Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [quote name='agnieszka1969']czesc Kochani...nie bylo mnie 3 dni (wyjazd sluzbowy),ale rozmawialam z Iza przez tel.Pikola masz racje-ja mam to samo...jak pomysle i popatrze np w czasie burzy...gdzie sa te bidy bezdomne...teraz jak bylam na wyjezdzie,wszedzie widze tylko bezdomne pieski...szalu mozna dostac...nie wiem jak sie uodpornic,zeby tak tego nie przezywac.woze jedzenie ale nawet jak nakarmie...to jak spojrzy na mnie swoimi oczami...i odjedz tu i zostaw...koszmar.a wystarczy,ze czlowiek poglaszcze i przytuli i juz pies zaprzyjazniony i nadzieje widac w oczach,te ogromne znaki zapytania..."czy mnie przygarniesz?" zbieramy na Misie i na szczepienia....[/QUOTE]Wiem co czujesz,tu na szczescie nie ma tego problemu..moze allegro ceglaste-moze ktos by zrobil?Ja niestety nie potrafie..:oops:
  2. Na gore malenki,moze jakas dobra dusza sie zlituje..
  3. Czy znajdzie sie jakis kacik dla maluszka..
  4. No to teraz zaczekam na jakis wierszyk Cioteczki Unixeny,bo dawno nic pisala:lol:Czyzby brak weny tworczej:eviltong:Foxiu to kawaler ze ho,ho..
  5. [quote name='felka']przede wszystkim Kulkowi! chociaż On biedaczek jeszcze nic nie wie;( żeby się wreszcie dowiedział na TAK ;(( ale martwię się, bo jak dobrze rozumiem to ona już wie o psiaczku skoro filmu nie obejrzała.. a jak wie i by chciała to.. tylko ja nie rozumiem takich ludzi, chcieli biedne, chcieli ze schroniska, chcieli małe to czego jeszcze chcą! wybierać to niech sobie ogórki na targ jadą. Tam można wybierać i przebierać. przepraszam.. ale tak mu serduszko pęka :([/QUOTE]To prawda:shake:Po obejrzeniu filmiku serce boli czlowieka..Jak mogli taka kruszyne porzucic.Krew sie gotuje:angryy:
  6. Oby nie.Wiatr za oknem szaleje,jak sobie pomysle, ile bid nie ma dachu nad glowa to wyc mi sie chce.:-(Dobranoc.
  7. [quote name='gadzia']ruda sunia miła piec szczeniaków. A jest rewelacyjna. Nie rozumiem jak ktos mógł ja wyrzucic.[/QUOTE]Bo niektorzy ludzie to potwory, a jest ich niestety coraz wiecej..przed nami wakacje,az boje sie pomyslec co to bedzie.
  8. Oj tak,kasiora tylko skad ja brac, jak tego nieszczescia coraz wiecej?Czy to sie kiedys skonczy..
  9. Zapisuje sobie i w lipcu cos wplace dla suni.Jaka to kruszynka..Jej byc albo nie byc zalezy tylko od nas:placz:
  10. Podpiszecie?... :-( [URL="http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238"]http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wojego-psa/238[/URL]
  11. Podpiszecie?... :-( [URL="http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238"]http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wojego-psa/238[/URL]
  12. Podpiszecie?... :-( http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wojego-psa/238
  13. Podpiszecie?... :-( http://www.petycjeonline.pl/petycja/...wojego-psa/238
  14. Tak, powodzenia i obys byl szczesliwy!!!
  15. Do gory chlopaki!
  16. A ja mysle ze on juz tak bedzie pilnowal zawsze,tym bardziej ze teraz ma przy sobie dobrych ludzi.
  17. Pozwole sobie zapisac.Bardzo ciekawy temat..
  18. Jestem na zaproszenie.Zapisuje sobie i musze pomyslec tzn.przeliczyc:lol:
  19. [quote name='kazik132'][FONT=Courier New][B][SIZE=6][COLOR=red]Kuba ma domek!!Hurra! [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]ps.czekamy teraz na te filmy i fotki!No i na wieści z domku oczywiście![FONT=Courier New][B][SIZE=6][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/QUOTE]Czekalam cichutko wlasnie na ta wiadomosc.I sie doczekalam.A najwazniejsze ze Kubinka doczekal.LUDZISKA HURRRA!!!!!!!:jumpie::jumpie::jumpie:
×
×
  • Create New...