Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='andegawenka']:crazyeye: ale wypas reklama suni że ho ho:loveu:[/QUOTE] To wszystko z wątku. ;)
  2. To jeszcze sporo do uzbierania. Dlatego sugerowałam, zeby wpisać w tytule wątku, ze liczy sie każda najmniejsza deklaracja. A w potencjalnym dt sunia bedzie miala lepsze warunki niz w schronisku?
  3. [quote name='barb']Ciotki zobaczcie ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217045-Dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-z-kujawsko-pomorskiego-lub-z-możliwością-transportu[/url]. Czy mozna tam zaproponować Oczulke? N [/QUOTE] Wkleilam - post 16, jeśli coś trzeba poprawić to piszcie. Aha i ile lat moze mieć Oczka ? Jakoś mi to umknęło?
  4. [quote name='majuska'] [B]Barb[/B] ...jasne, że wklejaj nasze psiaki na różne wątki ....[/QUOTE] Wiesz, ze z tymi wątkami "przyjmę psa" jest rożnie. Niektorzy ograniczają się tylko do ich założenia, niektorzy traktują zlożone oferty poważnie i jakiś szczęściarz znajduje domek. W Przytulisku okazjonalnie bywały dziewczynki i Agula może coś więcej wiedzieć o stosunku Pakusia do nich. No i ta odległość... Konieczność organizacji transportu.. Dlatego pisalam, ze zadecyduje Becia - bo wiem, ze to wszystko teraz na jej głowie. Majusko, a Ty dalej w domku ?:crazyeye:
  5. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.;)
  6. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] ikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.;)
  7. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie. ;)
  8. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) http://www.dogomania.pl/threads/216444 bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży) Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
  9. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
  10. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
  11. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
  12. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtórzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
  13. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . :buzi: Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie. ;)
  14. [quote name='Nikaragua']zwykłe za 30gr na tydzień :) wyróżnionych bym finansowo nie udźwignęła[/QUOTE] A ile takie najtańsze wyroznienie? To moze bym Viki zaplacila?
  15. [quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Przypominam, że zapraszająca na bazarek Nikaragua jest autorka slodkiego wierszyka dla orzechowskiej Chaby. Bazarek juz sie zakończylale bedzie powtorzony. W podpisie Nikaragui jest jeszcze jeden ;)
  16. [quote name='Anette']Agula, nie martw się, będę miałą oko na Twoją Księżniczkę. :) Anette chyba tylko Ty możesz teraz uspokoić Agulę. ;)
  17. [quote name='Roszpunka']Jemu tak dobrze z pyszczka patrzy... Czekamy na opinię Aguli.[/QUOTE] Agula moze wydać opinie ale ostatecznie i tak zadecyduje Becia :evil_lol:
  18. Ciotki zobaczcie ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217045-Dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-z-kujawsko-pomorskiego-lub-z-możliwością-transportu[/url]. Czy mozna tam zaproponować Oczulke? Nie jest to blisko Krakowa ale gdyby domek okazal sie w porządku... No i woleliby pieska ale Oczulka po sterylce...
  19. [quote name='figa33'] i dla Kaji nadejdzie lepszy czas , musi..[/QUOTE] Oby jak najprędzej !
  20. [quote name='Roszpunka']Mój się do dzieci nie nadaje (nie przepada za nimi) ...[/QUOTE] Ale Pakuś z Boguchwały chyba raczej dzieciolubny? Agula będzie wszystko wiedzieć na 100 %.
  21. Ciotki, takie duze te otwory w budach są jak na zdjęciu?
  22. [quote name='Roszpunka']Oczywiście, że Pako by się nadawał... tylko transport przez całą Polskę... nie wiem.[/QUOTE] To moze Twój Pakunio mialby bliżej ?
  23. Ale co takiego zrobil Pako, czego nie spodziwala sie Incia? :crazyeye: Zdradzicie Ciotki czy nie? ;)
  24. [quote name='Incia']Pako to nie wiem, czy wie...:roll: Ale i tak Go kocham:loveu:[/QUOTE] Ciekawość mnie zżera ...
×
×
  • Create New...