Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pa%C5%84ci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11?p=18054293#post18054293[/url][/QUOTE] :multi::multi::multi:
  2. Fajnie, że są nowe wieści i foty od chłopaków. :lol: A z Dropsika rzeczwiście zrobił sie Drops.;)
  3. [quote name='barb']Jest na drugim miejscu w zwierzętach do adopcji. Na pierwszym kotki dodane przez Karolciasz28. ;) Na Jaroslawiaku czeka na weryfikację.[/QUOTE] Jarosławiak [url]http://www.jaroslawiak.pl/Pako-prawie-jamnik-szuka-domu.,ann8473.html[/url] Przemyślak [url]http://przemyslak.pl/80597[/url]
  4. Kajuniu - dzis będziesz mieć odwiedziny Aguli i Ciotki majowej. :lol:
  5. A paski do budy Henia zostały juz zakupione?
  6. [quote name='majowa']ok postaramy sie być napiszcie mi tylko jak do was trafić, moj TZ zna Boguchwałę, ale to duza gmina ;)[/QUOTE] Czy Ciotki wytłumaczyły majowej jak trafić do Przytuliska?
  7. Trzymam kciuki bardzo mocno. O której mniej wiecej powinni dotrzeć do celu?
  8. [quote name='barb']Tak skoncentrujemy sie. Odświeżylam Pakusiowi ogłoszenie na Przemyślaku.[/QUOTE] Jest na drugim miejscu w zwierzętach do adopcji. Na pierwszym kotki dodane przez Karolciasz28. ;) Na Jaroslawiaku czeka na weryfikację.
  9. Tak skoncentrujemy sie. Odświeżylam Pakusiowi ogłoszenie na Przemyślaku.
  10. Nie było dzis wiadomości z domu Felusia?
  11. Viki na do góry !
  12. [quote name='andegawenka']...albo koniecznie gdzieś na szelkach numer telefonu....były ucieczki w trakcie transportu..[/QUOTE] Środków ostrożnosci nigdy za dużo.
  13. Ciotki zróbcie wszystko, zeby Oczka dojechała bezpiecznie. Będzie jechać w szeleczkach ? I moze dać jej jakąś adresowke na wszelki wypadek. A moze jakieś lekkie środki na uspokojenie ? Dogo juz na pewno o wszystkim pomyslała no i przewożący tez chyba nie jest nowicjuszem w tym zakresie. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróz Oczulki.
  14. Pakuniu trzymam kciuki, żeby wreszcie zadzwonił ten własciwy telefon. :lol: A Twoja Pańcię po znajomości zaprosze żeby zajrzala tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] Wprawdzie nie ma nic dla ptaszkow i rybek ale za to można kupić fajne próbki juz od złotówki. :lol:
  15. [quote name='Agula99']Dziewczyny, wykorzystujcie, zamieniajcie!! Jak by to pomogło, to czemu nie!!! Nie musicie przecież czekać na każdą akceptację z naszej strony!! Po prostu działajcie!!! Czyńcie swą powinność!!! :)[/QUOTE] Agula, chodzi o to że jesli zadzwoniłby do Ciebie ktoś jeszcze z ogłoszenia Felusia - będziesz polecać Kaję.:lol:
  16. [quote name='karolciasz28']Leżę w łóżku i klikam;) Ja ogłoszenia Felusia usunęłam i raczej zawsze usuwam :)[/QUOTE] Ja tez usuwam ale taki pomysł przyszedł mi do glowy, żeby wykorzystać dla Kai bo oni podobni troszkę z urody. Zobaczymy co Ciotki na to powiedzą ?
  17. Brawo Karolciasz. Nawet chora pożytecznie spędzasz czas ;) Aja pomyślalam, żeby nie usuwać ogloszeń Felusia bo można na nich wyadoptować. Kaję. Jak bedzie telefon o Felka to Agula powie, że piesek juz ma dom ale jest śliczna suczka też kudłata i też malutka. Co wy na to?
  18. Trzymam kciuki,żeby w końcu zadzwonil "właściwy" czlowiek .
  19. [quote name='Agula99']A u nas dwa nowe pieski, ta sunia, ale niestety bez szczeniaka...nie wiadomo co się z nim stało...chyba nie jest trudno się domyślić....:( natomiast mamy szczeniaka z pobliskiej okolicy![/QUOTE] Agula widziałas je już ?
  20. [quote name='Agula99']Vikuniu, pokazuj się i szukaj domku!!![/QUOTE] Chyba żadnych telefonow nie bylo bo by Sunia2000 coś napisala. Ale jest fajny bazarek dla Vikuni . Zajrzyj Agula. - juz od złotówki mozna zrobić zakupy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]
  21. Ja oczywiście też się cieszę :lol::lol::lol:
  22. [quote name='barb']Zrobilam ogloszenie na Przemyślaku ale będziesz go musiała Suniu2000 potwierdzić, bo dalam Twój mail[/QUOTE] Suniu to ogloszenie można odnowić. Jesli masz w poczcie zachowaną informacje o dodaniu ogloszenia to trzeba kliknąć w link odnawianie i Viki wyląduje z powrotem na pierwszym miejscu !
  23. [quote name='popiki']Jakie dobre wiadomości :) Zajrzałam zobaczyć czy coś się zmieniło, a tu maluszek już na swoim :)))[/QUOTE] Własnie wybieralam sie na Twój wątek ogłoszeniowy z podziekowaniami a Ty zjawilaś sie na Felusiowym wątku.:lol: Serdzcznie dziekujemy za pomoc w ogłaszaniu. :lol: To naprawdę ma sens. :lol:
  24. Viki do góry i zapraszaj na bazarek ;)
  25. Akcesoria psie i kocie No i dla Was drogie Ciocie Torba, kosmetyczki, próbki - a wszystkie juz od złotówki :lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...