsylac,zapraszac..
  16. [quote name='Asencja']Gdybym nie miała nadziei,że jednak uda się to nie byłoby mnie tu...[/QUOTE]Wiem o tym;)
×
×
  • Create New...