Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='iwoniam']Dziękuję ślicznie, :)[/QUOTE] Nie ma za co. Ostatnio nie robię nowych ale chociaz pilnuję tych, ktore już są.
  2. Ciekawe co u Miśka ? :lol:
  3. Są jakieś wieści o suni ?
  4. To ile psiakow jest teraz w Przytulisku ; Sonia, Benio, Kaja, Dingo, Muki, Figa, Terry, Albin, Tobiś tez przytulisowy, choć faktycznie nie przebywa. Zapomnialam o jakimś ?
  5. Jak dawno nikt tu do Kaji nie zaglądał. Dobrze, ze w realu miewa odwiedziny. Reaktywowalam jej ogłoszenie na Morusku.
  6. Reaktywowalam ogłoszenie Soni na Morusku bo mysle, że oglaszać mimo wszystko ja trzeba. Wszędzie przecież zaznaczamy, ze to pies dla doświadczonego, zrównoważonego opiekuna, dom bez dzieci itp.
  7. [quote name='iwoniam']Byłam dziś na wizycie przed-adopcyjnej pewnego pieska. I... poszło dobrze :) na razie nic nie piszę, aby nie zapeszać, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. [/QUOTE] Ponieważ nie wiadomo o ktorego podopiecznego chodzi, reaktywowalam dziś na Morusku ogloszenia Mikrusa i Tuni bo juz wygasły. Mikrusowi wstawilam nowe fotki i tekst.
  8. [quote name='iwoniam']Ikusia była prowokatorem pewnego spotkania, ale nic więcej nie wie ;)[/QUOTE] Ciociu Iwoniam, mialas juz isc spać.:lol: Ja zresztą też.;) Ale teraz juz dobranoc.:lol:
  9. [quote name='Ikusia'] Powiem Wam jeszcze, że jak dobrze pójdzie, to drugiego podopiecznego Iwonki będę miała po sąsiedzku. Trzymam kciuki:thumbs:.[/QUOTE] Ikusia chyba wie cos więcej ...;)
  10. [quote name='mmd']Już byłam :) Kupiłam dziecku książkę, bo przyda mu się, bo on filozof - w tym roku obrona mgr i start na doktoranckie. BTW: trzymajcie kciuki 11 maja, bo zdaje goopek maturę z fizyki :evil_lol: się mu zachciało na stare lata...[/QUOTE] Już podziękowalam na bazarku ale i tu dziekuję za zakupy. :calus: Jeśli syn filozof to może go zainteresuje ta ksiązka Kołakowskiego? I będę trzymać kciuki za maturę z fizyki. :lol:
  11. [quote name='iwoniam']dziś na temat moich maluszków mogę napisać, że chyba coś z tego będzie ale.. sprawa jeszcze nie jest przesądzona. Być może jutro wszystko się wyjaśni i któreś z moich podopiecznych będzie bardzo, bardzo szczęśliwe w DS ! :)[/QUOTE] Czytalam na olkuskim [QUOTE] Dzięki za opinię o Mikrusku :)[/QUOTE] W pełni zasłużona opinia [QUOTE]Chyba muszę Ci ten bazarro rozesłać, nie moze tak być, że piesinki pieniędzy na pomoc nie zdobędą :)[/QUOTE] Iwoniu, dzięki za dobre serce ale wiem jaka jesteś zajęta. Parę groszy sie uzbierało. Jeszcze dwa dni może sie rozkręci. PS Bazar jest na jednego psa.
  12. [quote name='Awit']Oczywiście będziemy bardzo zadowolone jak zobaczymy czasem Dorcię w domowych pieleszach:lol:[/QUOTE] Będzie miło :lol: [QUOTE] To można wątek przenieść do działu z domkami:-)[/QUOTE] Chyba tak...
  13. [quote name='ewab']Ogłoszenia są porozwieszane w okolicy. Info o zaginięciu jest na fb i na portalu opole24.pl. [/QUOTE] A ogłoszenia na innych portalach? Np. Zaginione psy, tablica.pl, dogomanii ? I wstawcie tez sunię do Bazy zwierząt zaginionych na dogo - bo widzę, że jej tam nie ma a to zawsze większa szansa, że ktoś sie o niej dowie.
  14. [quote name='Igiełka']to trzymamy mocno kciuki za odzew z ogłoszonek :)[/QUOTE] Z całych sił ! :kciuki::kciuki::kciuki:
  15. [quote name='majuska']Będę na wątku Soni na forum fundacji Prima prosić o fachową pomoc ...[/QUOTE] Może tu z czegoś skorzystacie ? Bazarek "Książki dla psiolubow poradniki i instrukcje obslugi" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226120-Książki-dla-psiolubów-Poradniki-i-instrukcje-obsługi-(do-13-05-2012-godz-20-00)[/url]
  16. A co tam u Milusi ? Przedłużylam jej ogloszenie na warszawa.pl do 7 czerwca.:lol: [URL]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48724/milka_-_przepiekna_duza_mloda_suczka_szuka_domu[/URL]
  17. Odnowilam Baściskowi ogloszenie http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-_piekny_inteligentny_pies_szuka_domu_
  18. [quote name='Awit']Kochane cioteczki, oficjalnie możemy powiedzieć: Dora jest we własnym DOMKU STAŁYM:-) Prawdziwym swoim domku:-) [/QUOTE] :multi::multi::multi: [QUOTE] Dziękuję Sharka, decyzja wspaniała, gratuluję:-)[/QUOTE] :Rose::Rose::Rose:
  19. [quote name='iwoniam']nie chcę zapeszać ale jutro moze więcej napiszę :) [/QUOTE] rozumiem. [QUOTE] Tak, Mikrusek ma już chyba wszystkie rany zabliźnione = niewidoczne nawet uszka już prawie perfekcyjne[/QUOTE] Moim zdaniem wyglada super.:lol: [QUOTE] bazarro - wrzuć go może w podpis, cio?[/QUOTE] Wrzucilam ale czy to coś pomoże? Myślałam, że te torebeczki dla lalki Barbie będą mieć powodzenie a tu kicha. A małe dziewczynki uwielbiają takie drobiazgi...
  20. [quote name='iwoniam']ten wątek ciut przypomina mi te moje. Jest tu porządeczek i w ogóle = wszyscy się starają :)[/QUOTE] Dziekujemy Iwonko :lol:
  21. Nie wiesz Ciociu Luko czy jest jakaś poprawa ?
  22. [quote name='iwoniam']barb - jutro wizyta przed-adopcyjna, na której Państwo będą się uczyć zachowań piesków. :). Nie wycofali się :) [/QUOTE] Nie zdradzisz o którego chodzi ?:crazyeye: [QUOTE] Mikrus - tak, on nie ma skłonności do nie-wracania. On wróci do nogi. napisałam na drugim wątku - olkuskich piesków jaki był dziś o niego telefon. Porażka..[/QUOTE] A Mikrusek coraz przystojniejszy.:gent: [QUOTE] Będę sobie zaglądać na Twój bazarro ;)[/QUOTE] Dziekuję bo troszke tam pustawo ale to bazarek [B]sharki,[/B] ode mnie tylko kilka fantów.;) [QUOTE] "Gufiś to pan z charakterem. Uwierzcie mi na słowo. Chłopak nie pozwoli sobie zrobić krzywdy/ wejść na głowę. To jego "działka"[/QUOTE] :lol:
  23. Beatko odnawiasz jakieś ogłoszenia Warki, z tych ktore aktywowałaś ?
  24. [quote name='sunia2000']Wydarzenie Vikuni na FB - proszę udostępniajcie wśród znajomych:[URL]http://www.facebook.com/events/422690664427648/[/URL][/QUOTE] A czemu tam data jest 1 lipca ?
×
×
  • Create New...