-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Aga bardzo Cie przepraszam ale ja juz nie dam rady stalej.Choc bardzo bym chciala:-(Jednorazowo grosik wysle, choc tych jedn.dekl. tez mam baaaardzo duzo,az sie przerazilam jak policzylam.Za duzo tego nieszczescia.:shake:Przykro mi:oops:,bo odwalilas kawal dobrej roboty!Trzeba rozsylac,ja na Tobisia wysylalam przez 5 godz.ale sie oplacilo.Tu tez sie uda:kciuki:
-
[quote name='Marycha35']Agniecho, żeby nie umknęła ta info: "Tu na tym wątku można uzyskać pełny zwrot za sterylizację. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap?p=17065755#post17065755"]http://www.dogomania.pl/threads/1303...5#post17065755[/URL]"[/QUOTE]Aga to wazne info!Gwoli przypomnienia:lol:
-
Bardzo wspolczuje..Wiem jak to boli..
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
pikola replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
U Izy jest Misia z mojego banerka:lol: -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
pikola replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Mamy miejsce u Owieczki , a dokładnie u Izy , miejsce sprawdzone , opieka super i co też ważne do hotelu mam 45 km . Koszt to 400 zł / miesiąc z naszą karmą , myślę , że to nie jest dużo jak za dwa psy .[/QUOTE]Super ze jada do Izy.Tam sa ludzie o zlotych sercach.Info na biezaco i fotki tez:lol: -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']dzieki za wizyte u Franusia :) tylko co dalej? najlepiej byloby znalezc kogos z Poznanai na te 2 tyg a ja tam kompletnie nikogo nie znam :([/QUOTE]Na 2 miesiace. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Damy rade!Jezu jak sie ciesze!!! -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']a może zmienić tytuł wątku na np. "Przytulisko Pauliny - ok. 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc"?[/QUOTE]Dobry pomysl! -
Trzymam!:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
pikola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudne wiesci.Ludzie ok? -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
pikola replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jezu Kobieto Ty JESTES ANIOLEM!!!A swoja droga,nie myla Ci sie imiona? -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Zrobić mu wydarzenie na Fb ? Ale jutro bo dzisiaj już tylko z telefonu w necie jestem :)[/QUOTE]Chyba ma wydarzenie.Post 99. -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Witamy i dziekujemy z Kuleczkiem.:lol:Fajnie by bylo:lol: -
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
pikola replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Widzialas filmik i jego rozpacz? -
Qrcze za szybko kliklam:stupid:.Przeciez jeszcze link [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208741-Gdy-umiera-ukochany-pan-psie-serce-nie-ma-ju%C5%BC-dla-kogo-bi%C4%87.Kulek-t%C4%99skni-w-schronisku."]Gdy umiera ukochany pan,psie serce nie ma już dla kogo bić.Kulek tęskni w schronisku.[/URL][/B]
-
To musimy czekac niestety..