barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Super ! Wszystkie trzy ! [/QUOTE] Trzymam kciuki żeby sie to przełożylo na telefony :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Widziałam program, niestety nie od samego początku. Uważam, ze wypadłyście super - mam nadzieję, że ktoś fajny się zgłosi :)[/QUOTE] Super ! Wszystkie trzy ! Fiziu, mozesz obejrzeć w internecie wpisując kundel bury i kocury. -
Brawo Karolciasz !
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Idź Ty se Beciu postój przed lustrem i zastanów się nad sobą... Mam nadzieję, że to tylko fałszywa kokieteria[/QUOTE] A jak by naprawdę coś bylo nie tak ...to Sunia2000 ma nowe kosmetyczne bazarro.;) Ale Lierac tym razem ja wykupilam. :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12[/URL] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
To chyba prostsze niz Allegro. Tak mi sie wydaje - skoro nawet ja daje jakoś radę. Może na początek sprobuj [B]przygarnij zwierzaka[/B] ? Jest dosyć prosty i ma opcje edycji tekstu i fotek. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Nawet gdyby Ela znalazła weta, który zrobi sterylkę za 250zł [taniej nie znajdzie] to dochodzą koszty dojazdu na drugi koniec Krakowa. Nie posiada auta i trzeba jeździć taksówką z psem po operacji. Dodatkowo trzeba przecież pokazać się na kontrole. Wyjdzie na jedno a nawet drożej. W pobliżu Eli, tam gdzie mają możliwość dotrzeć na nogach - koszt stosunkowo - 500zł < 400zł < 320zł mam nadzieję, że Ela wejdzie tu i wytłumaczy co i jak, żeby znów nie było że ja się wtrącam i piszę coś za nią... Chciałam jedynie naświetlić sytuację i prosić o pomoc, bo sunia przyjechała goła i wesoła a wszyscy wiedzieli w jakiej sytuacji jest Ela... [/QUOTE] Mówisz ... masz ...te nieprzyjemne posty. Szczegolnie to: sunia przyjechala gola i wesola -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'] .. a jeżeli - nie daj Bóg! - sunia dostanie cieczki - serduszko Bleckusia tego nie wytrzyma... :( N[/QUOTE] Przepraszam, Elu to jednak slowa Aguchy. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']nigdy nie nazwalam Lillusi potffforem przerosnientym a jak pisalam co robi to po to zeby ktos mi poradzil co zrobic jak reagowac , a Blekusiowi daj spokuj[/QUOTE] Elu caly problem w tym, że ja mam cholerną pamięć i to niestety Ty sama popelnilaś wpis, ze cieczka Lili zabije Blekusia. Moge go odszukać (wpis). -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']nie bede tej zlosliwosci komentowc jestes podla w tym co piszesz ludzie dajcie juz spokuj mnie i lilly[/QUOTE] Elu, w tym nie ma żadnej zlośliwości ani podłości. Przeciez to wszystko napisalaś Ty sama i trochę Agucha. Ja naprawdę dobrze życzę Lili i Tobie. Nigdy nie było moim zamiarem dokuczanie Ci. Nie wiem dlaczego tak to odebralaś. Natomiast nie mogę zrozumieć niekonsekwencji. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']w A Lilly ma swój dom w krakowie i nikt tego nie zmieni wiec [COLOR=red]barb nie zastanawiaj sie co z Lilly dobrze , bo ona ma juz swoj dom [/COLOR][/QUOTE] Jesteś tego pewna Elu ? Jestes pewna, ze chcesz zatrzymać tego przerośnietego potfffora, który stresuje kota, wyje, żre drzwi, dokucza Blekusiowi a jej cieczka moze go zabić ? Nie chcesz wycofać sie z tej niekomfortowej sytuacji ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Na wątek trafiłam dzięki [B]Barb [/B]:) Poczytam sobie. [/QUOTE] Na początek pooglądaj sobie te słodkie fotki. :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Na wątek trafiłam dzięki [B]Barb [/B]:) Poczytam sobie. Myślę że w miarę możliwości czasowych i szkolnych będę pomagać w ogłoszeniach. :)[/QUOTE] Miło Karolciasz, ze zajrzalaś. To bardzo sympatyczny wątek. :lol: Ja spotkalam Iwoniam na wątku Clifforda. Cioteczka robila też wizytę p.a. dla Kamy z Orzechowiec. A jutro Iwoniam z Daisy i Jagodką będą w telewizji. :lol: My mozemy sprobować poogladać je potem w necie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Ech... to co my z tą zołzą zrobimy, jakiś pomysł? Może nowy tekst napisać, tym razem w wersji wyciskacz łez?[/QUOTE] Można spróbować. Ja na razie w nowych ogloszeniach skracam tekst do minimum. Praktycznie tylko sam opis zewnętrzny. Zero charakterystyki... i też zero telefonów... -
Wkleję link do wątku domowego Przytuliska Iwoniam. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-amp-Jagódka-Tunia-Mikrusek-kociaki..Szukamy-domków-wsparcia!Jest-nas-więcej[/url]! Ona naprawde wciąż leczy te swoje maluszki - zajrzyjcie tylko na koniec - nie jest goloslowna w tym co pisze. A jutro beda w telewizji - wszystko na wątku.
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Może sprecyzuję co mam na myśli: Uważam, że jak adoptuje zwierze, to powinno się być w stanie sprostać temu finansowo. Jeżeli zaraz po adopcji oczekuje się pomocy finansowej od innych ludzi, w dodatku [U]kosztem bezdomnych psów[/U]( bo powiedzmy sobie szczerze, jak ktoś da 20 zł na sterylkę Lili, to nie 20 zł na głodnego bezdomniaka z przytuliska - taka prawda), to mnie się to bardzo, ale to bardzo nie podoba. [/QUOTE] Dziękuje Ci Dzika Figo. Uważam tak samo i kilka dni temu osmielilam się to napisać na wątku. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha'][CENTER] ....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/SIZE][/CENTER][/QUOTE] Po takim komentarzu jedyną możliwą propozycją jest propozycja zwrotu Lili z adopcji, która zreszta składana była na wątku juz dwukrotnie. I po tym wpisie Elu będziesz w kontakcie z Becią ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] Mam jedną propozycję, normalnie oddajcie Lili, zamknijcie ten wątek i tyle! Proszę nam odwieźć Lili i koniec wątku!!!![/QUOTE] Dokladnie. To byloby racjonalnym zawachowaniem w sytuacji niezadowolenia za adopcji. [B] Napisał Agucha [/B] [QUOTE]....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/QUOTE] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Slicznosci dziewczyny. Juz wrócilyscie od Pana doktora ? To teraz chyba szykujecie sie na jutro ? Muszę odszukać link, ktory mi wysłałaś. Będziesz Ty, Daisy, Jagoga i ktoś jeszcze z gromadki? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']kompletnie niczego już nie rozumiem.Mam wrażenie ,ze oprócz postów odbywa się wielkie życie na PW. Nie chcę brać udziału w takich niejasnych wątkach , pełnych tajemniczych aluzji, niedomówień.ZNikam więc stąd. W razie potrzeby wpłacę pieniądze jak obiecałam po pojawieniu się faktury , bo jestem słowna.[/QUOTE] Nie rozumiesz wpisu Majuski ? A czego tam mozna nie zrozumieć? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Chyba juz się dowiedziała ...(Becia) [quote name='Agucha'][CENTER][SIZE=1]Miałam się już nie odzywać, jednak sytuacja mnie zmusza...[/SIZE] [SIZE=1]....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/SIZE][/CENTER][/QUOTE] -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Becia już dostała podziękowania .... [quote name='Agucha'] [CENTER][SIZE=1]....a swoją drogą - Boże!... co za adopcja... ręce i cycki opadają...[/SIZE][/CENTER][/QUOTE]