barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Już wklejony.
-
[quote name='Agula99']Barb, czy możesz to podesłać na ten link co podała baster i lusi, tekst i zdjęcia Koksika??? Błagam cię zrób to, bo ja dziś nie wyrobię na zakrecie!!! Błagam!!!![/QUOTE] Agula juz wklejam. Myslalam, że to na mail z tym mialabym problem....
-
[quote name='Agula99'] Dziewczyny to jaki tekścik do tego ogłoszenia od baster i lusi???? pomóżcie!!! [/QUOTE] Myślę, że Twój tekst z początku wątku jest ok. Mozna napisać, że mały ma okolo 3 miesięcy - bo dokladny wiek nie jest znany. Tylko szkoda, że nie wiadomo jakie będzie mial docelowo gabaryty.
-
[quote name='Becia66']ależ on cudny :loveu::loveu::loveu: Agula masz może jakieś zdjęcie portretowe ? na jaki wiek jest określony i czy docelowo wg ciebie będzie dużym psem ? To ważne informacje w ogłoszeniach.[/QUOTE] Wiek - pisała Agula 3 miesiące. Tak to jakim Koksik będzie docelowo psem jest bardzo ważne przy ogłaszaniu. Wiesz cos na temat Agula ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Czyli Kaja sama wybiera sobie czlowieka. Sliczne te fotki - ona taka malutka i milutka - trzeba zrobić z nimi koniecznie kilka ogloszeń. -
[quote name='Igiełka']super wierszyk :)[/QUOTE] Ale nikt nic nie kupuje juz od trzech dni...:shake: A Viki desperacko zbiera na utrzymanie w hoteliku. Już nie jest pierwszej młodości, ma niewielkie szanse na ds i brakuje jej deklaracji....:shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Vikunia na pierwszej - pokazuje sie wszystkim jaka jest ładna i jaka zadowolona. I zaprasza Cioteczki pięknie na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
-
Dziękuje za wieści od Viki i cieszę sie, że sa one dobre, ze Viki jest zadowolona i szczęśliwa w hoteliku. :lol: Oczywiście milo będzie zobaczyć zdjęcia. Fajnie byloby, zeby byl wreszcie jakiś odzew na allegro i ogloszenia. ;) I wszystkie Ciotki, ktore zaglądaja do Viki (choć nie ma ich wiele - przynajmniej tak wynika z postow ) proszone są o odwiedzanie jej bazarku. :lol: Ceny zaczynaja sie juz od zlotowki ! :lol:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tak ,załozone juz .[/QUOTE] Dobrze sie trzymają ? Heniutek nie zdziera ? Pytam bo poddałam pomysl zakupu takich pasków Ciotkom z Przytuliska w Boguchwale. Do tej pory psy miały robione paseczki z cienkiejwykladziny, ale rozumiem , że te z plexi sa przezroczyste i nie zaslaniaja psu widoku? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tak .Juz dawno .[/QUOTE] I Heniuś ma już je u siebie? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Super dziewczyny, teraz się musimy zebrać w sobie, jutro będę w przytułku może uda mi się zrobić jakieś fajne foty dwóm nowym bidom, bo sunia to...ech, to będzie ciężko, nie wiem jak to ogarnąć!!![/QUOTE] Spoko Agula, pomalutku, po kolei. Mialam szczery zamiar robić dziś ogłoszenia ale moj komputer (internet) chodzi jak ślimak. A Ty juz widzialaś te sunię czy dopiero jutro pierwszy raz będziesz widzieć? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Pan Janusz na FB pisze: [FONT=Arial Black]"Oczka wspaniała , wesoła i tak się zachowuje jakby u nas już mieszkała od dawna . Kiduś na początku trochę warczał ale już jest spokojny.W tej chwili śpią smacznie na kanapie :)". :lol::lol::lol:[/FONT][/QUOTE] To moze relacje między Oczką i Kidusiem będą poprawne. Bo trochę sie martwilam. A jutro Dogo7 pewnie znow zmieni tytul wątku... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To cudownie, że Oczka juz w nowym domu cała i zdrowa. Mam tylko nadzieje, że Kiduś szybko przekona się do nowej koleżanki i przestanie warczeć... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To już za plus minus cztery godziny.[/QUOTE] To juz za plus minus trzy ... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Pako jest na tablicy i Kaja - Majuska im porobila ogloszenia. Chyba, że jeszcze po jednym tam dorobić ?[/QUOTE] Zrobilam na tablicy ale aktywować musi chyba Majuska ? Bo dalam tam jej mail? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Plus minus ok. 16ej.[/QUOTE] To już za plus minus cztery godziny. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Kajuniu - dzis będziesz mieć odwiedziny Aguli i Ciotki majowej. :lol:[/QUOTE] Kajuniu odwiedziny będą w niedzielę.:lol: -
[quote name='Agula99']Odwiedzam Vikunię i życzę fajnego dnia :)[/QUOTE] Agulu,odwiedź jeszcz Vikuniowy bazarek :lol: Viki pięknie zaprasza, żeby chociaż :lol:zajrzeć
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Dzięki barb, przydałoby się jeszcze na Tablicy, bo coś ostatnio na niej ludzie znajdowali nasze psy, kto robi ogłoszenia na TABLICY???[/QUOTE] Pako jest na tablicy i Kaja - Majuska im porobila ogloszenia. Chyba, że jeszcze po jednym tam dorobić ? -
A kiedy bedzie kalendarz z Pakusiem? I jak mozna go kupić? Gdzieś zgubił mi się ten wątek.
-
[quote name='Agula99']Nie, wieści nie było, nie mogę kogoś gnębić każdego dnia, zresztą pani mówiła,żeby się nie martwić, jakby było coś nie tak, na pewno by zadzwoniła.[/QUOTE] Dobrych wieści chciałoby sie jak najwięcej i jak najczęściej :lol: