Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska'].. spróbujemy z tym nowym łzawym tekstem , może się coś uda...[/QUOTE] To kto ułozy ten lzawy tekst ?
  2. [quote name='sunia2000']Tyle ogłoszeń nowych i nic, nawet głupiego sms:([/QUOTE] To niestety nie pierwszy przypadek, że pies ma wypasiony pakiecik ogloszeń i cisza. :shake:
  3. [quote name='Gapka']A panem z Haczowa i jego pieskami bez budy już się chyba odpowiednie osoby zainteresowały i zajmą się tą sprawą:) Miałam dzisiaj info w tej sprawie:)Oby się tylko dało coś zrobić...Taki mróz echhh...[/QUOTE] Oby sie dało. Wstrętny typ i beznadziejna Pani w gminie :shake:
  4. [quote name='mmd']Dziewczyny, czy ktokolwiek robił gumtree na Kraków? A tablica jest? Jedno i drugie dobrze mieć wyróżnione, ostatnio tablica fajnie działa.[/QUOTE] Nie wiem czy Daisy i Jagoda były oglaszane ? Najpierw mial być domek w Sączu. Potem czekalo sie do wczorajszego programu. Mają wydarzenie na Fb, zreszta Mikrus i Tunia też. Wielka prośba do wszystkich o udostępnianie. :user:
  5. A z Karolciasz piękna dziewczyna. :lol: Tez żałuję, że spotkanie takie krótkie... :placz:
  6. Bardzo mi prykro :shake: No cóż... czekamy w takim razie do niedzieli. :thumbs:
  7. Zostaw tę fotkę jest śliczna :lol::lol::lol:
  8. [quote name='Dzika_Figa']No to właśnie miałam na myśli[/QUOTE] Wygląda na to,że Rozio i Becia juz poszli spać. Figo wyslij im moze PW ?
  9. [quote name='Dzika_Figa']Co za historia, najważniejsze, że Budrys cały. Co to Waszych podejrzeń - może lepiej nie pisać na forum, jest publiczne, nie wiadomo kto to czyta...[/QUOTE] To moze wyedytować posty ?
  10. [quote name='Becia66']widzialam ale nie dam rady tam wejśc bo muszę coś instalować i mam z tym problem.[/QUOTE] Szkoda. Ja dalam radę a cienka jestem w te klocki. Moze jutro spróbujesz. Sliczna dziewczyna z tej Iwoniam.
  11. Zobaczcie jaką śliczną dziewczyną jest Iwoniam ... [quote name='barb'] [url]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/o-masowym-zabijaniu-psow-na-ukrainie-26-i-2012/6316006[/url][/QUOTE]
  12. Aguli to ona zawsze na wszystko pozwalala. A smutna i grzeczna moze tez po luminalu ? Beciu na glównym watku wkleilam link do programu z Iwoniam.
  13. Qrcze, to rzeczywiście mialeś dziś ciężki dzień. :shake:
  14. [quote name='sunia2000']Tyle ogłoszeń nowych i nic, nawet głupiego sms:([/QUOTE] Chyba wszędzie taki zastój. Ciotka zaglądałaś na ten wątek gdzie wstawilam Viki, bo nic nie napisałas co o tym sądzisz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/221472-sunia-do-pilnowania-posesji-poszukiwana?p=18486895#post18486895[/url]
  15. [quote name='iwoniam']wiad wysłana ;)[/QUOTE] Przeczytałam. Trzymam kciuki i dobranoc. :lol:
  16. Juz oprozniona. [quote name='iwoniam'] Tak szybciutko - barb - oprózniaj mi tu skrzynke PW szybciutko.. zaraz napiszę o domku[/QUOTE]
  17. [quote name='sharka']zamówiłam jej pakiet już jakiś czas temu (jeszcze ze starymi zdjęciami), ale realizacja strasznie wolna... link do tego bazarku ogłoszeniowego: http://www.dogomania.pl/threads/220742-Zakończony-Ogłoszenia-30-lub-60-dla-Dyziulka-i-Saurona-trwa-realizacja Tak, wielkie dzieki Cioteczko. :buzi: Tylko czy nie za duzo wyjmujesz dziecku ze skarbonki ? ;) A czy ktoś moze przypomnieć link do Allegro Warki ? Nie pamietam już w ktorym poscie był... :niewiem: Chcialam sprawdzić czy allegro nie usunięte.
  18. [quote name='Romi']ok. 40 kilosów od Kraka w stronę na Warszawę[/QUOTE] A domek reflektowalby na Daisy i Jagódkę razem ?
  19. [quote name='Foksia i Dżekuś']Niestety byl tylko 1 telefon ,Iwona ma jutro jeszcze tam raz zadzwonic i umowic ,dom z Miechowa .[/QUOTE] To niedaleko od Krakowa? [QUOTE] Powtórka programu jest w niedziel o 19,10 lub 19/30 .musze zapytac [/QUOTE] Czyli dziewczyny jeszcze raz sie pokażą.:lol: No i są w internecie. :lol:
  20. [quote name='barb']Dziewczyny w necie mozna obejrzeć dzisiejszy program Kundel bury i kocury, w ktorym jest Iwoniam ze swoimi dwoma tymczasowiczkami. To link - mam nadzieje, że będzie sie otwierał "Kundel..." 26.01.2012[/QUOTE] Niestety po skopiowaniu nie działa. Sprobuje jeszcze raz [url]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/o-masowym-zabijaniu-psow-na-ukrainie-26-i-2012/6316006[/url]
  21. Dziewczyny w necie mozna obejrzeć dzisiejszy program Kundel bury i kocury, w ktorym jest Iwoniam ze swoimi dwoma tymczasowiczkami. To link - mam nadzieje, że będzie sie otwierał "Kundel..." 26.01.2012
  22. [quote name='Gapka']Hehe:) Kochane nochale:) coraz zimniej i aż coś mi się robi jak pomyślę o tych wszystkich zwierzakach co mieszkają na zewnątrz a czasami nawet nie mają sięgdzie schronić:( Koło Krosna jest wieś Haczów i tam pewien pijak trzyma dwa psy na łańcuchu bez budy!!! Już kilkakrotnie pani Shangi na moją prośbę interweniowała do gminy w tej sprawie ale nadal nic nie zrobiono w tej kwestii:(Kobieta z gminy twierdzi,że ten pan KOCHA swoje psy! (dobre kocha psy i dlatego je tak męczy!?!?)a zresztą we wsi to pełno takich przypadków i podobno jest taki jakiś durny przepis,że jakby nawet gmina odebrała temu panu psy i chciała je umieścić w jakiś schronisku to od każdego psa gmina musi zapłacić do tego schroniska 5 tys zł!!! Tak ta kobieta z gminy to tłumaczyła.Przecież to jakieś chore wszystko:((([/QUOTE] Skoro gmina nie reaguje to moze sprobować jakieś media zainteresować ?
  23. [quote name='sunia2000'][url]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12?p=18461777#post18461777[/url][/QUOTE] Tymczasem przypomnę o cudownym, kosmetycznym bazarku dla Vikuni.
  24. [quote name='majowa']Jagódka jest cudna psinka :)[/QUOTE] Wszystkie trzy są cudne: i córcia i mama ale najcudniejsza ich opiekunka :lol:
×
×
  • Create New...