barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu, pytalam na wątku Soni ale tutaj też zapytam - jak koteczka ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ciociu Iwoniam jak tam malutka w nowym domku. Ok ? A Daisy dalej tak tęskni? -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Karolciasz jak koteczka ? -
[quote name='BazylekAgnieszki']No niestety nie dają takiej informacji, ale możliwe że Fundacja Bokserywpotrzebie zabierze go do hoteliku póki co. Zawsze to coś. Dam znać czy będzie postęp.[/QUOTE] Po różnych informacjach (prośbach) umieszczanych na stronie zawsze może być jakiś odzew. Pamiętam taką zbiorke na operacje pewnej suni - udało sie uzbierać potrzebna kwotę.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja dziś trafilam na ogloszenie Oziego z fotami Burysa [url]http://rzeszow.olx.pl/ozi-slodki-przytulak-szuka-domu-iid-300118865[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']ożesz...czeski błąd zrobiłam..no nic będe edytować i poprawiać ;)[/QUOTE] Agula dobrze, ze sprawdzilaś tyle pieknych ogloszeń i nikt by nie zadzwonil. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Wotus bedzie powtórka niestety w srode o 18/10[/QUOTE] To chyba niestety gorszy czas antenowy niz niedziela ? -
Skoro skończyl sie bazarek dla Jumpera i dla Wiki to zapraszam na bazarek do Cioteczki Sharki, tak dzielnie wspierającej Wiki [url]http://www.dogomania.pl/threads/221480-Różności-dla-psa-pańci-i-domu-fajne-i-niedrogie_na-Basta-i-Szarika_do-04.02.2012[/url]
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Wiem, że jest, na wielu stronkach jest, ale jak tylko przyjmą kolejne ogłoszenie ( nowy tekst i foty zmienione ) to dobrze, większa szansa. Jak z tych ogłoszeń nie będzie odzewu to znów porobimy np. z Twoim wierszykiem barb :)[/QUOTE] Powinni przyjąć zwlaszcza jesli aktywacja byla na inny mail niz poprzedni. Kiedy zrobilam na Iwoniam ogloszenie dla jej pieska na tablicy to usuneli jej poprzednie ogloszenie. Z wierszykiem i tak są dwa zrobione. Niech będzie jak najwiecej i rożnych zawsze to większa szansa. Kaja pięknie wyglada w kubraczku tylko straszna się z niej zrobila chudzinka. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska'] ...... tarnowiak .... Tablicę tym razem zrobiłam na Kraków:cool3:[/QUOTE] Kaja jest na tarnowiaku i na tablicy na Krakow tez i byla tam wyróżniona. Ale moze z nowym tekstem wreszczie kogoś zainteresuje ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu pomyslalam, zeby Sunia spakowala razem Twój kocyk i moje kosmetyki i wyslala w jednej przesyłce. Byloby mniej roboty dla niej i niższe koszty przesylki dla nas. Co o tym myslisz? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Tak na 13 :) [/QUOTE] Biedulka. Karolciasz a po zabiegu bedziecie ją od razu zabierać czy zostanie trochę u weta ? [QUOTE] Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Oczywiście, że bedę trzymać. -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A Kicia jutro jedzie do weta ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Tak mama wszędzie porozkładała jakieś koce ręczniki, nie wiem po co, ale jak "trza to trza":evil_lol:;)[/QUOTE] Ja pytam o ten kocyk kupiony na bazarku ? :lol: -
[quote name='kinia098']Jeśli chodzi o domek z Bydgoszczy, to wydaje mi się, że nie obejmą suniek adopcją wirtualną, bo pisali, że obecnie mają kiepską sytuację finansową :([/QUOTE] Jeśli tak to raczej nie ma też możliwości na realną adopcje dwóch niemłodych pieskow. :shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Strzepanku, zmykaj do domku :) Na kanapie, w ciepełku, żadne prognozy nie są straszne... Uciekaj już :)[/QUOTE] Roszpunko, a ujawnisz nam na jakim portalu ogloszeniowym zostala wypatrzona Kika ? -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Widziałam :) A Kici się chyba podoba:lol:[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1307/img1356ev.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo urodziwa Kicia. :lol: Ten kocyczek to dla niej ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Tak na tym zdjęciu ze mną widać, że mała, ale tamto takie chwytliwe, wpadające w oko!!! :)A Kajunia biega w kubraczku, dała sobie normalnie założyć, trochę się w nim tarzała, ale ogólnie nie było źle, poszłyśmy tak na spacer, od razu zrobiła furrorę wśród wszelkiego stworzenia, mam nadzieję, że przetrwa do jutra :)[/QUOTE] Szkoda, ze zdjęć nie mają w tych kubraczkach. Strasznie jestem ciekawa jak wyglądają. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ja bym sugerowała fotkę z Agulą - widać na niej jaka Kaja jest malutka. [/QUOTE] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7163/p1050328y.jpg[/IMG] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja bym sugerowała fotkę z Agulą - widać na niej jaka Kaja jest malutka. A ogłoszenie z wierszykiem nikomu sie nie podoba ? [quote name='barb']Zmienilam tekst i fotki na Allegratka i wyróżnilam. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19544793_kaja_mala_sunieczka_z_przytuliska_w.html[/url][/QUOTE] -
A na lokalnych portalach są ogłoszenia ?
-
[quote name='BazylekAgnieszki'] W tym schronisku nie ma boksów wewnętrznych, tylko zewnętrzne, a teraz jest spory mróz więc boksiowi jest pewnie zimno. Jakby ktoś mógł go wziąć chociaż na tymczas byłoby super:) [/QUOTE] Gdyby w aktualnościach na stronie schroniska pojawilaby sie prośba o dom tymczasowy na okres mrozów dla tego pieska (lub innych) to moze bylby jakiś odzew. Niestety nie ma żadnej informacji, ze schronisko poszukuje domów tymczasowych dla psów na okres mrozow.