Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb'] Czesia mogę zaraz wkleić. [/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/109579-Irokez-z-Orzechowców-MA-SUPER-DOMEK-U-MAGDYH-!!!-[/url]) [QUOTE] Ale moze przenieśmy się na główny orzechowski ? To moze więcej osób skorzysta z linkow? [/QUOTE] Wklejam tez na orzechowskim.
  2. [quote name='halcia']Romodogi mam,Czesia zgubiłam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/97116-Bez-Oczu-Widzę-Bez-Zębów-Jem-Dziękując-Wam-Ogonem-Brajl-za-TM/page250[/URL] kiedys ktos pisał o Brailu,znalazłam wątek,co prawda zamknięty[/QUOTE] Braila nie mam. Czesia mogę zaraz wkleić. Ale moze przenieśmy się na główny orzechowski ? To moze więcej osób skorzysta z linkow? I zapraszam na bazarek do którego link w mam w podpisie.
  3. [quote name='barb']Czy mozna zapytać co u Dzekusia? Ostatni wpis byl 31.10.2009 r. A dziś jest 6.03.2011 r.[/QUOTE] Nikt nic nie wie o Dżekusiu ?
  4. Mam kilka linkow do orzechowskich watkow - moge Ci podesłać. Romodogi masz? A Czesia ?
  5. [quote name='halcia']Zaznaczam,tez pamiątkowy wątek[/QUOTE] Nie znam tego wątku. Zaznaczę sobie i poczytam w wolnej chwili. A z nowego domku są jakieś wieści ?
  6. [quote name='karolciasz28']Możliwe że to z moruska. :) Mam nadzieję, że chłopak nie wytnie już żadnego numeru! :Cool!:[/QUOTE] Karolciu, moze on do Łajki też przyszedł w zaloty ? Dziewczyny gdbyby byly jeszcze jakieś telefony o pieska kudlatego w typie boorder colie to pamiętajcie o Tuni. Juz prosilam ale jeszcze raz bardzo o toproszę. Wpisać tu mail i telefon do Iwoniam ?
  7. [quote name='Gapka']Budrysku co tam u Ciebie słychać?[/QUOTE] No wlasnie, nie ma żadnych wieści od Budrysa?
  8. [quote name='halcia']Zaznacze ,bo skasowałam,a to kawałek życia i emocji![/QUOTE] Fajnie halciu, że Cię spotkałam.:lol: Zapraszam do zajrzenia na skromny bazarek zrobiony przez sharke na Basta - po amputacji członka. Dzis koniec. Link w moim podpisie.
  9. [quote name='karolciasz28']Misiek się znalazł!!! 7 km od domu. Ale się cieszę, ale za te nerwy to bym udusiła mende!:mad: [/QUOTE] Super :multi: że się znalazł. Widzialam, że ogloszenie ze strony Orzechowiec już calkiem zdjęte. [QUOTE] Pan właśnie idzie do weterynarza z Miśkiem, będą omawiać kastrację :). [/QUOTE] To się doigrał... Misiek oczywiście, nie Pan. [QUOTE] Beciu namiary były na mnie;). Nie wiem skąd ten pan wział Twój numer.;)[/QUOTE] Na ktorymś z portali dane zmieniają się automatycznie - chyba na Morusku. Jesli wcześniej Karolciasz się logowała i robiła ogłoszenie z numerem telefonu Beci, a potem zrobila Miskowi i dała swój telefon to on został zamieniony na telefon Beci.
  10. Milka przedłuzona na 30 dni na Cafe animal.:lol:
  11. Ważne, że ktoś go widzial - jesli to oczywiście byl Misiek a nie podobny do niego pies. Moze w dzień uda sie zlapać uciekiniera ?
  12. [quote name='barb']Na stronie jestnapisane, ze to basen dla duzych psow. Sredniaki i maluchy miały mieć osobne - nie wiem czy udalo sie je zrobić.[/QUOTE] [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/stories/100_4008.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Sabina02']Czy taki rozmiar oczka jaki jest w Orzechowcach bedzie dobry? :)[/QUOTE] Na stronie jestnapisane, ze to basen dla duzych psow. Sredniaki i maluchy miały mieć osobne - nie wiem czy udalo sie je zrobić.
  14. Ja tez. :lol: Zajrzysz aniu na bazarek sharki, ktory mam w podpisie ? A ja odwiedzę Twój.;) Sharki nie ma dzis na dogo i juz mi glupio tak samej podrzucać.:shake:
  15. [quote name='Awit'] Biedne te psy:-( [/QUOTE] I biedne/i/ my, ktore je dostrzegamy i znajdujemy. :-(
  16. Sorki, ze sie wcinam w Twoje kompetencje ale niestety zdarza się na wątkach, ze deklarujacy się wykruszają i lepiej wiedzieć na czym stoimy. Oby u Warki bylo to tylko zapomnienie.
  17. Dzieki za info. ania, widzę w rozliczeniu, że od niektorych Cioć ostatnie deklaracje wplynęły w lutym, a nawet w styczniu. Wysyłalaś im może przypomnienie ? Kiedyś pisalas, że wysylasz po trzech miesiącach.
  18. [quote name='Igiełka']trzymamy mocno kciuki by tak się stało :)[/QUOTE] Igielko, Ty tez je kiedyś oglaszalaś? Dobrze pamiętam ?
  19. [quote name='karolciasz28']Mail już poszedł. [/QUOTE] Na stronę schroniska zaglada duzo ludzi, może ktoś go wypatrzy i skojarzy. [QUOTE] No mógł być szczęśliwy czemu zwiał?! Trzymajcie proszę kciuki za jego odnalezienie.[/QUOTE] Karolcia, moze by wyedytować kilka ogloszeń z tych, ktore zrobilaś - że juz nie szuka domu tylko jest poszukiwany ? Na zaginionych psach zrobić? Na dogomanii wstawić w baze zaginionych ? Co prawda chyba nie ma tu nikogo z Dynowa.
  20. Strasznie mi przykro. Skontaktuj się ze schroniskiem żeby zmienić treśc ogłoszenia Miska; np. Uciekł Misiek wyadoptowany do domu w Dynowie. Fotka i kontakt na Ciebie jest.
  21. Basenik w frmie oczka wodnego w zeszłym roku zafundowano psiakom w schronisku w Orzechowcach [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]. Aktualności str.31
  22. To super, ze dbasz o aktualizację ogłoszeń Wareczki :loveu:
  23. [quote name='sharka']Cieszę się bardzo :) Dorka z rodzicami na działkę jeździ, sałatę pomaga siać ;) [/QUOTE] Żeby sie tylko Dorcia nie przepracowala na tej działce... :cool3: [QUOTE] I nasza ci już ona :] [/QUOTE] A zabawki synusia przestała juz podgryzać ? ;)
  24. Ile ogłoszeń.:loveu: Zeby wreszcie przyniosły suniom domek.:kciuki:
  25. Przypomnę o bazarku sharki dla Basta - link w moim podpisie.
×
×
  • Create New...