Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Sprosi sie ludzi na watek i zobaczymy.Trzeba sprobowac.Wlasnie takie psy najbardziej potrzebuja pomocy,ja sprobuje zobaczymy..
  2. [quote name='Asencja']Niestety droga Ewo takich przypadków jest ogrom na każdym kroku- najpierw jest liczenie,kalkulowanie,planowanie ciągnące się w nieskończoność,przegląd wszystkich mozliwych najczarniejszych scenariuszy jakie mogą zaistnieć w przyszłości,gdybanie i straszenie co będzie jeśli....a czas mija-pies cierpi ale cóż przecież nie ma chętnych na podjęcie ryzyka,na odrobinę wyrzeczenia,na chwilową zmianę uporządkowanego życia,na rezygnację z własnych zachcianek na potrzeby biednego zwierzaka a jeśli znajdzie się wreszcie ktoś kto skrytykuje takie "działania" to okazuje się,że jest zadymiarzem....smutna polska rzeczywistość-wiecej krzyku niz konkretów....[/QUOTE]Asencjo rozumiem Cie doskonale,w swietle tych wydarzen.
  3. Tez dziekuje za piekne roze w moim ulubionym kolorze.Caluski dla pieknej Kamci.
  4. Sluchajcie,trzeba dzialac.Trafilam tu calkiem przypadkiem.Porozsylam watek ale dopiero wieczorem,to taki cudowny pies.:shake:
  5. [B]Jestem zszokowana,nie mialam pojecia ze takie rzeczy maja miejsce na Dogo.:shake:[/B]
  6. [COLOR=#ff0000]jak pomysle ze minal miesiac odkad sunia w 5 dniu po sterylce z zeszytym brzuchem!!! Wyladowala na ulicy w srodku mroznej zimy i mieszkala na skrzyzowaniu....a na watku trwala klotnia,fochy,dasy,brak checi wspolpracy i pomocy.a tylko wzajemne obciazania,wyciaganie kto ile zrobil w przeszlosci ! Sunia przepadla jak kamien w wode,moze ja trzepnal samochod ,moze zdechla gdzies w krzakach...nie ma jej.a od lat tam sie krecila :-/// przepadl dom,szansa na spokojna starosc ! Do dzis nie moge spac jak o niej pomysle !!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR]
  7. Jakie wspaniale wiadomosci:multi:.Dla lecznicy PIEKNE PODZIEKOWANIA.
  8. Cos pokrecilam w klawiaturze dlatego takie male literki wyszly:oops:.I sie pomylilam:oops:,mamy 260 przynajmniej do lipca,wiec brakuje 40 zl i proponuje napisac to w tytule.I bardzo prosze nie klocmy sie Cioteczki.Kazdy daje ile moze,niefinansowa pomoc tez jest bardzo wazna i potrzebna np.rozsylanie czy podnoszenie watku.Czasem naprawde nie mozna zrobic wiecej,chocby sie bardzo chcialo...
  9. Stale Roland De-20zl,agata51-20zl,Asencja-10zl,ven[SIZE=1]VIVI-10ZL,magiraf-30zl,pikola-40zl,Lolalola-100zl do lipca,diana 79-10zl,paulinken-10zl,wiolabiszop od Stefanka-10zl to razem daje 250zl,chyba ze sie pomylilam to krzyczcie Ciocie[SIZE=4]
  10. [quote name='danavas']oboje sobą zainteresowani....Pan Henio mówi że na jego oko to oni sie zakumpluja...jednak dopóki nowy kolega nie zostanie odrobaczony nie bedą mieli okazję się przywitać...ale już niedługo pewnie zobaczymy ich wspólne fotki jak hasają razem na trawce:)[/QUOTE]O to szykuje sie moze nowa psia przyjazn.Kolorowych Foxiku.
  11. To na dobranoc zagladne do Tymonka.Kolorowych snow.
  12. Ide spytac o allegro cegielkowe,jedna Ciocia napewno zrobi.
  13. Tak pieski takie sa,wystarczy okazac tylko troche zainteresowania i juz kochaja.Och napewno pieknie wyglada w nowej fryzurce.
  14. Oj tak, wspaniale wiadomosci z cudownego domku o cudownej Lusi.
  15. Ojej tyle ogloszen dla Lisia,teraz napewno domek sie znajdzie:lol:
  16. Pieknie napisane oby chlopak znalazl cudowny domek.
  17. Tak, bardzo biedny a taki piekny psiak z niego.Mam nadzieje ze jakis WSPANIALY domek go wypatrzy.
  18. "To tylko pies, tak mówisz tylko pies... a ja ci powiem że pies to często jest więcej niż człowiek on nie ma duszy, mówisz... popatrz jeszcze raz psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza" B. Borzymowska
  19. Witaj Tobiniu kochany.Nawet nie wiesz jaka nam wszystkim sprawiles niespodzianke:multi:Teraz juz bedzie dobrze...
  20. Super, jakie szczescie ze Arisek znalazl taki wspanialy domek.:klacz:Powodzenia Arisku:bye:
×
×
  • Create New...