barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='BazylekAgnieszki']Jakby ktoś mógł też jego zdjęcia przykleić z tej strony to będę wdzięczna za wklejenie, bo nie wiem jak. [/QUOTE] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/942/942_image_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/942/942_image_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/942/942_image_2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/942/942_image_12_sfc.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/942/942_image_6.jpg[/IMG]
-
Przypomnę, że dziś o 22.00 kończy sie bazarek bizuteryjny dla Jumpera tymczasowicza Suni200 [url]http://www.dogomania.pl/threads/221547-KOŃCÓWKA-do22.00-Maleńkie-kolczyki-wkrętki-i-błyskotki-leczenie-Jumpera-brak-141zł[/url]
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb może być, ale nie mamy się co śpieszyć, Florentynka obiecywała tekst, to czekamy! I ja cały czas mówię, żeby nie pisać o niej że jest zła i niedobra, bo to nie prawda!![/QUOTE] Przecież w tym ogłoszeniu jest dobra a nawet bardzo dobra !:loveu: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb...daj na luz... [/QUOTE] Mrozy idą coraz wieksze - nie można luzować.:shake: Zmienilam tekst i fotki na Allegratka i wyróżnilam. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19544793_kaja_mala_sunieczka_z_przytuliska_w.html[/url] -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciasz zrobilam Kaji nowe ogloszenie z wierszykiem na Przemyślaku.:lol: Zobacz. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ślicznie Ci dziękuję za ogłoszenia[/QUOTE] Tylko tak duzo tych ogloszeń na małopolskim... [QUOTE]My się właśnie uczymy. [/QUOTE] A można wiedzieć czego się uczycie ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Pewnie że mamy kuwetkę i żwirek. Bez tego ani rusz:evil_lol:[/QUOTE] To sorki, ze zadaję takie pytania. A koteczka robiła juz do kuwety u babci czy jest kotem typowo wychodzącym ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A ja nie zrobilam nowych ogloszeń maluchom ale za to wyrożniłam o jeden punkt zrobione na Allegratka dla Tuni i dla Mikrusa. Mikrusowi wpisalam informacje o kastracji. Wyroznione zawsze szybciej mogą komuś "wpaść w oko." -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28'] A Kicia już u mnie. Podróż super bez żadnych niespodzianek, spokojnie. Jest jeszcze trochę zestresowana, bo wychodzi tylko na chwilkę z transporterka i zaraz do niego wraca, ale chyba jest już coraz lepiej bo miskę suchego wpałaszowała;)[/QUOTE] Fajnie, ze się Kici transporterek spodobał. Mój kot go nienawidzi. :diabloti: Karolciu a masz dla niej kuwetkę i żwirek ? Bo to bardzo ważne, a zapomnialam wczesniej o to zapytać. Chyba, ze bedziecie wychodzic na spacer ale do tego potrzebne byłyby szeleczki albo obroza i smycz. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']czy Sonia się z kimś zaprzyjaźniła , z człowiekiem lub z psem ?[/QUOTE] Ma fotki z małym Koksikiem i z Pako i z corką Rozia. :lol: Więc chyba z nimi musialo być ok. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A może być tak ? [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/index.php?nr=96307&src=aktywacja[/url] -
[quote name='andzia69']ja zrobiłam jej ogłoszenie na zaginionych psach - podałam kontakt do koleżanki, bo nie znalam nic innego:( [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,14663,Zaginiony,Poznan,SUNIA.html[/url][/QUOTE] Bardzo ładne ogloszenie. Pomyslę, gdzieby jeszcze umieścić. Oczywiście Pani zawiadomila schronisko dla zwierzat? Moze na stronie schroniska też mozna umieścić ogloszenie?
-
Baza zaginionych to odrębny watek na Dogo - wklej tam zdjecie suni. najważniejsze informacje i kontakt. Andziu a nie wiesz czy są rozklejone jakieś papierowe ogloszenia w poblizu miejsca zaginięcia ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Wy przez takie teksty chyba nie chcecie, żeby Kaja znalazła dom. Przecież ona nie budzi agresji u innych psów - z Oziim, Lucasem, Terym Strzepańcem, Budrysem i moim psem była nieraz na spacerze i nikt jej nic nie robił. Ignoruje inne psy bo jest takąmałą rządzicielką, a jak któryś ją zaczepia to burknie i postraszy. Kota na mojej klatce całkowicie zignorowała, aż się zdziwiłem i jej go nawet pokazywałem, a ona olewka. Do dzieci też spoko - na moją Ulę ani razu nie burknęła.[/QUOTE] Rozio to zaproponuj coś Ty. Moze to najlepsze rozwiązanie. Krótko zwięźle i na temat. ;) -
[quote name='sharka']Obeszłyśmy dziś Maltę i przeszłyśmy kawałek lasku wokół ale nie znalazłyśmy jej. [/QUOTE] Strasznie mi przykro... [QUOTE] Trzymam kciuki za dalsze poszukiwania.[/QUOTE] Ciotki ,trzeba jeszcze wrzucić sunie do bazy zwierzat zaginionych. A sa ogloszenia w necie i jakieś papierowe ? Bo to bardzo ważne.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb...daj na luz, czekamy na tekst Florentynki, a co ja mam tu akceptować, albo nie???[/QUOTE] Przecież masz decydujący glos w sprawie Kaji - to zostało ustalone. A ogloszenia mozna robić z rożnymi tekstami żeby tylko wizerunek Kaji był w nich spójny i ogolnie pozytywny. Wyedytowalam na tablicy. [url]http://tablica.pl/oferta/kajunia-mala-sunia-z-przytuliska-w-boguchwale-IDxdgd.html[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, ja ogłoszeń nie robię, nie wiem czy jest za długi! Ciekawa jestem co Florentynka napisze....:) poczekajmy, zobaczymy ten łzawy tekścik Florentynki :)[/QUOTE] Ja Cię, kobieto, pytam czy akceptujesz treść a dlugość to juz moje ewentualne zmartwienie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Fajny tekst Figo...:)[/QUOTE] Bardzo fajny tylko czy nie troszke za dlugi jak na ogloszenie ? I czy wizerunek Kaji jest dostatecznie poztytywny ? Agula akceptujesz ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ale ja się z tym nie zgadzam!!! Ona wcale nie nie lubi dzieci!!! Co do kotów nie wiem, aaaa, obrażacie mi Kajunię![/QUOTE] Agula zostało ustalone, że teraz tworzymy pozytywny wizerunke Kaji i tego sie trzymajmy. Zamiast [B]Kajuni zołzuni[/B] będzie teraz [B]Kajusia malusia i biedniusia[/B]. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Bo dzisiaj damy się im jeszcze napatrzeć, a jutro marsz do telefonów!!! :)[/QUOTE] Albo do kompów. Ciotki jeśli bym dostala jakieś maile bo ogloszenia aktywowałam na siebie to natychmiast na Was przekieruję. :user: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']może właśnie o nielubieniu kotów, dzieci i innych zwierząt :diabloti:.[/QUOTE] Tego lepiej nie piszmy. :shake: Przecież mamy zachęcać a nie zniechęcać. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']To czekamy na te telefony!!! Liczę, że od jutra się rozdzwonią :)[/QUOTE] Czemu od jutra a nie od dzisiaj ? ;) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Strzepan "rządzi " na tarnowiaku -100 wyświetleń, i na jasło4u całkiem ładnie bo ponad 50, reszta stronek skromnie, maksymalnie około 20 wejść od wczoraj[/QUOTE] Dziś 180 wejść. O 2 lub nawet 3 razy więcej niz reszta ogloszeń zwierzakow z Boguchwaly. Tylko kiedy wreszcie ktoś zadzwoni ??? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']i po cóż ja tu potrzebna jak sobie barb świetnie poradziłaś. :lol:[/QUOTE] Ja tylko wyrzucilam z tekstu Nikaragui info o lubieniu kotow, dzieci, bieganiu i skakaniu. Ale może macie pomysl co mozna dodać? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']mnie sie bardzo podoba :)[/QUOTE] Ale Becia to prawdziwy talent i może jeszcze by coś dopisala. A fotka fajna, gbyby tam wstawić Kaję.