barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Agula,to brzmi jak bajka. ;) Trzymamy kciuki za Felusia w nowym domku. :lol: Sama od poczatku do końca przeprowdzilaś te adopcje ? ;) No i widać, że warto robić ogłoszenia. :lol:
-
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]. -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]. -
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11.
-
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
-
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
-
Bazarek dla Viki - Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Viki nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu, pozwole sobie na twoim watku zareklamować bazarek dla Viki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]. -
Kolejny bazarek dla Viki - suni nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url].
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']ponieważ allegro Funi trwa jeszcze 10 dni , postanowiłam nie czekać i podmieniłam dla Kaji :lol: [URL]http://allegro.pl/filigranowa-kaja-na-dobre-i-zle-na-zawsze-i1945079222.html[/URL] [SIZE=1] [/SIZE][/QUOTE] Allegro jak zwykle piękne. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Widziałam ofertę Dogo7 na transportowym. To bardzo dobry pomysł, moze znajdzie sie chętny do wspólnego transportu, pzynajmniej na jakimś etapie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[B]Na TVN24 jest teraz reportaz o zabijaniu psow na Ukrainie przed Euro 2012 !!![/B] -
[quote name='karolciasz28']Dostałam maila o Feluśka. Brzmi całkiem całkiem, odpowiedziałam pani i czekam na odpowiedź i przekieruje do Aguli. Pani jest z Olsztyna.[/QUOTE] Karolciasz dostalas odpowiedź od Pani ?
-
[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pa%C5%84ci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11?p=18054293#post18054293[/url][/QUOTE] Super bazar !!!
-
[quote name='karolciasz28']... Ale dobrze że jest jakiekolwiek zainteresowanie.[/QUOTE] Też tak myslę. Dobrze, ze jest juz jakiś odzew na zmasowaną akcje ogloszeniową Felusia.
-
To wieczorem Vikuniu jeszcze raz do góry !!!!
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Arielko, wszystko jest na wątku. Musialabyś przeczytać kilka ostatnich postów. Wizyta p.a. byla i domek został oceniony pozytywnie. Koszt transportu jak podala Dogo7 to okolo 500 zl + oplaty autostradowe ( nie wiemy ile wyniosą ). Z tym co ma Oczka i co doklada domek powinno chyba wystarczyćna transport. 100 zl to wprawdzie część kosztów ale też się liczy.