-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
[quote name='agnieszka1969']czesc Kochani...nie bylo mnie 3 dni (wyjazd sluzbowy),ale rozmawialam z Iza przez tel.Pikola masz racje-ja mam to samo...jak pomysle i popatrze np w czasie burzy...gdzie sa te bidy bezdomne...teraz jak bylam na wyjezdzie,wszedzie widze tylko bezdomne pieski...szalu mozna dostac...nie wiem jak sie uodpornic,zeby tak tego nie przezywac.woze jedzenie ale nawet jak nakarmie...to jak spojrzy na mnie swoimi oczami...i odjedz tu i zostaw...koszmar.a wystarczy,ze czlowiek poglaszcze i przytuli i juz pies zaprzyjazniony i nadzieje widac w oczach,te ogromne znaki zapytania..."czy mnie przygarniesz?" zbieramy na Misie i na szczepienia....[/QUOTE]Wiem co czujesz,tu na szczescie nie ma tego problemu..moze allegro ceglaste-moze ktos by zrobil?Ja niestety nie potrafie..:oops:
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Na gore malenki,moze jakas dobra dusza sie zlituje.. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy znajdzie sie jakis kacik dla maluszka.. -
No to teraz zaczekam na jakis wierszyk Cioteczki Unixeny,bo dawno nic pisala:lol:Czyzby brak weny tworczej:eviltong:Foxiu to kawaler ze ho,ho..
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='felka']przede wszystkim Kulkowi! chociaż On biedaczek jeszcze nic nie wie;( żeby się wreszcie dowiedział na TAK ;(( ale martwię się, bo jak dobrze rozumiem to ona już wie o psiaczku skoro filmu nie obejrzała.. a jak wie i by chciała to.. tylko ja nie rozumiem takich ludzi, chcieli biedne, chcieli ze schroniska, chcieli małe to czego jeszcze chcą! wybierać to niech sobie ogórki na targ jadą. Tam można wybierać i przebierać. przepraszam.. ale tak mu serduszko pęka :([/QUOTE]To prawda:shake:Po obejrzeniu filmiku serce boli czlowieka..Jak mogli taka kruszyne porzucic.Krew sie gotuje:angryy: -
[quote name='gadzia']ruda sunia miła piec szczeniaków. A jest rewelacyjna. Nie rozumiem jak ktos mógł ja wyrzucic.[/QUOTE]Bo niektorzy ludzie to potwory, a jest ich niestety coraz wiecej..przed nami wakacje,az boje sie pomyslec co to bedzie.
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
pikola replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje sobie i w lipcu cos wplace dla suni.Jaka to kruszynka..Jej byc albo nie byc zalezy tylko od nas:placz: -
Najwierniejszy z wiernych - koczuje na grobie Pana. Już w DS.
pikola replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Tak, powodzenia i obys byl szczesliwy!!! -
Do gory chlopaki!
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zagladam do mikruska.. -
Pozwole sobie zapisac.Bardzo ciekawy temat..
-
[quote name='kazik132'][FONT=Courier New][B][SIZE=6][COLOR=red]Kuba ma domek!!Hurra! [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]ps.czekamy teraz na te filmy i fotki!No i na wieści z domku oczywiście![FONT=Courier New][B][SIZE=6][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/QUOTE]Czekalam cichutko wlasnie na ta wiadomosc.I sie doczekalam.A najwazniejsze ze Kubinka doczekal.LUDZISKA HURRRA!!!!!!!:jumpie::jumpie::jumpie: