Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Agula,to brzmi jak bajka. ;) Trzymamy kciuki za Felusia w nowym domku. :lol: Sama od poczatku do końca przeprowdzilaś te adopcje ? ;) No i widać, że warto robić ogłoszenia. :lol:
  2. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  3. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  4. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  5. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11.
  6. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  7. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  8. Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  9. Bazarek dla Viki - Zbrojeniowki z mojego podpisu [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  10. Bazarek dla Viki nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  11. Karolciu, pozwole sobie na twoim watku zareklamować bazarek dla Viki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  12. Kolejny bazarek dla Viki - suni nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  13. Kolejny bazarek dla Viki - suni nadzianej na druty http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11.
  14. Na watku Hery, ktora ma juz dom zaproszę na bazarek dla Viki, ktora nadal go nie ma [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
  15. [quote name='figa33']ponieważ allegro Funi trwa jeszcze 10 dni , postanowiłam nie czekać i podmieniłam dla Kaji :lol: [URL]http://allegro.pl/filigranowa-kaja-na-dobre-i-zle-na-zawsze-i1945079222.html[/URL] [SIZE=1] [/SIZE][/QUOTE] Allegro jak zwykle piękne.
  16. Widziałam ofertę Dogo7 na transportowym. To bardzo dobry pomysł, moze znajdzie sie chętny do wspólnego transportu, pzynajmniej na jakimś etapie.
  17. [B]Na TVN24 jest teraz reportaz o zabijaniu psow na Ukrainie przed Euro 2012 !!![/B]
  18. [B]Na TVN24 jest teraz reportaz o zabijaniu psow na Ukrainie przed Euro 2012 !!![/B]
  19. [quote name='karolciasz28']Dostałam maila o Feluśka. Brzmi całkiem całkiem, odpowiedziałam pani i czekam na odpowiedź i przekieruje do Aguli. Pani jest z Olsztyna.[/QUOTE] Karolciasz dostalas odpowiedź od Pani ?
  20. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pa%C5%84ci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11?p=18054293#post18054293[/url][/QUOTE] Super bazar !!!
  21. [quote name='Becia66']nie widziałam i nie mam wątku Henia :shake:.[/QUOTE] wklejam link do paskow z wątku Henia [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/drzwiczki/48838[/URL]
  22. [quote name='karolciasz28']... Ale dobrze że jest jakiekolwiek zainteresowanie.[/QUOTE] Też tak myslę. Dobrze, ze jest juz jakiś odzew na zmasowaną akcje ogloszeniową Felusia.
  23. Beciu na wątku Henia czytalam o takich paskach z plexi (chyba tak sie to nazywa) są przezroczyste i podobno latwe w zamocowaniu do buty. Mozna kupić na allegro. Widzialaś to ?
  24. To wieczorem Vikuniu jeszcze raz do góry !!!!
  25. Arielko, wszystko jest na wątku. Musialabyś przeczytać kilka ostatnich postów. Wizyta p.a. byla i domek został oceniony pozytywnie. Koszt transportu jak podala Dogo7 to okolo 500 zl + oplaty autostradowe ( nie wiemy ile wyniosą ). Z tym co ma Oczka i co doklada domek powinno chyba wystarczyćna transport. 100 zl to wprawdzie część kosztów ale też się liczy.
×
×
  • Create New...