barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']tak jakoś chciałam ją po babsku potraktować , w różach i kwiatkach:lol: nie miała łatwego życia...[/QUOTE] Ale fajne banerki obydwa - Kai i Soni. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']j Tylko ona już tak nigdy nikogo chyba nie pokocha.[/QUOTE] A mąż Majowej ? To byla przeciez milość Kaji od pierwszego wejrzenia ! Moze Kajunia kogoś jeszcze obdarzy swoimi względami. Zeby tylko nią się ktoś zainteresował. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']a poza tym , może ktoś inny ją wypatrzy..:lol:[/QUOTE] Tak zawsze jest ta mozliwość a z "naszej" Sonia atrakcyjna kobitka ;) Chociaz ostatnio baaardzo zniechęcilam sie do wstawiania na wątki...:-( -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, jaka Ty jesteś skrupulatna, a ja ciągle na NIE!! :P[/QUOTE] To znaczy, że jesteś konsekwentna. Ale nawet jak sie Sonie tam wklei to o niczym nie przesadza. Nawet nie wiadomo czy wezma ja pod uwagę. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Oczywiście, że możesz się wypowiadać, ale ja ciągle jestem na NIE! :)[/QUOTE] To dwa glosy za jeden przeciw. Ja też bym byla za (jeśli moge sie wypowiadać?) Poczekamy na resztę. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ja jej nie dam do domku z ogrodem, bo nie będę żyła w stresie, że ona ucieknie i już nie wróci, jak nie znajdzie domku to nie znajdzie, to niech siedzi u nas, ja jej nie dam gdzieś, gdzie jest prawdopodobieństwa zaginięcia.[/QUOTE] Agula, wiem że chcesz dla niej jak najlepiej. Ty widzisz zagrozenie w domku z ogrodem, a ja w bloku. Pamiętasz jak się skończyl dla Kaji konflikt z Sonią. Poza tym to na razie i tak nikt nie dzwoni ani z bloku ani z domku.:shake: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb, dla niej nie ma innej opcji!!! Albo blok, albo dożywocie u nas, albo u mnie w domu! Innych opcji nie ma.[/QUOTE] A domek z ogrodkiem ? Agula mialam taką znalezioną maliznę podobną do Lili ale dokladnie 4 kilową to byla agresorka pierwszej klasy do wszystkich suk. Weterynarz pękal ze śmiechu jak szukalam dla niej kagańca i mowil, ze w takich rozmiarach nie ma. Lubila tylko jedna pudelkę ale tamta się jej bała Miśki. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Słiczne ogloszenia Figo. Ja teraz tez aktywuję na siebie. Nie robie masowki więc bez problemu moge je wznawiać lub wyedytować tam gdzie to możliwe. Dziewczyny z tym mieszkaniem w bloku jesteście pewne ? Nie boicie się, że przy swoim zadziornym charakterze Kaja moze wywoływać konflikty z innymi psami w klatce schodowej i na osiedlu ? A one sprowokowane moga nie odpuścic a jesli beda większe od niej ... -
Zrobilam mu ogłoszenie na Tarnowiaku - czeka na akceptację.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A ja uważam, że to nie dla niej miejsce i już :)[/QUOTE] To czekam, żeby sie wypowiedziala reszta Ciotek i Wujek Rozio. Na razie jest jeden na jeden. Szpilka za, Ty przeciw. -
Trudno... głupek jeden ...nie wie co dobre , że byloby mu cieplutko :shake:
-
A to lobuz jeden :mad: A siostrze nie bylo przykro ? Ttak sie napracowała i taka niewdzięczność...:placz:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Barb raczej pisałyśmy żeby dawać na mnie i na Becię, a jak zrobiłaś na mnie to też ok, ja też telefony odbieram, nie ma sencu przerabiać i dwa razy odwalać tą samą robotę :)[/QUOTE] Agula to tylko tam gdzie jest możliwość edycji - to nie jest duzo roboty. Nie na wszystkich portalach mozna dać dwa numery. Niektore sa bardzo sformalizowane i ogloszenie nie chce się zapisać jak się ściśle nie przestrzega wymagań. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] Kajunia nie chce nosić kubraczka, więc jej nie zakładałam, Justyna dziś mówiła, że Magda chciała jej założyć, to się wściekała i o mało nie zaczepiła o coś, nie to nie, widocznie nie dla niej kubraczek, a uszczęśliwiać na siłę nie ma po co.[/QUOTE] Może Tobie by pozwolila zalozyć ? Byłoby jej cieplej... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tak barb, możesz ze mną dawać fotki, nie pytaj nawet, a na tej fotce to tyle mnie widać, że hej ;) byleby Kajunia domek znalazła, tak mi jej żal...ona tam taka samotna :([/QUOTE] Dzięki Agula, bo tam widać, że Kajunia malutka. Bylas dziś u niej? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Kajka bido gdzie ten dom[/QUOTE] W oczekiwaniu na łzawy tekst przerobiłam Kaji ogloszenie na Jaroslawiaku [url]http://www.jaroslawiak.pl/Kajunia-mala-sunia-z-Przytuliska-w-Boguchwale,ann9256.html?ipreview=ba90473e64b1d573572f2bc1baf61928[/url] i wstawilam fotke z Agula - widać jaka Kaja jest malutka. (Agula nie masz nic przeciwko temu ?) Tylko tam od 7 stycznia jest porównywalna ilość wejść do ogloszenia na tarnowiaku zrobionego wczoraj wieczorem (ok.60) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Jutro wyprawa do szczeniaków i dużych kolegów Tuni z Ostrowca Św. Ta zima jest zimna... miała być łagodna i co? [/QUOTE] Iwoniam, miałas dbać o siebie !!! :cool3: A jak tam Jagódka ? -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Strzepan "rządzi " na tarnowiaku -100 wyświetleń, [/QUOTE] Rzeczywiście :lol: Wprzedza Kaje (60),Sonię (58 ) i Lukasa (57) Tylko dlaczego Pako i Nutka jeszcze nie usunięte? :crazyeye: Na zapchanym portalu mniej skutecznie się oglasza. :mad: