barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sharka']Widziałam bazarek ogłoszeniowy, czy Vika ma jakiś pakiecik zrobiony?[/QUOTE] Chwilę to trwało bo musialam sprawdzić. Ostatnio 17 listopada Karolciasz28 zrobila Viki 11 ogloszeń: kupię psa, przygarnij zwierzaka, cafeanimal, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, olx, tablica, ojej, e-zwierzak i ja 3 : wroclawiak, przemyślak, brzozowiak. Ale ostatnio wymyślilam inny tekst i z nowymi fotkami i 3 grudnia zrobilam te : [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3168/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dzielna-Viki-szuka-domu-id32154.html[/url] [url]http://www.wroclawiak.pl/144233_dzielna_viki_szuka_domu_.html[/url] [url]http://www.jaroslawiak.pl/Dzielna-Viki-szuka-domu,ann6587.html[/url] [url]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=288022423&ts=1322934068[/url] I Allegro ma Viki fajne zrobione przez Nikaraguę [url]http://allegro.pl/przezyla-bol-i-sam...938283909.html[/url] post722 Myslisz,że to mało? Wczesniej Sunia tez starala sie robić ogloszenia. Ja te ogloszonka mogę jej po trochę dorabiać. Tylko, nie mam pomyslu, ktore portale są najbardziej adopcyjne ? Gdzie warto robić?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Bo mi czasami klawisze jak okruszek wejdzie nie działają:)[/QUOTE] Moje klawisze też nie zawsze dzialają tak jak trzeba.:lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ciotki w tytule Oczka zamiast w domku jest w doku.:cool3: Poprawcie. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Pozwolicie że na szczęśliwym wątku Oczki zaproszę na bazarek z kalendarzami z wroclawskimi schroniskowcami ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url] -
Znalazlam taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-GDZIE-JESTEŚCIE-SZKRABY/[/url] Moze by wstawić Koksika? SZCZENIAKI PROSZĘ WSTAWIAĆ WG SZABLONU : [B]Imię:[/B] Koksik Płeć: samiec Wiek: około 3 miesiące Miejsce pobytu: Przytulisko w Boguchwale/koło Rzeszowa Województwo: Podkarpackie Szczepienia: Historia:Jeszcze dobrze nie urósł, jeszcze nie zaznał miłości, a już został potraktowany jak przedmiot i nikomu nie potrzebna zabawka. Może był kolejnym prezentem na urodziny jakiegoś dziecka, albo kolejnym niepotrzebnym szczeniakiem w miocie. Tego nikt nie wie, wiemy tylko że po raz kolejny ludzie zgotowali niewinnej istocie tak okrutny los. Rozmiar: S/M/L Charakter: wesoły, żywy, ruchliwy, radosny , bardzo lgnie do ludzi. Lubi też inne psy z którymi chętnie się bawi. Gdy bierze się go na ręce, wtula się w człowieka, a gdy się odchodzi malutki płacze za kratkami boksu i patrzy smutno swoimi oczkami, wierząc, że gdzieś są dobrzy ludzie którzy się nad nim zlitują i zabiorą do domu Kontakt: 797297201 (wyłącznie po godzinie piętnastej) e-mail: [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218557-Koksik-malutki-szczeniaczek!-Kto-go-przygarnie[/url] + oczywiście jedno foto w regulaminowym rozmiarze. Ciotki wstawcie zdjecie, ktore sie nadaje. I ewentualnie poprawcie tekst. Rozmiar to chyba "L" - będzie.
-
A może ktoraś Cioteczka potrzebuje oryginalny kalendarz na przyszly rok? :lol: Bazarek z kalendarzami z psami z wroclawskiego schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
-
[quote name='barb']Ja też kiedyś zajrzałam do Viki na zaproszenie i od tego czasu bywam systematycznie.[/QUOTE] Przedlużylam jej ogloszenie na Jaroslawiaku i na 14 dni opłacilam wyrożnienie.
-
[quote name='barb']Niestety na Dogomanii nie udziela sie nikt z Orzechowiec. [/QUOTE] W październiku na dogomanii zarejestrowali sie orzechowscy wolontariusze ( Esiu, Misek, Drzemka, NataliaN, Gabrysia ) na podkarpackim zalozyli nowe wątki ale przestali na nich bywać.
-
[quote name='Patmol']no to może warto, jeśli ich znasz, napisać do nich nawet na pw i zapytać o to bo ten kto zbiera te dary założył konto na dogo wczoraj -a napisał dziwny tekst jakieś osoby odezwały się na wątku -może jednak zauważyli[/QUOTE] Niestety na Dogomanii nie udziela sie nikt z Orzechowiec. Dziewczyny,ktore sie odezwały byly tam kiedyś wolontariuszkami.
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Super. Sunia i ładna i mądra ;) Widać, że nowa Pańcia badrdzo ja kocha. :lol: -
Tak tez przeczytalam. Czyli ja np. nie mogę. Wyedytuj moze post 433 żeby ktoś nowy przez pomylke nie zaglosowal ... A przy okazji zapraszam na bazarek z kalendarzami z woclawskimi schroniskowcami - bazar dla Viki Zbrojeniowki z mojego podpisu [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
-
[quote name='barb']Juz tam zaglądam.[/QUOTE] To glosowanie dotyczy chyba tylko osób, które są zarejestrowane na amstaffach i pitbulach ?
-
Juz tam zaglądam.
-
Patmol, problem w tym, ze nie ma tu teraz żadnego wolontariusza z Orzechowiec.
-
[quote name='sharka']No i patrz cioteczko barb jak to się skończyło :lol:[/QUOTE] Ja też kiedyś zajrzałam do Viki na zaproszenie i od tego czasu bywam systematycznie.
-
Kalendarze na 2012 r. z psami z wrocławskiego schroniska - bazarek- dla Viki Zbrojeniówki [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
-
[quote name='iwoniam'] ...czy ktokolwiek mógłby zrobić nowe zdjęcia Cliffordzika? Chciałabym go ogłosić w wielu miejscach, ale potrzebuję więcej zdjęć..[/QUOTE] [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/539/539_image_10.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/539/539_image_12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/539/539_image_11.jpg[/IMG] Clifford jest w dziale psy do adopcji na 6 stronie na samym dole w prawym dolnym rogu. Zaglądałaś tam ? Mozna też przez wyszukiwarkę.
-
[quote name='sharka']Zapewne jakaś dobra cioteczka podsunęła link do Vikuni...:diabloti: Szare rekiniaste przypłynęło i pokibicuje cudnemu sierściuchowi ;)[/QUOTE] Ja tylko nieśmiało zaprosiłam na Vikuniowy bazarek na wątku Warki i podałam link do wątku Viki, żeby uwiarygodnić to zaproszenie. :oops:
-
[quote name='barb']Viki smigaj w górę i zapraszaj na bazarek z kalendarzami. :lol:[/QUOTE] Na pierwszą Vikuniu.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.brzozowiak.pl/ogloszenie.php?nr=148971[/url] Zrobilam na Brzozowiaku jeszcze raz bo poprzednio chyba nie zostalo zaakceptowane. -
[quote name='barb'] Wiem, że on ma najwięcej ogloszeń ale mam ochotę zrobić mu jeszcze jakieś tymi nowymi zdjęciami.[/QUOTE] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Koksik-z-Przytuliska-w-Boguchwale---kto-go-przygarnie---id32300.html[/url] [url]http://www.brzozowiak.pl/ogloszenie.php?nr=148975[/url]
-
[quote name='sunia2000']Ani jednego:( Tymczasem zapraszam na kolejny bazarek dla Vikuni-pora wyjść z dlugów:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wroc%C5%82awskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00?p=18143332#top[/url][/QUOTE] Viki smigaj w górę i zapraszaj na bazarek z kalendarzami. :lol:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Nie, nie widziałam! No to czekamy....bo co innego możemy zrobić, no nic zobaczymy jakie będą te nowe fotki! :razz:[/QUOTE] Przecież linki w poście 358 - ale wkleje jeszcze raz - [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/3177/[/url] - tylko kontakt na Majuske tam jest - ale moim zdaniem pako tam nie wygląda na wielkiego psa. i 3 linki w poście 368.