[quote name='Kava']do ch...y jasnej mam przyjechac do PL i zalozyc konto w banku????????????
ludzie chca pomagac finansowo a nie ma gdzie!!!![/QUOTE]Nie denerwujmy sie Justynka przybedzie to wszystko sie dowiemy.
[quote name='Lolalola']!!!!!!!!!!!!!!!!!CIOTKI!!!!!PILNUJCIE FACEBOOKA!!!!!szybko dawac konto,bo takie wplaty moga zabezpieczyc biedaka na dlugo!!!!!!![/QUOTE]Tzn.jeszcze nikt nic nie deklarowal,ale dopytuja,jak jeszcze mozna pomóc.
Wspanialym czlowiekiem Jestes Syla:modla::modla::modla:Karen jest piekna, jaki to cud ze na jesieni swego zycia trafila do Ciebie.Nikus:Rose::Rose::Rose:
[quote name='Asencja']matko,ja już nie chcę,ja już nie mogę-jeszcze trochę a przekroczę granicę i pójdę zabijać ten przeklęty gatunek do którego należę:2gunfire: a mówi się o zezwierzęceniu :roll: powinno się mówić o "sczłowieczeniu" :oops: ;zwierzęta tak nie postępują:shake:
edit: a może jakiś hotelik?[/QUOTE]
Asencja ide z Toba.Co bedzie dalej za chwile wakacje...:placz::placz::placz:
A jakby jeszcze w tej kuli cos umiescic?Moze jakas fote Foxa tak na zasadzie podlinkowanego banerka?Lepiej juz pojde bo chyba przeginam;):ices_bla::scared: