Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Może tak? Beciu, gdzie jesteś ? I reszta Ciotek? Mała sunia to Kajusia, Która bardzo jest milusia. Umie chodzić też na smyczy co się przecież bardzo liczy. Lecz nieestety psinka mała W przytulisku zamieszkała Tam jej smutno jest i źle Woła sercem: zabierz mnie!
  2. [quote name='andzia69']no to ja zalożylam na zaginionych - dzięki Barb za sprowadzenie mnie tu;):.[/QUOTE] Przypadkiem udalo mi sie skojarzyć oba watki. Na bazarku Cioteczki Sharki , Juli88 zbierala ochotnikow na poszukiwanie . Wiem, że obie pojechaly dzis szukać suni.
  3. [quote name='barb']Muszę odnaleźć wierszyk, ktory kiedyś Nikaragua napisała dla Chaby. Moze da sie go troszke przerobić dla Kajki ?[/QUOTE] CHABA Mała sunia to Chabusia, Która bardzo jest milusia. Lubi biegać, skakać umie Człowieka świetnie rozumie. Lubi koty, dzieci lubi na spacerach się nie zgubi. Umie chodzić też na smyczy co się zawsze bardzo liczy. Lecz w schronisku zamieszkała Ta przemiła psinka mała Tam jej smutno jest i źle Woła sercem: zabierz mnie! [I]Autor Nikaragua[/I] Beciu okazalo się, że z Ciebie tez poetka to moze coś przy tym pomajstrujesz? A to dzieło Figi "Mala Chaba szuka domu". Może by też przerobić dla Kajki ? [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22mid%22%3A%2073979726%2C%20%22attId%22%3A%20%[email protected]%22%2C%20%22storageType%22%3A%200%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A39554264%3A73979726%3A3c1c0c04d97a6e3bfaa9d9999b94c1d1%3Ab41e6feb%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22Chaba%20szuka%20domu.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22%7D[/IMG]
  4. Muszę odnaleźć wierszyk, ktory kiedyś Nikaragua napisała dla Chaby. Moze da sie go troszke przerobić dla Kajki ?
  5. [quote name='Florentynka'] Wieczorkiem wkleję rozdzierający serce tekst dla Kai.[/QUOTE] Czekamy. Tylko żeby nie byl za długi do ogłoszenia.
  6. [quote name='rozio']Właściwie. Magda też widziała to niby uszkodzenie i całą resztę. Do tego widziała tez jak facet już koło Gokomu tak jechał i rozmawiał z tą kobietą, więc jechał tak dłuższy kawałek. Jechał w atki sposób, że co chwilę podjeżdżał co dwa metry, zeby dotryzmać tempa kobiety i z niąmóc rozmawiać. I przy mnie tez tak było, że się prawie zatrzymał, Budrys wtedy przed zderzak bo auto prawie stało, a ten wtedy dodał gazu, żeby podjechać nie widząc, że już ma psa przed sobą bo gadał z ta babką. Prędkości żadnej nie miał, więc skąd niby ta szkoda ? [/QUOTE] Szkoda na pewno byla wcześniej - tak jak od razu stwierdziłeś. Przeczytaleś artykuł ?
  7. [quote name='barb'] A tutaj wkleje link do artykułu na onecie a odnosi sie do zdarzenia na spacerze z Budrysem. [url]http://moto.onet.pl/1655827,1,wypadek-nie-przypadek,artykul.html?node=8[/url][/QUOTE] O naciągaczach, którzy specjalnie prowokują stluczki aby wyłudzić odszkodowanie. Rozio własciwie ocenileś faceta.
  8. [quote name='barb'] Ciotka zaglądałaś na ten wątek gdzie wstawilam Viki, bo nic nie napisałas co o tym sądzisz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/221472-sunia-do-pilnowania-posesji-poszukiwana?p=18486895#post18486895[/url][/QUOTE] Suniu, gdzie jesteś ??? Czemu nie odpowiadasz ???
  9. [quote name='rozio']Zgadzam sie z Agulą. Kajka nie nadaje siędo domu z ogrodem bo zwieje na dzień dobry. W zasadzie to agresorka to ona nie jest wg mnie tylko nie lubi jak jakiś pies ją zaczepia, wtedy wystartuje i postraszy.[/QUOTE] No i postawileś kropke nad "i". Wszystko jasne. ;)
  10. To ja będę mysleć, gdzie by tu jeszcze skutecznie można pooglaszać pieseczki. A gdyby tak jeszcze Cioteczka Figa zechciala kiedyś napisać jakiś wzruszajacy tekścik :modla:
  11. Ja niestety nie zna nikogo ale może Cioteczki. A może jeszcze raz spróbować skontaktować sie z tą Pania, która nie oddzwoniła ? W Przemyślu jest pan, ktory ogłasza sie jako behawiorysta ale to chyba za daleko ?
  12. Rozio, dyskusja była na temat gdzie powinna mieszkać Kaja w domu z ogrodem czy w bloku, gdybyś tu zajrzał i chcial się włączyć. Rozważane były wszystkie argumenty za i przeciw. ;) Tylko co z tego, skoro i tak telefonow w sprawie Kajuni nie ma. :shake:
  13. [quote name='iwoniam']Jagoda ma się dobrze, Trzeba się z nią bawić, bo się dziewczynce nudzi, ale podobno wszystko super. Śpi na materacu i nawet dziewczyna kolegi ustąpiła pozwalając jej spać ze sobą :). Jest bardzo kochana.. [/QUOTE] Oby malutka szybko sie zaaklimatyzowała. [QUOTE] Daisy nadal smutna - szuka małej. Nie chce się bawić ani z Tunią, ani z Mikrusem. Większość czasu chce spędzać na moich kolanach i czeka, aż ją do siebie przywołam. I dziś ma zdecydowanie taryfę ulgową - przytulam więcej i bawimy się jeszcze, jeszcze więcej.. Będzie dobrze :) :([/QUOTE] Żal mi Daisy... ale czas leczy rany... wyglaskaj ją ode mnie. A dziś jeszcze jedna emisja programu z sunieczkami.
  14. [quote name='avako']Chciałam sprostować , sunia już jest z Poznania, Kielce to juz przeszłość. [/QUOTE] Avako ale w obu wątkach chodzi o tę sama sunię ?
  15. Rozio, o Kaji piszmy na jej watku bo juz nam Agula zwracala uwagę, że tu same najważniejsze rzeczy. Ja postaram sie tam strescić całą dyskujsę w dwoch zdaniach. A tutaj wkleje link do artykułu na onecie a odnosi sie do zdarzenia na spacerze z Budrysem. [url]http://moto.onet.pl/1655827,1,wypadek-nie-przypadek,artykul.html?node=8[/url]
  16. Budrys na tarnowiaku [url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195495/budrys-to-przepiekny-duzy-masywny-psiak-o-figla/[/url] ale okazalo sie, że jedno juz tam mial zrobione ...
  17. Ogloszenie Ozusia na Tarnowiaku [url]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195502/ozie-to-cudny-psiak-znaleziony-przez-nasza-wolonta/[/url]
  18. [quote name='juli88']ja to znalazłam na facebooku. Sunia jest z Kielc. Nie wiem czy ma swój wątek. Ale zapytam.[/QUOTE] Pojawil sie przed chwilą watek na zaginionych. Zajrzyj. Sunia z Kielc zginęla w Poznaniu - to chyba ona.
  19. [quote name='juli88']tu więcej osób zagląda (tak mi się wydaję) [/QUOTE] Juli a na jakim jest forum ten watek. Bo ja tu trafilam przez link z bazarku Sharki ?
  20. Juli moze załozysz wątek na zaginionych ?
  21. Jak uważacie. Zeby chociaż ktoś wogóle sie nia zainteresował ...
  22. [quote name='Agula99']Wykorzystaj! I koniecznie trzeba napisać, że ona do kogoś zrównoważonego i spokojnego, bo ten pan co ostatnio dzwonił to sam dziwny, a Sonia to najwyżej mogłaby go zębami poczęstować :)[/QUOTE] Czyli jednak jakieś telefony są choćby glupie. Agula pytaj zawsze jak możesz na jakim portalu znaleziono ogloszenie - bo z niektorych nie ma żadnego odzewu.
  23. [quote name='majuska']Oj Agula , nie wiesz jakbym chciała, ....[/QUOTE] Przy okazji psy zostalyby przetestowane na dzieci ;)
  24. [quote name='majuska'] Kaja przecież potrafi po siatce łazić, widziałam ją w akcji, jest bardzo sprytna i zwinna, domek z ogródkiem to trochę strach......[/QUOTE] Taki maluch chodzi po siatce ? Nie wiedzialam. To chyba, zeby wlasciciele nie wypuszczali jej samej do ogrodu. [QUOTE] blok i spacery na smyczy bardzo ok:lol:[/QUOTE] a jak będzie wszczynać "awantury" z innymi psami ?
  25. [quote name='Agula99']Z tym domkiem to też ciężko, nie pisałam ale miałam o niego telefon, Gapka nawet pojechała sprawdzić ten domek, ale porażka!!![/QUOTE] Ty Agula nam takie rzeczy tez pisz. A gdzie go ludzie wypatrzyli ?
×
×
  • Create New...