barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Wyslalam dziś swoją piąteczkę na Wareczke. A Cioteczki, ktore zaglądaja do Warki zapraszam serdecznie na bazarek dla Viki - Zbrojeniowki. http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11 Dzis koniec a zostalo trochę niesprzedanych rzeczy - nadajacych sie na praktyczne Mikolajowe (gwiazdkowe) prezenty. Wiki to dziesiecioletnia suczka ze Schroniska we Wrocławiu. Obecnie przebywa w hoteliku, na ktory przeznaczony jest dochod z bazarku.
-
[quote name='Agula99']Nie ma za co, ale lepiej się reklamować na tych ruchliwych wątkach, bo tu to wiesz ostatnie podrygi ;)[/QUOTE] Nie mam juz pomysłów.:shake:
-
[quote name='Agula99']Barb, ty się nie pytaj tylko wrzucaj co chcesz, reklamuj co chcesz!!! I już!!! Nie przesadzaj z tym pytaniem!!! :)[/QUOTE] Dziękuję Agula. :lol:
-
[quote name='barb']Vikunia na pierwszej pokazuje swoje nowe fotki i zaprasza na bazarek [[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] zostały 3 dni ...[/QUOTE] Ostatni dzień...
-
Juz wiem Roszpunko, że dalej lapiecie uciekinierkę. Trzymam mocno kciuki za udaną akcję.
-
Dzięki Nikaraguo, o wszystkim myślisz mimo bólu glowy.
-
[quote name='barb']Czy na szczęsliwym Felusiowym wątku mogę zareklamować bazarek Viki? Agula zgadzasz się jako założycielka?[/QUOTE] Zajrzyjcie Cioteczki - tylko do jutra. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url]
-
[quote name='panbazyl']dzięki, nie mogę teraz, mam na prawdę cienki koniec roku.... Jak co roku.[/QUOTE] Ale duzo Ciotek zagląda na Twój wątek, może ktoraś sie jeszcze do jutra skusi ... Ja też go podczytuję, chociaz rzadko coś piszę ...
-
[quote name='panbazyl']...ale czasem mam ochotę pojść do sklepu, .....pobuszowac po półkach, )[/QUOTE] To moze pobuszujesz troszkę tu ? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] Jutro ostatni dzień. Wiem, że z kasą krucho ale ceny zaczynają się od 1zł a podrzucanie też mile widziane. :lol:
-
Czy na szczęsliwym Felusiowym wątku mogę zareklamować bazarek Viki? Agula zgadzasz się jako założycielka?
-
[quote name='Gonia13']Niestety nie :([/QUOTE] Szkoda. Bo one maja coraz mniej czasu...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Widzę, że ogłoszenie Viki na Przemyślaku odświeżone. Vikunia pierwsza w dziale psów do adopcji.[/QUOTE] Na drugim miejscu kotki z Boguchwaly, a na trzecim Pako - też z Boguchwaly. Tylko żeby jakieś telefony dzwoniły.
-
Ja caly czas udostepniam na fb
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Chodziło o to, żeby go wstawić z linkiem na pierwszą stronę....[/QUOTE] Już rozumiem. -
Widzę, że ogłoszenie Viki na Przemyślaku odświeżone. Vikunia pierwsza w dziale psów do adopcji.
-
[quote name='baster i lusi']jest napisane Koksik znajduje się w przytulisku w Boguchwale.[/QUOTE] Niestety nie dopisałam, jak zawsze, że to koło Rzeszowa i ze telefon po piętnastej.:shake: Dane do ogloszeń byly przesyłane w wielkim pośpiechu i wszystko poszło tak jak bylo na wątku.:shake:
-
Śliczne fotki.:lol: Widzę, że Agula zmieniła juz tytul wątku. :lol:
-
[quote name='barb']Vikunia na pierwszej pokazuje swoje nowe fotki i zaprasza na bazarek [[url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] zostały 3 dni ...[/QUOTE] [B]Bazarek tylko do jutra ![/B]
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tak bym chciała ten super domek dla mojej Kajunci, ona jak zwykle tak ujada na Sonię że hej!!! Jakby się spotkały to rzeź była by nie z tej ziemi, no i Koksik na bieżąco częstowany zębami i przypomina mu kto tu rządzi przygniatając go do ziemi!!!!! :) Co za temperament!!! :)[/QUOTE] A to jędza. Koksika gryzie? Ale Sonia chyba nie ? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Sonia jest bardzo ładna. Jeszcze troszke i będziemy ja też oglaszać. -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']No to majuska w wolnej chwili proszę bardzo o rzucenie Koksika na pierwszą!! :)[/QUOTE] To znaczy żeby podrzucać? -
[quote name='baster i lusi']Głosujcie proszę na Rachów: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399&view=viewpoll[/URL] Wystarczy się zarejestrować na forum i oddać głos! Wasz jeden głos może oznaczać przetrwanie zimy dla 150 psów! głosowanie jest do dzisiaj, rachow idzie łeb w łeb, kazdy głos na wage złota kochani!!!![/QUOTE] Zagłosowałam.
-
[quote name='sunia2000']Na szczęście wszystko dobrze:) Nic złego nie robi, sprawuje się na medal! Wszyscy domownicy z niej zadowoleni, kota jeszcze nie zjadła-zostanie tam do swych ostatnich dni:)[/QUOTE] Jak to dobrze. Zeby i Viki znalazła swoich ludzi i swój dom. Ana razie jeszcze razzaproszenie na bazarek dla niej [url]http://www.dogomania.pl/threads/218110-I-dla-psiaka-i-dla-kotka-i-dla-pańci-na-Viki-do-godz-20.00-do-1.12.-11[/url] Tylko do jutra.