barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='baster i lusi']łał Mateńko jak się cieszę:loveu::multi:[/QUOTE] Ja też. Mam tylko nadzieję, ze to dobry dom.
-
[quote name='baster i lusi']dziękuję wszystkim za odwiedziny w naszej galerii:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czy ktoś z was stosował ten środek bo już się boję sylwestra .Lusia wpada w panikę cała się trzęsie. [url]http://zoocenter.pl/SEIDEL-STRESS-OUT-60-tabl(4,26696,13604).aspx[/url][/QUOTE] Ja też Was odwiedzam - z nowymi wieściami. Pamiętasz Cioteczko Hackenbuscha z Orzechowiec, ktoremu sponsorowalaś ogloszenia? Dzis na stronie schroniska jest w dziale psy w nowych domach.
-
Ojej to szkoda, że jeszcze nie udało się zlapać suni. A co do Pakusia to boisz sie go oddać do domku z takim maluchem? Też bym miała wątpliwości.
-
[quote name='Agula99']Zapraszam do zaglądnięcia na wątek Soni!!! Sunia też musi mieć swoje miejsce, mimo że jak na razie nie jest gotowa do adopcji!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/218746-Sonia-%C5%9Bliczna-czarnulka-po-przej%C5%9Bciach-odebrana-zwyrodnia%C5%82emu-w%C5%82a%C5%9Bcicielowi?p=18117107#post18117107[/url][/QUOTE] Brawo Agula.:lol: A gdzie Ty sie podziewasz i inne Ciotki? :cool3: Ogloszenie Kaji na Brzozowiaku nie aktywowane. :shake:
-
[quote name='Roszpunka']Trzymaj :) Jeszcze jej nie mamy, za to trzyma się jednego miejsca, więc nasze szanse są spore.[/QUOTE] Uciekinierka zlapana?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Agulu, wszystkie zdjęcia Soni są wedlug mnie ładne - bo sama Sonia jest bardzo ładna.:lol:[/QUOTE] Śliczna czarnulka. Bylaś u niej dzisiaj ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Zapraszam na wątek Soni!! :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218746-Sonia-%C5%9Bliczna-czarnulka-po-przej%C5%9Bciach-odebrana-zwyrodnia%C5%82emu-w%C5%82a%C5%9Bcicielowi?p=18117107#post18117107[/url][/QUOTE] Agula całkiem samodzielnie zakładasz te wątki ? ;) Bo bardzo fajnie Ci to wychodzi.:lol: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Agulu, przyjdzie jeszcze do Ciebie do aktywacji na Brzozowiaku.[/QUOTE] Agula dostalas link do aktywacji? -
[quote name='barb']A wogóle to był w końcu wczoraj ten telefon ?[/QUOTE] Co tu tak cicho? Zeszlyście do podziemia czy jak? Co z Koksikiem?
-
[quote name='asia-s']dziewczyny, czy Leon wpisany na pierwszej stronie nadal jest do adopcji?, jest jego watek na dogo?[/QUOTE] Coś więcej moga wiedzieć Becia66, Majuska, Szpilka, - kiedyś były wolontariuszkami w schronisku.
-
[quote name='Nikaragua']w formularzu bym nie pisałam tylko dalej w tekście, bo ludzie wyszukując mogą wpisać do 1zł i przegapią sunię (no i ona nie jest już przecież w schronisku)[/QUOTE] Dzieki Nikaraguo. A widzialaś jej nowe ogłoszenia ?
-
[quote name='Sabina02']Akurat aukcja sie skonczyla dzisiaj, wiec zmienilam miejscowość na Przemyśl i odnowilam Allegro z promocja na stronie kategorii. :)[/QUOTE] Tak pomyślałam, nie wiem czy słusznie, ze moze prędzej ktoś je wypatrzy.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nowe ogloszenia Viki (wczorajsze i dzisiejsze) [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3168/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dzielna-Viki-szuka-domu-id32154.htm[/url] [url]http://www.wroclawiak.pl/144233_dzielna_viki_szuka_domu_.html[/url] [url]http://www.jaroslawiak.pl/Dzielna-Viki-szuka-domu,ann6587.html[/url] [url]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=288022423&ts=1322934068[/url]
-
[quote name='sunia2000'] Tekst w porządku...[/QUOTE] A co pisać, jesli w formularzu ogloszenia jest pozycja cena ? Przeczytalam, że w Schronisku we Wroclawiu oplata adopcyjna za psa wynosi 35 zł. To chyba trzeba wpisywać tę kwotę ?
-
[quote name='barb']A swoja drogą to jeden z ciekawszych wątkow na Dogo ......)[/QUOTE] kiedyś był...
-
[quote name='sunia2000']Jak się uporam ze stworzeniem dla niej nowych bazarków to biorę się za nowe ogłoszenia:)[/QUOTE] Czyli będą nowe bazarki dla Viki ? :lol:
-
[quote name='Gapka']Też mi się wydaje,że Koksik nie z labkowatych.Umaszczenie dropiate niczym u wyżełka:)ojj kawał psiaka wyrośnie z niego .....[/QUOTE] To chyba trzeba tak odpisać na maila.... A wogóle to był w końcu wczoraj ten telefon ?
-
[quote name='Igiełka']smutne to wszystko :([/QUOTE] Udostępniajcie chociaz na Fb. Sabink, gdybyś ponawiała im Allegro to wstaw moze Przemysl zamiast Orzechowce ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Zosia123']Nareszcie rozliczam bazarek - muszę tylko jeszcze wysłać miskę i misia balbna R. Z bazarku będzie dla Viki 62 zł: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-Rozliczamy[/url]![/QUOTE] :klacz::klacz::klacz: :lol::lol::lol:
-
[quote name='sunia2000']Niezawodna barb:) Dziękuje:) Tekst w porządku, pasuje do vikuni jak ulał, ogłoszenie już aktywowałam:) Jak się uporam ze stworzeniem dla niej nowych bazarków to biorę się za nowe ogłoszenia:)[/QUOTE] Dokupilam jeszcze pare próbek po zakończeniu bazarku. To dolicz prosze do wcześniejszych zakupów. Zrobie jeden przelew. Skoro tekst moze być to jeszcze jej dorobię w najbliższym czasie parę ogloszeń.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dzisiejsze ogłoszenia Kaji : [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3151/[/url] [url]http://przemyslak.pl/89106[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajunia-mala-sunieczka-z-Przytuliska-w-Boguchwale-id32103.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/kajunia-mala-sunia-z-przytuliska-w-boguchwale-IDxdgd.html[/url][/QUOTE] Agulu, przyjdzie jeszcze do Ciebie do aktywacji na Brzozowiaku. -
Zrobilam jeszcze na Wrocławiaku ale musisz Suniu aktywować.
-
[quote name='Agula99']Vikuniu, śliczna niuniu, kciuki trzymamy i cię śliczności pozdrawiamy :)[/QUOTE] Zmienilam ślicznościom ogłoszenie na Jarosławiaku. Dalam nowy tekst i zdjecie. Tekst troche ściagnęlam z ogloszeń Kaji (wspaniała Figa33 nawet z wad potrafi zrobić zalety, mam nadzieję, że nie oskarzy mnie o plagiat). Zobacz Suniu, jak Ci sie podoba bo jest calkiem inaczej. [B]"Dzielna Viki szuka domu.[/B] Jeśli szukasz czujnego i oddanego ci bezgranicznie psa - to Viki jest idealna dla Ciebie. Należy do psów, które potrafią w całości oddać swoje serce ukochanej osobie. Jeśli kogoś pokocha - pójdzie za nim w ogień i wodę, to dzielna suczka, z charakterem . Bywa odrobinę zaborcza, dlatego nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi ani innym psem. Bo Viki bardzo by chciała mieć swojego człowieka tylko dla siebie. Będzie go bronić z całych sił, będzie bronić ich wspólnego terytorium nie wpuszczając do niego intruzów. Wspaniale pilnowalaby domu z ogrodem. Viki jest średniej wielkości, dojrzalym psem, wesolym i energicznym pomimo tego, ze zycie w przeszłości ciężko ja doswiadczyło. Jest podopieczną Schroniska dla Zwierząt we Wroclawiu obecnie przebywa w domu tymczasowym. Istnieje możliwośc pomocy w dowiezieniu Viki do jesli znajdzie się dom gotowy ją przygarnąć. Czy ktoś pokocha Viki ? Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana."
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze ogłoszenia Kaji : [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3151/[/url] [url]http://przemyslak.pl/89106[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kajunia-mala-sunieczka-z-Przytuliska-w-Boguchwale-id32103.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/kajunia-mala-sunia-z-przytuliska-w-boguchwale-IDxdgd.html[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'][B][/B]Sonia nie ma jak na razie ładnych zdjęć, ponieważ nie jest chętna do pozowania....[/QUOTE] Agulu, wszystkie zdjęcia Soni są wedlug mnie ładne - bo sama Sonia jest bardzo ładna.:lol: