barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']No może lepiej mało ale konkretnie...[/QUOTE] Teraz już też tak myślę. [QUOTE] Może warto czasem dopłacić za wyróżnienie na jakimś gumtree czy talicy?[/QUOTE] Na tablicy były wyróżnione przez tydzień Kaja, Pako, Budrys i tez nie bylo efektu. Na pewno jednak na wyroznionym ogloszeniu szbciej się oko zawiesi. [QUOTE]Też jakos nie wierzę w te portale... większośc znich cięzko nawet znaleźć w sie ci, jak ktoś szuka psa to idzie na stronę, którą zna raczej.[/QUOTE] To bedziemy robić na te popularne i w miare możliwości wyrożniać. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']nie zmienia to faktu że jakoś nie mamy szczęścia do tamtych ogłoszeń...:lol:[/QUOTE] Bo na ogłoszenia wszedzie jest teraz słaby odzew. Tunia i Mikrus od Iwoniam tez mialy zrobione po pięćdziesiat (na Krakow) i cisza, podobnie Viki od Suni2000 - wypasione ogloszenia ani jednego telefonu. Po udziale Iwoniam w programie w krakowskiej telewizji z Daisy i Jagodką był tylko jeden telefon w sprawie suniek i to niekonkretny. Nie tylko w przytulisku zastój. Beciu, ja tez sprawdzalam te ogloszenia - zawsze jestem dociekliwa - i były ok. Po prostu Siekowa aktywowała je na siebie. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Zobczcie czy to mogłby być watek dla Soni ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/221472-sunia-do-pilnowania-posesji-poszukiwana[/url] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Abstrahując od całej kłótni to ten fragmenty powinien być jak reklama powtarzany w radio i tv. Kilka świetnych rad, które każdemu właścicielowi pieska mogłyby bardzo ułatwić życie. Kłopot najczęściej w tym, że to my musimy zrozumieć psa. On nas rozumie bardzo dobrze.[/QUOTE] Bo Szpilka to baaardzo mądra Ciotka; lubi i umie pracować z psami. -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']nie pisałam że wczoraj dzwoniła do mnie babka z Malawy pytając o szczególy przyjęcia Lukasa do przytuliska ponieważ w połowie grudnia zaginął im pies i ,,podejrzewa'' że to może być on. Podesłałam jej więcej zdjęć ale z córką definitywnie orzekły że to nie ich Elvis bo umaszczenie jaśniejsze i nie miał białej plamy na grzbiecie. [/QUOTE] Przecież na zdjęciach umaszczenie moze wygladać zupelnie inaczej. A ta Malawa to daleko od Boguchwały? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dziś Karolciasz pewnie już wita się z Shelty u babci :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Nio, ja mam ponad stan w domu, .., a sama finansuję prawie wszystkie koszty mojego BDT..[/QUOTE] Ciotka, Ty chyba u siebie Benka juz nie dasz rady zmieścić choćbyś nawet baaardzo chciała...:shake: -
[quote name='Kasia77']Może adopcja wirtualna byłaby jakimś pomysłem, wtedy informacje o dziewczynach byłyby słane na bieżąco, przynajmniej tak wynika z tego co tu pisze: ;) [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36[/url] [/QUOTE] Ze strony schroniska wynika, że aktualnie adopcją wirtualną objetych jest 24 zwierzaki (psy i koty) czyli ok.10 % i na wybranego zwierzaka mozna wplacać dowolną kwotę.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Znów odnowiłam Viki ogłoszenie na Jaroslawiaku ale to nie jest dobry portal - przez tyle czasu ani jednego telefonu z niego nie było, pomimo zmiany tekstu, zdjęć i wyrózniania. :shake:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za fotki. :lol: Widać, że psiaki przeszczęśliwe. :lol: Cudownie, że się ze sobą "dogadały" i są tak zgodne. :lol: -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']barb rozdzielajcie po równo bo jak się rozdzwonią to zwariować mi przyjdzie :diabloti:. Albo podajcie 2 telefony, jak Agula nie odbierze to się do mnie dodzwonią.[/QUOTE] Beciu, nie sądzę, żeby az tak strasznie się rozdzwonili, skoro po pakietach 66 ogłoszeń tak sie nie stało... -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']dałam tak jak było w tekście Dzikej Figi, nie ogarniam dokładnie wszystkiego co i jak trzeba dawać, strasznie na raty czytam wątki[/QUOTE] Ja dawałam tak jak bylo na wątkach ale Agula z Becia stwierdzily, że lepiej jest na Becię i wszystko przerabialam.:niewiem: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='arielka186'] Chciałabym pomóc, ale w tej chwili nie mam pracy, za to sporo zobowiązań. Na razie zapiszę sobie wątek.[/QUOTE] Arielko, myślę że Twoja obecność na wątku też ucieszy jego załozycielkę. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Kontakt na Agulę ? Mnie kazalyście ostatnio wszystko poza Kają dawać na Becię... -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Beciu, nie przesadzaj z tym dziekowaniem. To przecież jedno ogłoszenie. w dodatku obiecane już prawie tydzień temu.[/QUOTE] Majuska to się dopiero wykazała u Strzepana ;) -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Bardzo dziękujemy i już noszę telefon przy sobie z nadzieją...[/QUOTE] Beciu, nie przesadzaj z tym dziekowaniem. To przecież jedno ogłoszenie. w dodatku obiecane już prawie tydzień temu. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To zrobilam na razie na Tarnowiaku bez lzawego tekstu. Czeka na akceptację.[/QUOTE] Zaakceptowane [url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195221/kaja-jest-sliczna-mala-okolo-4-letnia-sunieczka/[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195225/sonia-to-piekna-postawna-duza-suka-w-typie-labra/[/url] -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195227/lukas-to-mlody-okolo-dwuletni-psiak-biegal-miedzy/[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To zrobilam na razie na Tarnowiaku bez lzawego tekstu. Czeka na akceptację. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Nio to póki co mam chyba nie najgorszą wiadomość :) Daisy jest u mnie, a Jagódka poszła, nazwijmy to "na próbę" do domu moich znajomych, którzy jak ją wczoraj zobaczyli to oczu od niej oderwać nie mogli. Daisy także urzekła ich swoją osobą, ale w tej chwili nie mogą wziąć ich obu. Przez noc myśleli i doszli do wniosku, że najpierw jedna, później ewentualnie druga. Zobaczą jak się ma Jagoda sama, czy bardzo nie płacze itp. Dziś dostała wyprawkę, podusię, zabawki, jedzenie, szelki i smyczkę. Kolega na dniach dokupi cały pozostały zestaw. Będzie się ze mną konsultować.[/QUOTE] To rzeczywiście niezła wiadomość :lol: :kciuki: [QUOTE] A ja muszę coś zjeść, bo z tego wszystkiego nie zauważyłam, że od obiadu minęło już 7 h i czas na przekąskę. [/QUOTE] Cioteczko o siebie też trzeba dbać nie tylko o zwierzaczki. :nono: -
[quote name='Agula99']Tak, skąd my to znamy?? Vikuniu, musisz przerwać tą złą passe :)[/QUOTE] U cioteczki Iwoniam w Krakowie pieski tez mają po pięćdziesiat ogloszeń i cisza...