Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='figa33']tak jakoś chciałam ją po babsku potraktować , w różach i kwiatkach:lol: nie miała łatwego życia...[/QUOTE] Ale fajne banerki obydwa - Kai i Soni.
  2. [quote name='figa33']widziałam maleńki fragment innego filmu , nie dałam rady[/QUOTE] Ale tam byla Iwoniam z pieskami ;)
  3. Ktoś obejrzał program o mordowaniu psów na Ukrainie do ktorego link wkleilam na tym watku ? post 3612
  4. [quote name='rozio']Ja tez bym brał, jakbym nie miał alergii na sierść. A z kotem to mi wystarczy 15 min i już nic nie widzę. Nawet nie próbuję głaskać.[/QUOTE] A jak kontakt z psami w Przytulisku nie wywołuje alergii ?
  5. [quote name='Becia66']j Tylko ona już tak nigdy nikogo chyba nie pokocha.[/QUOTE] A mąż Majowej ? To byla przeciez milość Kaji od pierwszego wejrzenia ! Moze Kajunia kogoś jeszcze obdarzy swoimi względami. Zeby tylko nią się ktoś zainteresował.
  6. [quote name='Agula99']Barb, najpierw musiałabyś byś prześwietlona z dołu do góry!!! Także wiesz, ciężko by było ;)[/QUOTE] Też tak myślę.
  7. Ja tez gdybym brala psiaka to tylko jakiegoś bezdomniaka i to z Boguchwały.
  8. [quote name='figa33']a poza tym , może ktoś inny ją wypatrzy..:lol:[/QUOTE] Tak zawsze jest ta mozliwość a z "naszej" Sonia atrakcyjna kobitka ;) Chociaz ostatnio baaardzo zniechęcilam sie do wstawiania na wątki...:-(
  9. [quote name='Agula99']Barb, jaka Ty jesteś skrupulatna, a ja ciągle na NIE!! :P[/QUOTE] To znaczy, że jesteś konsekwentna. Ale nawet jak sie Sonie tam wklei to o niczym nie przesadza. Nawet nie wiadomo czy wezma ja pod uwagę.
  10. [quote name='Agula99']Oczywiście, że możesz się wypowiadać, ale ja ciągle jestem na NIE! :)[/QUOTE] To dwa glosy za jeden przeciw. Ja też bym byla za (jeśli moge sie wypowiadać?) Poczekamy na resztę.
  11. [quote name='Agula99']Ja jej nie dam do domku z ogrodem, bo nie będę żyła w stresie, że ona ucieknie i już nie wróci, jak nie znajdzie domku to nie znajdzie, to niech siedzi u nas, ja jej nie dam gdzieś, gdzie jest prawdopodobieństwa zaginięcia.[/QUOTE] Agula, wiem że chcesz dla niej jak najlepiej. Ty widzisz zagrozenie w domku z ogrodem, a ja w bloku. Pamiętasz jak się skończyl dla Kaji konflikt z Sonią. Poza tym to na razie i tak nikt nie dzwoni ani z bloku ani z domku.:shake:
  12. Figo na tablicy jest napisane, że labradorki i yorki sa rasowe. Jesli tak to można je sprzedawać. Z ta maskotka to przegięcie. Oglaszaja też sprzedam smycz, a za darmo dodam do niej psa...
  13. [quote name='Agula99']Barb, dla niej nie ma innej opcji!!! Albo blok, albo dożywocie u nas, albo u mnie w domu! Innych opcji nie ma.[/QUOTE] A domek z ogrodkiem ? Agula mialam taką znalezioną maliznę podobną do Lili ale dokladnie 4 kilową to byla agresorka pierwszej klasy do wszystkich suk. Weterynarz pękal ze śmiechu jak szukalam dla niej kagańca i mowil, ze w takich rozmiarach nie ma. Lubila tylko jedna pudelkę ale tamta się jej bała Miśki.
  14. Słiczne ogloszenia Figo. Ja teraz tez aktywuję na siebie. Nie robie masowki więc bez problemu moge je wznawiać lub wyedytować tam gdzie to możliwe. Dziewczyny z tym mieszkaniem w bloku jesteście pewne ? Nie boicie się, że przy swoim zadziornym charakterze Kaja moze wywoływać konflikty z innymi psami w klatce schodowej i na osiedlu ? A one sprowokowane moga nie odpuścic a jesli beda większe od niej ...
  15. Zrobilam mu ogłoszenie na Tarnowiaku - czeka na akceptację.
  16. [quote name='Agula99']A ja uważam, że to nie dla niej miejsce i już :)[/QUOTE] To czekam, żeby sie wypowiedziala reszta Ciotek i Wujek Rozio. Na razie jest jeden na jeden. Szpilka za, Ty przeciw.
  17. Trudno... głupek jeden ...nie wie co dobre , że byloby mu cieplutko :shake:
  18. A to lobuz jeden :mad: A siostrze nie bylo przykro ? Ttak sie napracowała i taka niewdzięczność...:placz:
  19. A ja zrobilam jeszcze dwa ogloszenia na tarnowiaku dla Budrysa i Oziego. Czekaja na akceptację.
  20. [quote name='Agula99']Barb raczej pisałyśmy żeby dawać na mnie i na Becię, a jak zrobiłaś na mnie to też ok, ja też telefony odbieram, nie ma sencu przerabiać i dwa razy odwalać tą samą robotę :)[/QUOTE] Agula to tylko tam gdzie jest możliwość edycji - to nie jest duzo roboty. Nie na wszystkich portalach mozna dać dwa numery. Niektore sa bardzo sformalizowane i ogloszenie nie chce się zapisać jak się ściśle nie przestrzega wymagań.
  21. [quote name='Agula99'] Kajunia nie chce nosić kubraczka, więc jej nie zakładałam, Justyna dziś mówiła, że Magda chciała jej założyć, to się wściekała i o mało nie zaczepiła o coś, nie to nie, widocznie nie dla niej kubraczek, a uszczęśliwiać na siłę nie ma po co.[/QUOTE] Może Tobie by pozwolila zalozyć ? Byłoby jej cieplej...
  22. [quote name='Agula99']Tak barb, możesz ze mną dawać fotki, nie pytaj nawet, a na tej fotce to tyle mnie widać, że hej ;) byleby Kajunia domek znalazła, tak mi jej żal...ona tam taka samotna :([/QUOTE] Dzięki Agula, bo tam widać, że Kajunia malutka. Bylas dziś u niej?
  23. [quote name='SZPiLKA23']Kajka bido gdzie ten dom[/QUOTE] W oczekiwaniu na łzawy tekst przerobiłam Kaji ogloszenie na Jaroslawiaku [url]http://www.jaroslawiak.pl/Kajunia-mala-sunia-z-Przytuliska-w-Boguchwale,ann9256.html?ipreview=ba90473e64b1d573572f2bc1baf61928[/url] i wstawilam fotke z Agula - widać jaka Kaja jest malutka. (Agula nie masz nic przeciwko temu ?) Tylko tam od 7 stycznia jest porównywalna ilość wejść do ogloszenia na tarnowiaku zrobionego wczoraj wieczorem (ok.60)
  24. [quote name='iwoniam'] Jutro wyprawa do szczeniaków i dużych kolegów Tuni z Ostrowca Św. Ta zima jest zimna... miała być łagodna i co? [/QUOTE] Iwoniam, miałas dbać o siebie !!! :cool3: A jak tam Jagódka ?
  25. [quote name='majuska']Strzepan "rządzi " na tarnowiaku -100 wyświetleń, [/QUOTE] Rzeczywiście :lol: Wprzedza Kaje (60),Sonię (58 ) i Lukasa (57) Tylko dlaczego Pako i Nutka jeszcze nie usunięte? :crazyeye: Na zapchanym portalu mniej skutecznie się oglasza. :mad:
×
×
  • Create New...