barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']może zmienić tytuł jak ona teraz potrzebuje ciepełka Nieraz cuda się zdarzają Ma wydarzenie na FB?[/QUOTE] Zgodnie z sugestią zmieniłam tytuł na alegratka : "Mała Kaja marznie w Przytulisku." Ogloszenie jest wyroznione ; ma 174 wejścia . Odnowilam też tablicę Kaji i tez zmienilam tytuł (200 wejść) i Soni(223 wejścia). Na przygarnij zwierzaka Kaja też marznie Tylko gdzie te telefony ??? -
[quote name='Becia66']Ta nowa sunia w typie berneńczyka która trafiła dzisiaj do przytuliska została przywieziona z Mogielnicy. Pewna kobieta przetrzymała ją tydzień w garażu w nadziei że ktoś ją szuka, porobiła ogłoszenia na miejscu ale niestety nikt się nie zgłosił. Justynka dzwoniła w jej sprawie do schroniska ,,Kundelek'' w Rzeszowie ale tam też nie mają zgłoszenia o zaginięciu.[/QUOTE] Na razie zrobiłam nowej ogłoszenie bez zdjęcia. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20593067_znaleziono_suke_rasy_bernenski_pies.html[/url]
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Ja sprawdzałam na rzeszowiaku i innych regionalnych, ale tam również nikt nie poszukuje suni. Myślałam o fejsie, ale jak to sprawdzić czy tam nikt nie szuka?:roll:[/QUOTE] Trzeba sprawdzać w calej Polsce - mogla zostać ukradziona. Ale jak do tej pory nigdzie nie trafilam. -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Irka']no właśnie - i to w dodatku suka więc sama raczej nie uciekła .... Choć sądząc po reakcji Budrysa może ma cieczkę - J obiecała się wybrać i zobaczyć. Ale jest b zadbana - połyskliwa ładna sierść bez kołtunów, lekko brzuszek okrągły ... jest przecudna i szuka straszliwie towarzystwa człowieka - przy nodze chodzi. Patrzyłam na Kundelku ale nikt nie szuka ... mam gotowy "przypinacz" - będzie plakat to pojeżdżę z nim[/QUOTE] Przejrzalam zaginione psy i dogomanię ; ogloszenia o o zaginionych i watki - były dwie zaginione bernenki ale już zostaly znalezione. Karolciasz może Ty wymyślisz gdzieby jeszcze sprawdzić? -
[quote name='majuska']Renia napisała u Strzepana, że nowa sunia w typie berneńczyka jest w przytulisku, wg mnie zgubiła się, raczej takich psów ludzie nie wyrzucają, jeżeli gdzieś natkniecie się na ogłoszenie, że zginęła taka suka to pewnie to będzie ona[/QUOTE] Spróbuje przejrzeć portale, Ty tez przejrzyj w miarę mozliwości czasowych. A gdzie ja dokladnie znaleziono ?
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Rozio i Irka dzięki za informacje o psiakach. Z ta nową sunią to porazka. Jak tylko będzie zdjęcie to sie ja bedzie oglaszać. Może komuś zginęla A gdzie dokladnie zostala znaleziona ? Może bym tymczasem zrobila ogloszenia nawet bez zdjęcia ? -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Idę posprawdzać wszystko, zebyście się nie martwiły. Kaję wrzucę do baraku, dziadkowi ocieplę, teremu sprawdzę. Dobranoc;)[/QUOTE] Daleko masz do Przytuliska ? -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Lukasa usunięte. Przy okazji odnowiłam wszystkie ogloszenia psiaków na Krośniaku bo okazało sie, że juz są nie aktywne. -
Qrcze coś bym też znalazla w domu do ocieplenia ale jak Wam to podam ? Jak Dingo ma taka kiepską budę to nie mozna kupić mu nowej z tych podarowanych pieniążkow ? Ja sie na budach nie znam. Znalazlam taki link . Ceny wydają sie przystępne tylko nie wiem czy te budy są dobre ? http://domwogrodzie.pl/5-buda-dla-psa I takie ogloszenia o sprzedaży bud: http://przemyslak.pl/91119 http://przemyslak.pl/89771 http://przemyslak.pl/85343
-
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tak myslę, ze jeszcze mnostwo ludzi zwlaszcza starszych nie korzysta z internetu. Gdbyby te ogloszenia psiakow można bylo gdzieś gratisowo publikować to bylby moze większy efekt. Przynajmniej w wypadkach zaginionych psow. -
[quote name='karolciasz28']A trochę tego jest;) Dam radę, muszę! :)[/QUOTE] I jeszcze kicią musisz sie teraz opiekować.
-
[quote name='weronika1']Hej ! czy jest tu ktoś? Co to za cisza:eviltong:[/QUOTE] Weroniko, pojawiasz sie i znikasz ? :crazyeye:
-
[quote name='karolciasz28']Ja się muszę wziąć wreszcie za ogłoszenia Orzeszków.[/QUOTE] Karolciasz Ty jesteś zawalona robotą. Wszystkie psiaki z Przytuliska, Wiki, Iwoniam też cos obiecalaś dla maluchow, a o reszcie nawet pewnie nie wiem.
-
[quote name='weronika1']Hej ! czy jest tu ktoś? Co to za cisza:eviltong:[/QUOTE] Ja jestem. Ale Ciebie bardzo dawno nie było.Czytalam dziś w Zyciu Podkarpackim, że zapadl wyrok w sprawie pobitego pieska, o ktorym tu pisalaś. Gratuluję.
-
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Kika została znaleziona na .... dogomanii :crazyeye:[/QUOTE] Poważnie ? A myslalam, że to z tego wypasionego pakietu ogloszeń. Próbujemy ustalić z jakich portali jest jakiś odzew, na ktorych warto oglaszać a ktore mozna sobie darować. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiask'] Kikunia pozdrawia Was wszystkich i macha łapką! :) [/QUOTE] Też pozdrawiam ślicznotke i całą jej nową rodzinkę. :loveu: Kasiask czy moglabyś zdradzić na jakim portalu ogloszeniowym wypatrzylaś Kikunię ? -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie. Ogloszenia Lukasa juz nie potrzebne ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Tekst bardzo dobrze oddaje charakter Tuni, Ś Muszę dziś przez noc wymyślić słowo-klucz dla Tuni. ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ ! [/QUOTE] Zmienilam zdjecia i wyrożniłam to ogloszenie o jeszcze jeden punkt na 7 dni. W sumie na Allegratce na malopolskie w dziale psy Tunia i Mikrus są na 2- giej stronie. Tunia troszeczkę wyżej bo jej ogloszenie ma o 1 punkt więcej. Bardzo bym chciala zeby ktoś ich wypatrzył. Iwoniam gdybyś sama chciala zarządzać ogloszeniami, na bieżaco je edytować, zmieniać fotki to prześlę Ci linki ale ja tez obiecuję o nie dbać. -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Lukas wrócił do swojego domu do Racławówki i tyle, jakoś nie chce mi się dziś więcej pisać, może przy okazji, Becia zresztą o wszystkim wie, to może napisać.[/QUOTE] To znaczy, że ogloszenia mozna pousuwać? A ta Raclawowka daleko od Boguchwały ? -
Lukas - przystojniak w białych skarpetkach. MA DOM !!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='rozio']Wrócił do domu (tak mi Agula pisała), ale szczegółów nie znam.[/QUOTE] To czekamy na wieści od Aguli. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']koteczka? Karol ma kota?[/QUOTE] Zobacz na wątku Shelty -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ułozylam taki tekst dla Tuni i wyedytowalam w dwoch ogłoszeniach. Zobacz Iwoniam czy może być ? Co ująć, co dodać. Pominęlam operacje oczka.Wydaje mi sie że dobre relacje z innymi zwierzakami sa wielkim atutem, zwlaszcza jej "kotolubność" - często ludzie szukaja psa pod tym kątem - dlatego dałam je na pierwszym miejscu. [B]Jesli szukasz psa, który ma świetne relacje z innymi zwierzętami to Tunia jest idealna dla Ciebie. Tunia nie tylko dobrze dogaduje się z psami (mieszka z pięcioma ), a także z kotami i krolikami. Raz, gdy była mniejsza weszła nawet do klatki dla królika :) Tunia, to około półroczna, przepiękna, czarna suczka. Ma dość długą, "lejącą" sierść w typie setera irlandzkiego. Będzie średniej wielkości Jest grzeczna , nauczona czystości, uwielbia kontakt z człowiekiem,, Tunia lubi się bawić, a także uczyć. Zna podstawowe komendy, dość grzecznie i ładnie chodzi na smyczy, przynosi zabawki. Tunia przebywa w domu tymczasowym w Krakowie. Jest zaszczepiona, odrobaczona i gotowa do adopcji.[/B]