Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']Ja niestety nie dam rady zrobić żadnych zakupów, ech nic nie poradzę!!! :( wybacz Vikuniu!![/QUOTE] Podrzucanie też mile widziane ....
  2. [quote name='Agula99']Ja niestety nie dam rady zrobić żadnych zakupów, ech nic nie poradzę!!! :( wybacz Vikuniu!![/QUOTE] Ja też nie zrobilam wielkich. :lol:Tam juz od 1 zl mozna kupić :lol: Kupilam sobie parę próbek.
  3. Nie wiedzialam. To musicie Ciotki wszystko w telegraficznym skrocie pisać. I fotka moze też być tylko jedna? A żadna lokalna gazeta nie umieszcza ogloszeń zwierząt ze schroniska bezplatnie?
  4. [quote name='Agula99']Mało, mało, no ale ja zawszę w miarę możliwości :)[/QUOTE] Na bazarku też juz pusto sie zrobiło. Sama zrobilam troche zakupów i nasza Becia też. A teraz nawet nie bardzo mam z kim podrzucać. A Viki zbiera na oplacenie hoteliku bo brakuje jej deklaracji.
  5. Myślę, ze jest ogłoszenie jest konkretne i ogolnie ok. Tylko może zaczęlabym tak: [quote name='sharka'] [FONT=Calibri]Wspaniała suczka szuka domu[/FONT] Warka jest podopieczną Schroniska dla Zwierząt w ......., obecnie dzieki staraniom wolontariuszek przebywającą w domu tymczasowym w ...... [FONT=Calibri]Warka jest średniej wielkości suczką o pięknym czarnym podpalanym umaszczeniu. Jest niezwykłym, kontaktowym „wielorasowcem” o wesołym usposobieniu. Nauczona zachowania czystości, chodzenia na smyczy czeka na swój dom i kochającego człowieka. Warka zgadza się z innymi psami, ladnie jeździ samochodem - nie ma choroby lokomocyjnej. Sunia ma ok. 10 lat i - ze względu na dawny uraz - nieznacznie utyka na jedną łapkę. Ale nie przeszkadza jej to biegać. [/FONT] [FONT=Calibri]Dorosły, ułożony pies jest wspaniałym towarzyszem. Daj szansę Warce.[/FONT] [FONT=Calibri]Tel.[/FONT] [FONT=Calibri]Mam 11-letnia sunię. Nie zamieniłabym jej na szczeniaczka.[/FONT] Dodalam jedno zdanie na początku - tylko nie pamietam z jakiego schroniska jest Warka i gdzie znajduje sie jej hotelik.
  6. [quote name='Agula99']Vikuniu śliczności!!! :)[/QUOTE] A tak malo tu Ciotek zagląda do niej.
  7. [quote name='Roszpunka']Dzięki :) Oby Twoje życzenie nam się spełniło...[/QUOTE] Koniecznie. Tak przeciez zimno, a ta suczyna gdzieś pewnie marznie. Co jej strzelilo do glowy uciekać?
  8. [quote name='Agula99']Może baster i lusi pomoże, ona chyba gdzieś to wysyła i od razu jest te 40!!![/QUOTE] Tak ale to sa platne ogłoszenia. Bezplatne byly tyllko Felusia ale popiki jest juz zawalona.
  9. [quote name='Agula99']No to fajnie, ale jeszcze mógłby Pakuś być taki super ogłaszany!!![/QUOTE] Będziemy oglaszać ale w takim tempie żeby od razu czterdzieści - to ja nie dam rady. Chyba, jakbym caly dzień siedziala od rana do wieczora.
  10. [quote name='Agula99']Nie!!!! Nikt w jego sprawie nie dzwonił![/QUOTE] Szkoda, bo na jego miejsce miala być polecana Kaja.:shake: Ale zrobimy jej nowe ogłoszenia z tymi fajnymi fotkami.
  11. [quote name='Agula99']Hmm z tego co pamiętam to na przygarnij psa! Zrobiłyście tam ogłoszenie???[/QUOTE] Baster i Lusi wykupila mu caly pakiet ogloszeń - chyba czterdzieści. I jeszcze Majuska dorobila na lokalnych portach trzy. Koksik jest teraz najlepiej ogloszonym psem w Przytulisku.
  12. A kolejni chętni na Felusia nie dzwonią?
  13. [quote name='Agula99']Dobra wiadomość jest taka, że miałam dziś super telefon w sprawie Koksika!!! (nawet nie wiedziałam, że są już ogłoszenia, dzięki dziewczyny!!), spanko w domku, miła pani, kochająca zwierzątka i w ogóle byłam już pełna entuzjazmu i myślałam, że Koksik pojedzie już dziś albo jutro, ale pytam się pani skąd jest?? A ona...................................z GDAŃSKA!!!!! haaaaaaaa, pękłam jak mydlana bańka :) he he nieźle!!! Ech, no trudno, ale już pierwszy telefon był :)[/QUOTE] Szkoda, ze potencjalny domek tak daleko. :shake: Agulu, a Pani z Gdańska gdzie wypatrzyła Koksika?
  14. [quote name='Roszpunka'] Zaniedbuję ostatnio swoje wątki, ale biegamy za półdziką sunią - była na DT u mojej mamy i zwiała mi ze smyczy...[/QUOTE] Tak myslalam, że musisz być czymś zajeta bo malo Cię ostatnio na Dogo. Życzę jak najszybszego złapania suni.
  15. A co tam u Pakusia Roszpunko ? Były jakieś telefony ?
  16. Viki sie przypomina [quote name='sunia2000'] I sama księżniczka [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/DSCN2411.jpg[/IMG][/QUOTE]
  17. Vikunia na pierwszej pokazuje swoje nowe fotki i zaprasza na bazarek [[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] zostały 3 dni ...
  18. Te dziewczyny są niesamowite. Działają błyskawicznie.
  19. [quote name='karolciasz28']Jaka dostojna:loveu::loveu: a kolega i koleżanka tez fajni:lol::lol:[/QUOTE] Tak Viki, rzeczywiscie bardzo dostojnie wygląda na tych zdjeciach.;)
  20. [quote name='baster i lusi']he he to moje oczka w głowie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nie dziwię się :lol:
  21. [quote name='Gonia13']Pamiętam o was dziewczynki... szkoda że nie mamy o was żadnych wiadomości:([/QUOTE] Goniu,nie dostałaś żadnej odpowiedzi w ich sprawie ani na PW ani na ten mail, ktory wysłałaś?
  22. Zaglądałam do Ciebie na wątek i widzialam twoje wnuczęta - ślicznoty. :lol::lol::lol:
  23. Przepraszam za zamieszanie. Nie wiem czemu zrozumialam, ze to trzeba na mail wyslać a z tym mam problem.
  24. [quote name='barb'][B]Już wstawiony !!![/B][/QUOTE] Widzę, że jeszcze dołozylaś fotek.
  25. [quote name='Agula99']Jak dziś nikt nie da rady tam go wstawić, to ja się postaram jutro, bo dziś nie dam już rady, muszę uciekać!!! Jakby ktoś go tam wstawił, to niech napisze!! Dzięki!!![/QUOTE] [B]Już wstawiony !!![/B]
×
×
  • Create New...