Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='andegawenka']Dzięki za link ....nie bedę pisała na wątku malutkiej, ale o nowych właścicielach nie mam dobrego zdania...1 listopada to nie pora na spacery z psem ....i jak może uciec pies na smyczy.....bo wierzę że była na smyczy...[/QUOTE] Nie chce zasmiecać wątku Oczki ale mala Blondi została przywieziona 1-go listopada do Warszawy i 1-go już zginęla. Podobno wyrwała sie z nowo załozonej obrozy i pobiegla przed siebie... Czytałam jej wątek prawie od początku bo Boguchwala to Przytulisko na Podkarpaciu, a wolontariuszkami są tam wspaniale dziewczyny.
  2. [quote name='barb']Wkleję i tu: malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu zaginęła w Warszawie Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Udostepniajcie i zapraszajcie znajomych.[/QUOTE] Niestety Blondi już za TM :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/207874-Ratunku-Pomocy!!!-Blondi-zaginęła-w-Warszawie-[/url]!!!
  3. [quote name='barb']Dziewczyny pozwolę sobie wkleić coś bardzo ważnego: [B]Malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale kolo Rzeszowa zaginęła wczoraj w Warszawie. :-( Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Proszę o udostepnianie i zapraszanie znajomych.[/B][/QUOTE] Niestety Blondi już TM [url]http://www.dogomania.pl/threads/207874-Ratunku-Pomocy!!!-Blondi-zaginęła-w-Warszawie-[/url]!!!
  4. [quote name='barb'] To bardzo wazne, więc wklejam. [B]Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Proszę o udostepnianie i zapraszanie znajomych. Malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale kolo Rzeszowa zaginęła wczoraj w Warszawie.[/B] :-([/QUOTE] Niestety Blondi juz TM [url]http://www.dogomania.pl/threads/207874-Ratunku-Pomocy!!!-Blondi-zaginęła-w-Warszawie-[/url]!!!
  5. A co Cie zdenerwowalo w tym mailu ogonek czy kury? :evil_lol: To odpisz, ze na razie niestety nie masz możliwości zrobienia nowych zdjęć ani sprawdzenia suni na kury. [B]I raczej wyedytuj z postu dane osobowe tego Pana.[/B] A z jakiej jest miejscowości - bo nie pisze?
  6. [quote name='andegawenka']Wypadek? bo młoda była....[/QUOTE] Niestety tak. Bardzo smutna historia. To link watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/207874-Ratunku-Pomocy!!!-Blondi-zaginęła-w-Warszawie-[/url]!!!
  7. [quote name='siekowa']"Prosimy o pełne info dla Kasi Pisarskiej o Jenny i Cindy Katarzyna Pisarska Izuś, dziękuję że mi o nich przypomnia Rozsyłam ponownie, i pomyślę jak je nagłośnić choć wydaje mi się, że już je gdzieś przesyłałam. Czy ktoś na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] mógłby przesłać mi gotowca czyli foto, opis, kontakt do opiekuna? Wszystko w jednym mailu żebym mogla to "machnąć" dalej."[/QUOTE] Dziewczyny, to tylko bezpośrednio ze Schroniska w Orzechowcach. Probujcie - powodzenia. Mnie sie nie udalo - post 404. tel.16 672 07 07 (najlepiej w dni robocze do godziny 15.00) mail [email][email protected][/email]
  8. [quote name='Becia66'][COLOR="red"][B][SIZE="5"][COLOR="red"][SIZE="4"]Dzisiaj o godz. 6.55 majuska urodziła córeczkę Patrycję. Mała waży 4550 i ma 59 cm długości. Mama i córcia czują się dobrze. Reniu gratulujemy i cieszymy się że już po wszystkim i że jesteście całe i zdrowe. Mocne buziaki dla Was.....[/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu: To pierwszy promyk radości który spadł na mnie od kilku dni, dzięki majuska.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Dzieki Ci Beciu za tę wiadomość. Gratulacje dla Majuski :klacz::klacz::klacz: :Rose:
  9. [quote name='Dogo07']Biedna Blondi :(. Oby się znalazła.[/QUOTE] Niestety Blondi za TM :-(
  10. Zapraszam na dwa bazarki, z których dochód przeznaczony jest częściwo na utrzymanie Viki - suni nadzianej na druty. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-)-na-4-psiaki-do-11-listopada-[/url]) Na bazarkach są glownie psie i kocie akcesoria.
  11. [quote name='barb']To bardzo ważne ! Malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale kolo Rzeszowa zaginęła wczoraj w Warszawie. Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Proszę o udostepnianie i zapraszanie znajomych.[/QUOTE] Niestety Blondi za TM. :-(
  12. [quote name=':: FiGa ::'] Serce mieknie,[B] Hera ma dom[/B] :loveu:[/QUOTE] Zeby jeszcze Viki sie udało... A na razie na wątku Hery przypomnę dwóch bazarkach, z ktorych dochód przeznaczony jest częściwo na utrzymanie Viki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-)-na-4-psiaki-do-11-listopada-[/url]) Ważne jest rowniez podnoszenie.
  13. Przypominam o dwoch bazarkach, z ktorych dochod przeznaczony jest częściwo na utrzymanie Viki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-)-na-4-psiaki-do-11-listopada-[/url])
  14. [quote name='ocelot']w domu jamnik, ale malutki, 3 miesiące:)[/QUOTE] Oczka przeciez psolubna. To i maluchem powinna sie zgodzić. Jak myślicie?
  15. W pierwszym poście naliczylam ponad 50 adopcji. To w Boguchwale , a przecież wcześniej były jeszcze Orzechowce.
  16. [quote name='obraczus87']Dla "mojego" psiaka kiedyś robiła wizytę Weronia - Ona jest z Poznania. Za zwrot kosztów paliwa pojechała na wizytę do domu oddalonego o ponad 100km. Ale opłacało się wyłożyć kasę na paliwo ;)[/QUOTE] Dzięki za informację. Warto o taką wizytę poprosić doświadczoną osobę.
  17. [quote name='barb']Nawet takie malusieńkie ... Liczy sie każda zlotówka... A mod erator jeszcze nie zmienił tytulu watku :shake:
  18. [quote name='Beatkaa']Podnoszę Wareczkę i cichutko prosimy o deklaracje... Nawet takie malusieńkie ... Liczy sie każda zlotówka...
  19. [quote name='mmd'] Dlatego myślę, że trzeba powklejać prośbę na wielkopolskie wątki a jeszcze lepiej pisać do dziewczyn z tamtego obszaru, bo mogą wiedzieć o kimś, o kim my nie wiemy.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł. Dogo7 co o tym myślisz? Powklejasz czy poczekasz na odzew z wątku Obornik?
  20. [quote name='mmd']Ludziów z okolicy na wizytę ale nie ma[/QUOTE] Nikogo nie ma w poblizu?
  21. [quote name='mmd']Poszukam Wam przez wyszukiwarkę :)[/QUOTE] Co poszukasz mmd ?
  22. Najważniejsze, że jest pierwszy odzew. A nie wiesz gdzie domek wypatrzyl Oczkę? Napisz może o poszukiwaniu kogoś do wizyty przedadopcyjnej jeszcze raz tu na wątku ale takim jakimś duzym, pogrubionym drukiem, w osobnym poście. Widzę, że już się bardzo zżylaś z Oczka, a ona z Tobą i ciężko będzie sie wam rozstać...
  23. [quote name='kora78'] Chodzież kolo poznania, to fajnie :)[/QUOTE] Też sprawdzalam w necie, że chyba chodzi o Chodzież nie Chocież. Wklejam : [I]Chodzież leży w Północnej Wielkopolsce, około trzydzieści kilometrów na południe od Piły i siedemdziesiąt kilometrów na północ od Poznania... [/I] A znacie kogoś z tamtych terenow ? Bo ja nie.
×
×
  • Create New...