Ze stalych deklaracji bylo 70 zl,jesli oczywiscie wszyscy beda mogli wplacic.To brakuje 180 zl.To nie jest tragedia.Prosze o numer konta na transport dla Franusia.
Pieknie dziekujemy za wiesci.Kochany Horacek powoli poznaje co to dom i pan na wlasnosc.Ciotki wpadna to powiedza jak wrzucic fotki,ja tez nie umiem.Mizianki dla Horacego:lol:
[quote name='łolkiee']sklejcie jakiś tekst do ogłoszeń to usiąde w nocy i porobie troche ;)[/QUOTE]
Cos takiego sklecilam moze cos sie da wykorzystac:oops:
Nazywam sie Avi mam_lat.Mialam kiedys swój dom lecz wszystko sie zmienilo nawet nie wiem dlaczego.Moze sie znudzilam.Pan zostawil mnie w lesie,czekalam dlugo bylo mi zimno i burczalo w brzuszku.Musialam wyjsc z lasu lecz ludzie mnie przeganiali.W koncu jedna pani sie ulitowala i od tej pory przywozila mi jedzonko.Kturegos dnia bardzo zle sie poczulam i kiedy juz myslalam ze to koniec pojawila sie ta dobra pani i zabrala do siebie.Teraz szukam domku bo pani powiedziala ze nie moge u niej zostac bo mu juz swoje trzy pieski.Prosze otworz swoje serce i pokochaj mnie!Telefon w sprawie adopcji Avi....Avi jest wysterylizowana.....
Ciesze sie ze wyjdzie wreszcie z tego schronu.A czy to dobry dt,bo Franus dla mnie jest szczegolny.Jak ja czekalam na te wiesci,caly czas zagladalam i sie doczekalam.Brawo Ciotki.
Witamy Pana Wojtka.Wielkie uklony dla Pana:modla::modla::modla:Misiu/Horacy wreszcie sie doczekal.To piekne ze wybral Pan wlasnie jego.Wszystkiego dobrego dla Pana i panskiego nowego przyjaciela.
Szykuje sie jakas operacja Kubanka stad to moje pytanie.A film widzialam juz wiele razy,ale ogladam od polowy bo nie moge patrzec na poczatek.To ponad moje sily.Tylko dlaczego Kubek wciaz taki chuuuudy.Moze ma cos z zoladeczkiem?
[quote name='Marycha35']A film widziałyście:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=21vyMyO8b3E[/URL]
będą łzy....:)[/QUOTE]Tak,tak ile milosci do czlowieka jest w tych psach mimo cierpienia jakie im zgotowal.Tak kochac potrafi tylko pies.
Marysiu tylko ze jest coraz gorzej.Polska w eu,Rumunia tez i coraz gorsze bestialstwo.Karac,i te kary egzekwowac.Bez tego nic sie nie zmieni.Serce mnie boli,przeciez nikt tak nie kocha jak pies.
Jezu az mi sie wszystko trzesie.Ja bym tych skur......w co jej to zrobili golymi rekami ubila.Kiedy to sie skonczy:placz::placz::placz:Petycja jestem za tylko zeby to cos dalo.:-(Juz brakoje mi lez.