Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Aga bardzo Cie przepraszam ale ja juz nie dam rady stalej.Choc bardzo bym chciala:-(Jednorazowo grosik wysle, choc tych jedn.dekl. tez mam baaaardzo duzo,az sie przerazilam jak policzylam.Za duzo tego nieszczescia.:shake:Przykro mi:oops:,bo odwalilas kawal dobrej roboty!Trzeba rozsylac,ja na Tobisia wysylalam przez 5 godz.ale sie oplacilo.Tu tez sie uda:kciuki:
  2. [quote name='Marycha35']Agniecho, żeby nie umknęła ta info: "Tu na tym wątku można uzyskać pełny zwrot za sterylizację. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap?p=17065755#post17065755"]http://www.dogomania.pl/threads/1303...5#post17065755[/URL]"[/QUOTE]Aga to wazne info!Gwoli przypomnienia:lol:
  3. Bardzo wspolczuje..Wiem jak to boli..
  4. [quote name='Anja2201']Mamy miejsce u Owieczki , a dokładnie u Izy , miejsce sprawdzone , opieka super i co też ważne do hotelu mam 45 km . Koszt to 400 zł / miesiąc z naszą karmą , myślę , że to nie jest dużo jak za dwa psy .[/QUOTE]Super ze jada do Izy.Tam sa ludzie o zlotych sercach.Info na biezaco i fotki tez:lol:
  5. [quote name='BUDRYSEK']dzieki za wizyte u Franusia :) tylko co dalej? najlepiej byloby znalezc kogos z Poznanai na te 2 tyg a ja tam kompletnie nikogo nie znam :([/QUOTE]Na 2 miesiace.
  6. [quote name='inga.mm']a może zmienić tytuł wątku na np. "Przytulisko Pauliny - ok. 30 kotów i psów prosi o każdą pomoc"?[/QUOTE]Dobry pomysl!
  7. Trzymam!:kciuki::kciuki::kciuki:
  8. Aga to musi byc cos zwiazane z tym ze chcieli ja zlinczowac bo chlopa ugryzla.Cos ckliwego ale nie za dlugiego /napisz cos najwyzej razem skorygujemy.
  9. A wiec tak-nr.tel,.ktory chlopak a ktora dziewczyna i jakis tekst do ogloszen.Myslalam o szczeniakach na razie,bo ich duzo.Co jeszcze Marysiu jest wazne?
  10. Jezu Kobieto Ty JESTES ANIOLEM!!!A swoja droga,nie myla Ci sie imiona?
  11. Jej super:lol:.Straszne jakby musial wrocic do schronu:shake:
  12. [quote name='Iljova']Zrobić mu wydarzenie na Fb ? Ale jutro bo dzisiaj już tylko z telefonu w necie jestem :)[/QUOTE]Chyba ma wydarzenie.Post 99.
  13. Witamy i dziekujemy z Kuleczkiem.:lol:Fajnie by bylo:lol:
  14. Widzialas filmik i jego rozpacz?
  15. Qrcze za szybko kliklam:stupid:.Przeciez jeszcze link [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208741-Gdy-umiera-ukochany-pan-psie-serce-nie-ma-ju%C5%BC-dla-kogo-bi%C4%87.Kulek-t%C4%99skni-w-schronisku."]Gdy umiera ukochany pan,psie serce nie ma już dla kogo bić.Kulek tęskni w schronisku.[/URL][/B]
  16. Cioteczki a moze do Kuleczka byscie zajrzaly?Byloby mu razniej,to jeden z moich ulubiencow.Nieszczesliwych niestety..
  17. Super,pewnie ze wybaczy wszak to w dobrej wierze.Oho ,zaraz sie Ilonka pojawi:lol:Ja tez z tych barowych:evil_lol:
  18. To musimy czekac niestety..
  19. Szukalam jakiejs info.o nim ale nigdzie nic nie pisza.Myslalam ze na watku bullowatych cos znajde ale nic nie ma o nim.Az dziwne.A psiak chodzaca lagodnosc..
×
×
  • Create New...