Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Już wklejony.
  2. [quote name='Agula99']Barb, czy możesz to podesłać na ten link co podała baster i lusi, tekst i zdjęcia Koksika??? Błagam cię zrób to, bo ja dziś nie wyrobię na zakrecie!!! Błagam!!!![/QUOTE] Agula juz wklejam. Myslalam, że to na mail z tym mialabym problem....
  3. [quote name='Agula99'] Dziewczyny to jaki tekścik do tego ogłoszenia od baster i lusi???? pomóżcie!!! [/QUOTE] Myślę, że Twój tekst z początku wątku jest ok. Mozna napisać, że mały ma okolo 3 miesięcy - bo dokladny wiek nie jest znany. Tylko szkoda, że nie wiadomo jakie będzie mial docelowo gabaryty.
  4. [quote name='Becia66']ależ on cudny :loveu::loveu::loveu: Agula masz może jakieś zdjęcie portretowe ? na jaki wiek jest określony i czy docelowo wg ciebie będzie dużym psem ? To ważne informacje w ogłoszeniach.[/QUOTE] Wiek - pisała Agula 3 miesiące. Tak to jakim Koksik będzie docelowo psem jest bardzo ważne przy ogłaszaniu. Wiesz cos na temat Agula ?
  5. Czyli Kaja sama wybiera sobie czlowieka. Sliczne te fotki - ona taka malutka i milutka - trzeba zrobić z nimi koniecznie kilka ogloszeń.
  6. [quote name='Igiełka']super wierszyk :)[/QUOTE] Ale nikt nic nie kupuje juz od trzech dni...:shake: A Viki desperacko zbiera na utrzymanie w hoteliku. Już nie jest pierwszej młodości, ma niewielkie szanse na ds i brakuje jej deklaracji....:shake:
  7. Vikunia na pierwszej - pokazuje sie wszystkim jaka jest ładna i jaka zadowolona. I zaprasza Cioteczki pięknie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  8. Masakra dziś z Dogo. Przed chwilą napisalam post, a wcale go nie ma. Rano było ok. Potem zupelnie sie schrzaniło. Sunia i maluch śliczne.
  9. [quote name='barb']A ja myślalam, ze to tylko u mnie. Dziś rano rzeczywiście jest lepiej. Troszkę szybciej chodzi.[/QUOTE] Już znowu jak ślimak. Beciu, wklejam link do watku Henia - post o paskach do budy [url]http://www.dogomania.pl/threads/179776-Henio-w-nowym-ds.?p=18088695#post18088695[/url]
  10. Dziękuje za wieści od Viki i cieszę sie, że sa one dobre, ze Viki jest zadowolona i szczęśliwa w hoteliku. :lol: Oczywiście milo będzie zobaczyć zdjęcia. Fajnie byloby, zeby byl wreszcie jakiś odzew na allegro i ogloszenia. ;) I wszystkie Ciotki, ktore zaglądaja do Viki (choć nie ma ich wiele - przynajmniej tak wynika z postow ) proszone są o odwiedzanie jej bazarku. :lol: Ceny zaczynaja sie juz od zlotowki ! :lol:
  11. [quote name='funia']Tak ,załozone juz .[/QUOTE] Dobrze sie trzymają ? Heniutek nie zdziera ? Pytam bo poddałam pomysl zakupu takich pasków Ciotkom z Przytuliska w Boguchwale. Do tej pory psy miały robione paseczki z cienkiejwykladziny, ale rozumiem , że te z plexi sa przezroczyste i nie zaslaniaja psu widoku?
  12. [quote name='funia']Tak .Juz dawno .[/QUOTE] I Heniuś ma już je u siebie?
  13. [quote name='figa33']niestety , dogo od paru dni muli , ale dziś to już bardzo wolno się otwiera może jutro będzie lepiej ....[/QUOTE] A ja myślalam, ze to tylko u mnie. Dziś rano rzeczywiście jest lepiej. Troszkę szybciej chodzi.
  14. [quote name='Agula99']Super dziewczyny, teraz się musimy zebrać w sobie, jutro będę w przytułku może uda mi się zrobić jakieś fajne foty dwóm nowym bidom, bo sunia to...ech, to będzie ciężko, nie wiem jak to ogarnąć!!![/QUOTE] Spoko Agula, pomalutku, po kolei. Mialam szczery zamiar robić dziś ogłoszenia ale moj komputer (internet) chodzi jak ślimak. A Ty juz widzialaś te sunię czy dopiero jutro pierwszy raz będziesz widzieć?
  15. [quote name='UBOCZE']Pan Janusz na FB pisze: [FONT=Arial Black]"Oczka wspaniała , wesoła i tak się zachowuje jakby u nas już mieszkała od dawna . Kiduś na początku trochę warczał ale już jest spokojny.W tej chwili śpią smacznie na kanapie :)". :lol::lol::lol:[/FONT][/QUOTE] To moze relacje między Oczką i Kidusiem będą poprawne. Bo trochę sie martwilam. A jutro Dogo7 pewnie znow zmieni tytul wątku...
  16. Od wczoraj żadne Cioteczki nie zagladaly do Wareczki ??? A ja chcialam przypomnieć, że o dziś 21.00 kończy się bazarek,z którego dochód w 1/3 przeznaczony jest na Warkę http://www.dogomania.pl/threads/218009-Akcesoria-na-zimę-ciuchy-na-sylwestra-biżuteria-filmy-na-3-bidy-do-26.11
  17. To cudownie, że Oczka juz w nowym domu cała i zdrowa. Mam tylko nadzieje, że Kiduś szybko przekona się do nowej koleżanki i przestanie warczeć...
  18. [quote name='barb']To już za plus minus cztery godziny.[/QUOTE] To juz za plus minus trzy ...
  19. [quote name='barb']Pako jest na tablicy i Kaja - Majuska im porobila ogloszenia. Chyba, że jeszcze po jednym tam dorobić ?[/QUOTE] Zrobilam na tablicy ale aktywować musi chyba Majuska ? Bo dalam tam jej mail?
  20. [quote name='Dogo07']Plus minus ok. 16ej.[/QUOTE] To już za plus minus cztery godziny.
  21. [quote name='barb']Kajuniu - dzis będziesz mieć odwiedziny Aguli i Ciotki majowej. :lol:[/QUOTE] Kajuniu odwiedziny będą w niedzielę.:lol:
  22. [quote name='Agula99']Odwiedzam Vikunię i życzę fajnego dnia :)[/QUOTE] Agulu,odwiedź jeszcz Vikuniowy bazarek :lol: Viki pięknie zaprasza, żeby chociaż :lol:zajrzeć
  23. [quote name='Agula99']Dzięki barb, przydałoby się jeszcze na Tablicy, bo coś ostatnio na niej ludzie znajdowali nasze psy, kto robi ogłoszenia na TABLICY???[/QUOTE] Pako jest na tablicy i Kaja - Majuska im porobila ogloszenia. Chyba, że jeszcze po jednym tam dorobić ?
  24. A kiedy bedzie kalendarz z Pakusiem? I jak mozna go kupić? Gdzieś zgubił mi się ten wątek.
  25. [quote name='Agula99']Nie, wieści nie było, nie mogę kogoś gnębić każdego dnia, zresztą pani mówiła,żeby się nie martwić, jakby było coś nie tak, na pewno by zadzwoniła.[/QUOTE] Dobrych wieści chciałoby sie jak najwięcej i jak najczęściej :lol:
×
×
  • Create New...