Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Jestem ale przepraszam juz nic nie pomoge finansowo,choc bardzo bym chciala:placz:Wlasnie zadeklarowalam na inna bide.W zeszlym tygodniu tez.
  2. Wczesniej tez Cioteczki deklarowaly stale.Ja dam 40 zl stalej.
  3. [quote name='Kava']do ch...y jasnej mam przyjechac do PL i zalozyc konto w banku???????????? ludzie chca pomagac finansowo a nie ma gdzie!!!![/QUOTE]Nie denerwujmy sie Justynka przybedzie to wszystko sie dowiemy.
  4. [quote name='Lolalola']!!!!!!!!!!!!!!!!!CIOTKI!!!!!PILNUJCIE FACEBOOKA!!!!!szybko dawac konto,bo takie wplaty moga zabezpieczyc biedaka na dlugo!!!!!!![/QUOTE]Tzn.jeszcze nikt nic nie deklarowal,ale dopytuja,jak jeszcze mozna pomóc.
  5. Wspanialym czlowiekiem Jestes Syla:modla::modla::modla:Karen jest piekna, jaki to cud ze na jesieni swego zycia trafila do Ciebie.Nikus:Rose::Rose::Rose:
  6. Sluchajcie na fb ludzie pytaja jak mozna inaczej pomoc bo na razie tylko rozsylaja watek.Przeciez duzo stalych jest tez z fb.
  7. Zapisze sobie Totka.Co do wieku to on napewno ponad 10 latek ma.Moja dziewczynka ma 12, cala czarna tylko po mordce widac wiek, caly posiwial.
  8. Piekna jest a i oczka sie troche schowaly.
  9. Tez czekam Marysiu na jakies wiesci...
  10. Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce. przysłowia abisyńskie
  11. Dobranoc Lacki.Mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze.
  12. [quote name='jusstyna85']Dziękuje i zachęcam innych...to jego jedyna szansa[/QUOTE]Od tego tu jestem.To ja dziekuje ze trafil na Was.
  13. Ja sie napewno doloze.Lepszym rozwiazaniem wydaje mi sie profesjonalny wozek,ale Wy Cioteczki znacie lepiej realia.Wiec zadecydujcie.
  14. Udostepnilam na Fb,powysylam zaproszenia.Nie moge sie z tym okrucienstwem pogodzic:wallbash::wallbash::wallbash:
  15. Kerian jest z okolic Poznania,moze ona cos pomoze.
  16. [quote name='Asencja']matko,ja już nie chcę,ja już nie mogę-jeszcze trochę a przekroczę granicę i pójdę zabijać ten przeklęty gatunek do którego należę:2gunfire: a mówi się o zezwierzęceniu :roll: powinno się mówić o "sczłowieczeniu" :oops: ;zwierzęta tak nie postępują:shake: edit: a może jakiś hotelik?[/QUOTE] Asencja ide z Toba.Co bedzie dalej za chwile wakacje...:placz::placz::placz:
  17. :kciuki::kciuki::kciuki:Trzymamy:kciuki::kciuki::kciuki:
  18. A jakby jeszcze w tej kuli cos umiescic?Moze jakas fote Foxa tak na zasadzie podlinkowanego banerka?Lepiej juz pojde bo chyba przeginam;):ices_bla::scared:
×
×
  • Create New...