-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
pikola replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sprosi sie ludzi na watek i zobaczymy.Trzeba sprobowac.Wlasnie takie psy najbardziej potrzebuja pomocy,ja sprobuje zobaczymy.. -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
pikola replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asencja']Niestety droga Ewo takich przypadków jest ogrom na każdym kroku- najpierw jest liczenie,kalkulowanie,planowanie ciągnące się w nieskończoność,przegląd wszystkich mozliwych najczarniejszych scenariuszy jakie mogą zaistnieć w przyszłości,gdybanie i straszenie co będzie jeśli....a czas mija-pies cierpi ale cóż przecież nie ma chętnych na podjęcie ryzyka,na odrobinę wyrzeczenia,na chwilową zmianę uporządkowanego życia,na rezygnację z własnych zachcianek na potrzeby biednego zwierzaka a jeśli znajdzie się wreszcie ktoś kto skrytykuje takie "działania" to okazuje się,że jest zadymiarzem....smutna polska rzeczywistość-wiecej krzyku niz konkretów....[/QUOTE]Asencjo rozumiem Cie doskonale,w swietle tych wydarzen. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
pikola replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tez dziekuje za piekne roze w moim ulubionym kolorze.Caluski dla pieknej Kamci. -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
pikola replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie,trzeba dzialac.Trafilam tu calkiem przypadkiem.Porozsylam watek ale dopiero wieczorem,to taki cudowny pies.:shake: -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
pikola replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[B]Jestem zszokowana,nie mialam pojecia ze takie rzeczy maja miejsce na Dogo.:shake:[/B] -
Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias
pikola replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000]jak pomysle ze minal miesiac odkad sunia w 5 dniu po sterylce z zeszytym brzuchem!!! Wyladowala na ulicy w srodku mroznej zimy i mieszkala na skrzyzowaniu....a na watku trwala klotnia,fochy,dasy,brak checi wspolpracy i pomocy.a tylko wzajemne obciazania,wyciaganie kto ile zrobil w przeszlosci ! Sunia przepadla jak kamien w wode,moze ja trzepnal samochod ,moze zdechla gdzies w krzakach...nie ma jej.a od lat tam sie krecila :-/// przepadl dom,szansa na spokojna starosc ! Do dzis nie moge spac jak o niej pomysle !!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR] -
Cos pokrecilam w klawiaturze dlatego takie male literki wyszly:oops:.I sie pomylilam:oops:,mamy 260 przynajmniej do lipca,wiec brakuje 40 zl i proponuje napisac to w tytule.I bardzo prosze nie klocmy sie Cioteczki.Kazdy daje ile moze,niefinansowa pomoc tez jest bardzo wazna i potrzebna np.rozsylanie czy podnoszenie watku.Czasem naprawde nie mozna zrobic wiecej,chocby sie bardzo chcialo...
-
[quote name='danavas']oboje sobą zainteresowani....Pan Henio mówi że na jego oko to oni sie zakumpluja...jednak dopóki nowy kolega nie zostanie odrobaczony nie bedą mieli okazję się przywitać...ale już niedługo pewnie zobaczymy ich wspólne fotki jak hasają razem na trawce:)[/QUOTE]O to szykuje sie moze nowa psia przyjazn.Kolorowych Foxiku.
-
Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!
pikola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
To na dobranoc zagladne do Tymonka.Kolorowych snow. -
Staruszek Lucky już w domku u pani Ilony
pikola replied to Ammounie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak pieski takie sa,wystarczy okazac tylko troche zainteresowania i juz kochaja.Och napewno pieknie wyglada w nowej fryzurce. -
Lusia,wyrzucona spała na śniegu.JUŻ SZCZĘŚLIWA,MA DOMEK!!!
pikola replied to A-s-i-a's topic in Już w nowym domu
Oj tak, wspaniale wiadomosci z cudownego domku o cudownej Lusi. -
Ojej tyle ogloszen dla Lisia,teraz napewno domek sie znajdzie:lol:
-
Pieknie napisane oby chlopak znalazl cudowny domek.
-
Tak, bardzo biedny a taki piekny psiak z niego.Mam nadzieje ze jakis WSPANIALY domek go wypatrzy.
-
"To tylko pies, tak mówisz tylko pies... a ja ci powiem że pies to często jest więcej niż człowiek on nie ma duszy, mówisz... popatrz jeszcze raz psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej ona się huśta na ogonie a kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza" B. Borzymowska
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
pikola replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super, jakie szczescie ze Arisek znalazl taki wspanialy domek.:klacz:Powodzenia Arisku:bye: