barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
:loveu: Cudna malizna. :loveu: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziękuję ślicznie, :)[/QUOTE] Nie ma za co. Ostatnio nie robię nowych ale chociaz pilnuję tych, ktore już są. -
Ciekawe co u Miśka ? :lol:
-
Są jakieś wieści o suni ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jak dawno nikt tu do Kaji nie zaglądał. Dobrze, ze w realu miewa odwiedziny. Reaktywowalam jej ogłoszenie na Morusku. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Reaktywowalam ogłoszenie Soni na Morusku bo mysle, że oglaszać mimo wszystko ja trzeba. Wszędzie przecież zaznaczamy, ze to pies dla doświadczonego, zrównoważonego opiekuna, dom bez dzieci itp. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Byłam dziś na wizycie przed-adopcyjnej pewnego pieska. I... poszło dobrze :) na razie nic nie piszę, aby nie zapeszać, ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze. [/QUOTE] Ponieważ nie wiadomo o ktorego podopiecznego chodzi, reaktywowalam dziś na Morusku ogloszenia Mikrusa i Tuni bo juz wygasły. Mikrusowi wstawilam nowe fotki i tekst. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ikusia była prowokatorem pewnego spotkania, ale nic więcej nie wie ;)[/QUOTE] Ciociu Iwoniam, mialas juz isc spać.:lol: Ja zresztą też.;) Ale teraz juz dobranoc.:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Powiem Wam jeszcze, że jak dobrze pójdzie, to drugiego podopiecznego Iwonki będę miała po sąsiedzku. Trzymam kciuki:thumbs:.[/QUOTE] Ikusia chyba wie cos więcej ...;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Już byłam :) Kupiłam dziecku książkę, bo przyda mu się, bo on filozof - w tym roku obrona mgr i start na doktoranckie. BTW: trzymajcie kciuki 11 maja, bo zdaje goopek maturę z fizyki :evil_lol: się mu zachciało na stare lata...[/QUOTE] Już podziękowalam na bazarku ale i tu dziekuję za zakupy. :calus: Jeśli syn filozof to może go zainteresuje ta ksiązka Kołakowskiego? I będę trzymać kciuki za maturę z fizyki. :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']dziś na temat moich maluszków mogę napisać, że chyba coś z tego będzie ale.. sprawa jeszcze nie jest przesądzona. Być może jutro wszystko się wyjaśni i któreś z moich podopiecznych będzie bardzo, bardzo szczęśliwe w DS ! :)[/QUOTE] Czytalam na olkuskim [QUOTE] Dzięki za opinię o Mikrusku :)[/QUOTE] W pełni zasłużona opinia [QUOTE]Chyba muszę Ci ten bazarro rozesłać, nie moze tak być, że piesinki pieniędzy na pomoc nie zdobędą :)[/QUOTE] Iwoniu, dzięki za dobre serce ale wiem jaka jesteś zajęta. Parę groszy sie uzbierało. Jeszcze dwa dni może sie rozkręci. PS Bazar jest na jednego psa. -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Oczywiście będziemy bardzo zadowolone jak zobaczymy czasem Dorcię w domowych pieleszach:lol:[/QUOTE] Będzie miło :lol: [QUOTE] To można wątek przenieść do działu z domkami:-)[/QUOTE] Chyba tak... -
[quote name='ewab']Ogłoszenia są porozwieszane w okolicy. Info o zaginięciu jest na fb i na portalu opole24.pl. [/QUOTE] A ogłoszenia na innych portalach? Np. Zaginione psy, tablica.pl, dogomanii ? I wstawcie tez sunię do Bazy zwierząt zaginionych na dogo - bo widzę, że jej tam nie ma a to zawsze większa szansa, że ktoś sie o niej dowie.
-
[quote name='Igiełka']to trzymamy mocno kciuki za odzew z ogłoszonek :)[/QUOTE] Z całych sił ! :kciuki::kciuki::kciuki:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Będę na wątku Soni na forum fundacji Prima prosić o fachową pomoc ...[/QUOTE] Może tu z czegoś skorzystacie ? Bazarek "Książki dla psiolubow poradniki i instrukcje obslugi" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226120-Książki-dla-psiolubów-Poradniki-i-instrukcje-obsługi-(do-13-05-2012-godz-20-00)[/url] -
A co tam u Milusi ? Przedłużylam jej ogloszenie na warszawa.pl do 7 czerwca.:lol: [URL]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48724/milka_-_przepiekna_duza_mloda_suczka_szuka_domu[/URL]
-
Odnowilam Baściskowi ogloszenie http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-_piekny_inteligentny_pies_szuka_domu_
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Kochane cioteczki, oficjalnie możemy powiedzieć: Dora jest we własnym DOMKU STAŁYM:-) Prawdziwym swoim domku:-) [/QUOTE] :multi::multi::multi: [QUOTE] Dziękuję Sharka, decyzja wspaniała, gratuluję:-)[/QUOTE] :Rose::Rose::Rose: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']nie chcę zapeszać ale jutro moze więcej napiszę :) [/QUOTE] rozumiem. [QUOTE] Tak, Mikrusek ma już chyba wszystkie rany zabliźnione = niewidoczne nawet uszka już prawie perfekcyjne[/QUOTE] Moim zdaniem wyglada super.:lol: [QUOTE] bazarro - wrzuć go może w podpis, cio?[/QUOTE] Wrzucilam ale czy to coś pomoże? Myślałam, że te torebeczki dla lalki Barbie będą mieć powodzenie a tu kicha. A małe dziewczynki uwielbiają takie drobiazgi... -
Nie wiesz Ciociu Luko czy jest jakaś poprawa ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']barb - jutro wizyta przed-adopcyjna, na której Państwo będą się uczyć zachowań piesków. :). Nie wycofali się :) [/QUOTE] Nie zdradzisz o którego chodzi ?:crazyeye: [QUOTE] Mikrus - tak, on nie ma skłonności do nie-wracania. On wróci do nogi. napisałam na drugim wątku - olkuskich piesków jaki był dziś o niego telefon. Porażka..[/QUOTE] A Mikrusek coraz przystojniejszy.:gent: [QUOTE] Będę sobie zaglądać na Twój bazarro ;)[/QUOTE] Dziekuję bo troszke tam pustawo ale to bazarek [B]sharki,[/B] ode mnie tylko kilka fantów.;) [QUOTE] "Gufiś to pan z charakterem. Uwierzcie mi na słowo. Chłopak nie pozwoli sobie zrobić krzywdy/ wejść na głowę. To jego "działka"[/QUOTE] :lol: -
[quote name='sunia2000']Wydarzenie Vikuni na FB - proszę udostępniajcie wśród znajomych:[URL]http://www.facebook.com/events/422690664427648/[/URL][/QUOTE] A czemu tam data jest 1 lipca ?