barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ogłoszenia Lukasa: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498241_lukas_czeka_na_wlasciciela.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lukas-czeka-na-wlasciciela-id34547.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/lukas-czeka-na-wlasciciela-IDF12l.html[/url][/QUOTE] Na [url]www.adopcje.org[/url] czeka na akceptację. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
A w jakim mniej więcej wieku jest Sonia? Tak chociaz w przybliżeniu? Nigdzie nie znalazlam. Na [url]www.adopcje.org[/url] trzeba podać wiek w latach. Wpiszę 2, jak źle to sprostujcie. Ogloszenie czeka na akceptację. -
[quote name='Gapka']Hmm...? nie wiem.Mówiłam jej o tym ale ona sama musi zdecydować.Podobają się jej "szorściaki i kudłacze":)[/QUOTE] Moze chociaz na wątek Przytuliska zajrzy? Tu teraz spory wybor zwierzaków.
-
[quote name='Gapka']NIe dojechał bo podobno jacyś fajni starsi ludzie z bliższej okolicy go wzięli:)[/QUOTE] To super. Może w takim razie koleżanka wybrałaby sobie jakiegoś przystojniaka w Boguchwale ? ;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki śliczne nie, nie musisz te są jak najbardziej w porządku :) Pieski przesyłają liźnięcia ;)[/QUOTE] To następne beda z nowymi fotkami.:lol: -
Nutka - wesoła suczka, ma swój szczęśliwy domek :)
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']No właśnie majuska, może byś już ściągnęła Nutkę z pierwszej strony>???? :)[/QUOTE] Usunelam swoje ogłoszenia Nutki. Karolciasz gdybyś tu zajrzala ta ściągnij Nutkę z Przemyslaka, i Ritę i Felusia chyba też. -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Lukasa: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498241_lukas_czeka_na_wlasciciela.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lukas-czeka-na-wlasciciela-id34547.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/lukas-czeka-na-wlasciciela-IDF12l.html[/url] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498213_sonia_wspaniale_przypilnuje_domu_i.html[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Kajkuś dziś wytulona i na rączkach wytrzymana przez moją siostrę i mnie!! Jak zwykle posiedziała w kontenerku w czasie spacerku Sonii, wiec spokój, cisza, a Sonia już tak ochoczo nie leci do jej boksu, więc nikt się nie stresuje. Luminal podajemy i jak na razie wszystko jest ok :) Gdzie jest ten domek dla Kai??[/QUOTE] Wyedytowalam jej ogloszenie na Jaroslawiaku. Zostawilam tylko krótki zwięzly opis wygladu zewnętrznego. Agula - jesli masz jeszcze w poczcie link do Przemyslaka to kliknij - odśwież. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Sliczności. :lol: Wlasnie zrobilam ogloszenia na Allegratka dla Tuni [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498267_tunia_piekna_mila_sunia_szuka_domku.html[/url] i Mikrusa [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498259_mikrus_mikropiesek_szuka_domku.html[/url] ale widzę, że jutro muszę wstawic nowe fotki. ;) -
[quote name='Gapka']Ozi do domku uciekaj wreszcie..Taki słodziak jesteś do kochania:)[/QUOTE] Prawdziwy slodziak. A jak piesek Twojej koleżanki, dojechał ?
-
[quote name='Nikaragua']kolejny raz allegro usunęło ogłoszenie Viki (zresztą pozostałe moje ogłoszenia też) już nie będę zatem odnawiać[/QUOTE] Widzialam niestety.:shake: Przytulisku w Boguchwale tez usunęli wszystkie.:shake:
-
Agula, jest wątek na którym szukają suki do pilnowania. Wstawilam Wiki. Pomyslalam tez o Soni. Ale ostatnio mam trochę niedobre skojarzenia z wstawianiem psów na wątki.
-
A nie mierzylas na Sonię ? Myslisz, że dałaby sobie założyć?
-
Ważne, że kubraczek jest przygotowany, gdyby zrobilo sie zimniej. ;)
-
[quote name='Agula99']Nie, to pan Maciek, który zaadoptował Ninkę i poprosiłam go o słomę, więc jak przyjechał to i wyprowadził, a tak przy okazji, u Ninki wszystko dobrze, kopie dziury, kocha żółwia, wariuje, szaleje, grandzi, czyli standard ;)[/QUOTE] Miło czytać dobre wieści.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dołączę dziś zdjęcia Tuni - zobaczycie zmianę na oczku[/QUOTE] Z nowymi fotkami trzeba będzie zrobić nowe ogłoszenia :lol: -
[quote name='Agula99']No i nikt się nie zgłosił, myślę że to takie widzi misię, bo jak komuś zależy, to potrafi gonić w te pędy :) Budryś dziś wyspacerowany przez pana Maćka, któremu bardzo dziękuję za pomoc, za słomę i za pakę chappi :)[/QUOTE] Macie nowego Wolontariusza ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam w tym ogloszeniu Tuni [url]http://tablica.pl/oferta/tunia-przemila-sunia-do-adopcji-IDF1zD.html[/url] jest wszystko zaktualizowane. "Tunia, to obecnie około półroczna, przepiękna, czarna suczka, której życie rozpoczęło się od porzucenia jej. Ma dość długą, "lejącą" sierść w typie setera irlandzkiego. Będzie średniej wielkości pieskiem. Jest grzeczna, uwielbia kontakt z człowiekiem, u którego stóp potrafi przespać długie godziny. Nauczona czystości, świetnie dogaduje się z psami (mieszka z pięcioma innymi) a także z kotami. Nie zwraca też większej uwagi na gryzonie, choć raz, gdy była mniejsza weszła do klatki dla królika :) Tunia uwielbia się bawić, a także uczyć. Zna podstawowe komendy, dość grzecznie i ładnie chodzi na smyczy, przynosi zabawki. Jako maluch poważnie chorowala, przeszła nawet operację oczka (miała podwinięta powiekę).Teraz jest już całkowicie zdrowa , odrobaczona, zaszczepiona i gotowa do adopcji. Tunia przebywa w domu tymczasowym w Krakowie." Zostalo tez ogloszenie Ziutki i tam jest Ostrowiec Swietokrzyski. -
[quote name='sunia2000'] W 1 poście zrobiłam porządki z finansami Viki-znowu cholera na minusie:( ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić:) [/QUOTE] Suniu, nie wymieniłaś deklaracji stałych a ujęłaś je chyba w ogólnym rozliczeniu. Możesz napisać ile ich jest i od ilu osób aktualnie - na styczeń ? Zajrzalam na wątek Lisia i tam jest to fajnie zrobione, w ktorymś z pierwszych postów. Według moich obliczeń Viki brakuje 205 zl miesięcznych deklaracji ?
-
[quote name='sunia2000']Witamy, witamy Luka i do lektury zapraszamy:) W 1 poście zrobiłam porządki z finansami Viki-znowu cholera na minusie:( ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić:) Dziewczyny doradźcie mi, bo ja ostatnio rzadko mam telefony więc już się nie orientuje który portal najbardziej chodliwy:) Na jakiej stronie wyróżnić Vikunie?Myślałam o gumtree dolnośląskim, albo tablicy ewentualnie Morusku, bo z tego ostatniego to jakoś zawsze miałam najwięcej telefonów:) Jestem również otwarta na inne propozycję:)[/QUOTE] Tablica lub gumtree - według mnie. Na temat Moruska nie umiem nic powiedzieć. Wyróznialam Viki na Allegratka i na Jaroslawiaku ale niestety efektow nie było.:shake:
-
[quote name='figa33']kurcze trzeba z kopyta ruszyć z ogłoszeniami , bo faktycznie psiaków przybywa , i tak będzie pewnie ... nawet jak będziemy się powtarzać na portalach to nic , byle dużo i wszędzie gdzie się da , bo tak naprawdę to nie wiadomo , na którym portalu znajdzie się TEN człowiek..[/QUOTE] Qrcze, Kaja, Ozie i Brutus mają świeżutkie pakiety po 66 szt. ... [QUOTE] tylko bardzo proszę o dobre zdjęcia zdjęcia to moim zdaniem clou ogłoszenia , są ogromnie ważne... [/QUOTE] Rozio, czy mógłbyś jeszcze raz wkleić tu linki do albumów ze zdjęciami psiaków?
-
[quote name='luka1']zapisuję bo dziś nie mam siły czytać[/QUOTE] Serdecznie witamy Cię Luka na wątku Viki.