Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']Została nam jeszcze muza_51 tylko ona tez na dogo działa nieregularnie. [/QUOTE] Muza_51 bywa na Dogo dosyć cżęsto, ostatnio wczoraj - tylko ja osobiście nie spotkalam sie z nią na żadnym wątku ...
  2. Agula, jeszcze przyjdzie ogłoszenie do potwierdzenia na Przemyślaku. ;)
  3. [quote name='karolciasz28'] [I]Jestem zdecydowana na tego piesia Koksika czy on jest z labradorkow??? [/I][/QUOTE] A czy on jest z labradorków ???
  4. [quote name='Agula99']Dzięki barb, liczę, że gdzieś tam jest ten człowieczek dla Kajuni!!![/QUOTE] Ja też zwlaszcza, jak zobaczylam jej foty z mężem majowej :evil_lol:
  5. [quote name='barb']Zrobimy ogloszonka z nowymi fotkami :lol:[/QUOTE] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajunia-mala-sunieczka-z-Przytuliska-w-Boguchwale-id32103.html[/url] Na mail Aguli przyjdzie link do aktywacji na tablicy.pl - na Rzeszow.
  6. [quote name='Agula99']Ale ja jestem spokojna barb, przecież go na siłę nigdzie nie wypycham. Nie znam nikogo z Jarosławia inni też nie znają, no i jak na razie nie ma sensu szukać, bo nic nie jest oczywiste.[/QUOTE] Może napisz w międzyczasie do Muzy_51? Czy mogłaby wogole zrobić taka wizytę? Nawet gdyby Państwo się nie odezwali to nie zaszkodzi napisać. A Sunia pisala, ze pomyśli jeszcze o kimś do wizyty. Moze cos wymysli?
  7. [quote name='Agula99']Może to żona tego pana?? Wczoraj pan bardzo chciała się umawiać na spotkanie z Koksikiem, wypytywał, miał dzwonić po 15....i nic.....no trudno.[/QUOTE] Agula, spokojnie jesli to "ten wlaściwy domek" to na pewno zadzwoni , nie przestraszy się wizyty p.a i cierpliwie na nią poczeka. Skontaktowalas sie z kimś z Jaroslawia?
  8. [quote name='karolciasz28']Ale wizyta nie dla Koksika?[/QUOTE] Tak, wizyta ma być dla Koksika.
  9. [quote name='karolciasz28']A o co chodzi?:oops::oops:;) Ja dostałam maila od pani z Jarosławia, której na Koksiku bardzo zależy.[/QUOTE] Agula szukala wczoraj kogos pilnie do wizyty przedadopcyjnej i chce sie dowiedzieć czy znalazla.
  10. A kiedy będzie zmieniony tytuł wątku ? ;)
  11. Agula i co z wizytą ? Sms-a dostalaś ?
  12. Odważylam się na wątku Oczki poprosić o jakieś pieniązki dla Viki ale raczej nic z tego nie będzie. :shake:
  13. [quote name='Syla']Poprosiłam znajomą, żeby dała więcej zdjęć, bo jak ktoś się nie zakocha, w tym, to zakocha się, w drugim profilu. Tu wygląda wspaniale.
  14. [quote name='barb']Agula co tam w sprawie Koksika ? Skontaktowałaś sie może jeszcze z kims ?[/QUOTE] Ja pomylilam nick - nie Muza 1 a Muza_51 jest z Jaroslawia - jest często aktywna na Dogomanii. No i jeszcze Ciemka i chyba Nubik.
  15. [quote name='barb']Sunia2000 pochodzi z Jaroslawia - moze kogoś zna? Jeszcze Ciemka i Muza1 i chyba Nubik (z wątku Chaby) są z Jaroslawia ale musisz pisać PW bo one rzadko są na Dogo.[/QUOTE] Qrcze pomylilam nick - nie Muza 1 a Muza_51 i ona jest często aktywna na Dogomanii.
  16. [quote name='Nikaragua']mi tez kiedys usunęli, to zrób jeszcze raz - niższy :)[/QUOTE] Pomyślę nad tym jutro....
  17. [quote name='managua']W związku z tym, że Oczka już szczęśliwa i bezpieczna w nowym domku trzeba postanowić co z pieniędzmi, które zostały. Na koncie sunieczki jest 138 zł.[/QUOTE] Cioteczki i wujkowie jeśli nie macie jeszcze wytypowanego psiaka dla, ktorego chcecie przeznaczyć pieniążki, które zostaly , czy moglibyście ewentualnie wziąc pod uwagę Viki z tego watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/204755-!!!Nadziana-na-druty-cudem-przeżyła!!!!Potrzebne-deklaracje[/url]!!! ? Viki jest dziesięcioletnia suką, po ciężkich przejściach, ze schroniska we Wroclawiu, aktualnie przebywającą w hoteliku. Niestety bardzo brak jej deklaracji i hotelik oplacany jest wlasciwie tylko dzięki bazarkom, na których coraz trudniej coś sprzedać i sytuacja finansowa Viki jest na tyle kiepska, że będzie wdzieczna za każde nawet najdrobniejsze wsparcie. :oops::modla:
  18. [quote name='Agula99']No właśnie, to dlaczego nikt o nią nie pyta??? :([/QUOTE] Zrobimy ogloszonka z nowymi fotkami :lol:
  19. [quote name='barb']Agula co tam w sprawie Koksika ? Skontaktowałaś sie może jeszcze z kims ?[/QUOTE] Agula, a moze Weronika1 kogoś zna?
  20. A mnie dzis usuneli podpis - bo za wysoki.:shake: I zabrali mi Wiki i psiaki z Boguchwały.:-(
  21. Agula co tam w sprawie Koksika ? Skontaktowałaś sie może jeszcze z kims ?
  22. [quote name='Agula99']Sunie nie ma, pisałyśmy już do niej!!! Kurdem potrzebujemy na już!!!! Ratunku!!![/QUOTE] Na PW ? To moze na maila napiszcie albo zadzwońcie. W ogloszeniach Wiki jest podany mail i telefon. jak chcecie to znajdę. Ona wychodzi z psem na spacer, moze zaraz będzie.
  23. [quote name='barb'] Jeszcze Ciemka .....[/QUOTE] Ciemke moze znać Becia lub Majuska bo ona kiedyś jeździła tez jeździla do Schroniska w O...
  24. [quote name='Agula99']Hej ciotki!!!! Znacie kogoś Jarosławiu kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną????? PILNE!!!!!! Proszę o odpowiedź!!![/QUOTE] Sunia2000 pochodzi z Jaroslawia - moze kogoś zna? Jeszcze Ciemka i Muza1 i chyba Nubik (z wątku Chaby) są z Jaroslawia ale musisz pisać PW bo one rzadko są na Dogo.
×
×
  • Create New...