barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Bazarek dla tymczasów Iwoniam - zajrzyjcie Cioteczki, które bywacie u Clifforda [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url]
-
Zaglądam i zapisuję wątek. Jeśli chodzi o ogłaszanie to trzeba uzgodnić jakiś tekst i kontakt - na Ciebie Agula? No i najpierw dorobiłabym ogloszeń Kaji i Pakusiowi z tymi nowymi zdjęciami. A skoro ma tu przybiec dużo ciotek to korzystając z okazji zaproszę je na bazarek z kalendarzami z wrocławskimi schroniskowcami. Dochód dla Viki - Zbrojeniowki. Jeszcze tylko dwa dni do końca. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tak?? A gdzie zostawiła ślad swej bytności??? ;)[/QUOTE] Już to naprawiam. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']No i Kajunia też zaprasza na wątek Budrysa, bo go systematycznie oszczekuje i chciałaby żeby już poszedł do domu ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219291-BUDRYS-przywi%C4%85zany-do-drzewa-drutem-czeka-na-drug%C4%85-szans%C4%99?p=18180105#post18180105[/url][/QUOTE] Agulu, a czy jest teraz w przytulisku pies, którego Kaja lubi ? -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Zapraszam na wątek Budrysa, naszego nowego szaleńca ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219291-BUDRYS-przywi%C4%85zany-do-drzewa-drutem-czeka-na-drug%C4%85-szans%C4%99?p=18180105#post18180105[/url][/QUOTE] Już zajrzałam. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kaja absolutnie nie wyglada na zołzę.;) Zastanawiam się czy jej czasami nie oczerniacie.:mad: Chyba będę musiala przyjechać i sama sie przekonać. :razz: Foty przepiękne i bardzo sie przydadzą do ogłaszania. :lol: Dziś robiłam ogłoszenia Viki, bo szkoda bylo robić zwierzakom z Przytuliska ze starymi zdjęciami. Wyprobowałam kilka nowych portali. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Świetne te nowe fotki. :lol: Pakuś to prawdziwy przystojniak. ;) -
[quote name='rozio']Foty poszły na e-maila. Do podglądniecia tez tu [URL]https://picasaweb.google.com/Rogulec/Psiaki?authuser=0&feat=directlink[/URL]. Mała jak "odżyje" trochę to też jej pstryknę. Jak wołać na dużego - Budrys?[/QUOTE] Bardzo ładne zdjęcia. Warto zrobić z nimi po kilka nowych ogloszeń.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziś wstawiłam Kajunię na wątek, gdzie szukają małego, kudłatego pieska lub suni. Wątek dość konkretny, zalozycielka interesuje sie otrzymanymi propozycjami i na bieżąco wstępnie je weryfikuje. Niestety Kaja zostala zdyskwalifikowana przez swój charakterek - w domku są jeszcze pies staruszek i kot.:shake: -
[quote name='Agula99']... Mała jest cudowna!!! Domek musi być cudowny, żeby cudeńko odżyło wreszcie!!! Czekamy na Becię!!! :) A ja czekam na foty od Rozio, żebym mogła założyć wątek Budrysowi!!! :)[/QUOTE] Agula dla Ciebie każdy pies jest cudowny. ;) To czekam na Becie i foty. :lol: A kto to jest Budrys? Jeszcze jeden podopieczny ? To tlok się zaczyna robić w Przytulisku. :shake:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Mniejsza od Kai? Macie Fotki? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Chodzi mi o to czy to szczeniaczek ? -
Pakuś z każdym dniem jest piękniejszy. Mam nadzieję, że tym razem to poważna propozycja adopcyjna.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']U nas też wreszcie udało się złapać malutką sunię, która przez dłuższy czas koczowała na cmentarzu. Malutka jest cudna!!!! Czekamy aż Becia zrobi wątek, to zobaczycie tą kruszynkę!!!! :)[/QUOTE] Jest malutka bo młoda czy to dorosla sunia o małych gabarytach? -
Dzisiejsze ogłoszenia: [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89602[/url] [url]http://www.neeon.pl/194470-dzielna-viki-szuka-domu.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19520005_dzielna_viki_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/167880.html[/url]
-
Suniu dostaniesz link do aktywacji ogloszenia na tablicy.pl :lol:
-
[quote name='sunia2000'] Tymczasem zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni-pora wyjść z dlugów:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wroc%C5%82awskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00?p=18143332#top[/url][/QUOTE] Bazarek do 12 grudnia - kalendarze z psami z wroclawskiego schroniska. :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
-
A więcej to tylko bezpośrednio ze schroniska.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Już dawno... od niedzielnego wieczoru w hoteliku :) Całe szczęście :)[/QUOTE] Oj, rzeczywiście szczęście. -
[quote name='sharka']aha i coś strona przygarnijzwierzaka nie chce mi się otworzyć :/ tekst i fotki są super :)[/QUOTE] Już powinna sie otwierać. Wczesniejsze ogloszenia sa z innymi fotkami i tekstem - takim jak na pierwszej stronie wątku. Tekst zmienilam jak zobaczylam nowe foty. Troszeczkę zapozyczyłam z tekstu od innej suni bo bardzo pasowal do charakteru Viki.
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Roszpunko, a sunia zlapana? -
Dzięki na pewno skorzystam z niektórych portali. Przez sobotę i niedzielę sprobuje kilka dorobić.
-
[quote name='Becia66']Rozmiar Koksika to raczej M/L wg oznaczenia barb :diabloti: Wiem że mały odrobaczony i zaszczepiony ale pewnie tyko na wściekliznę. Dopytam jutro.[/QUOTE] To nie jest moje oznaczenie tylko oryginalne oznaczenie z wątku szczeniaków. :mad: Jak juz wszystko bedzie wiadomo o szczepieniach to go wrzucimy. A ta fotka moglaby być?