Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']Karolciasz wysłała sms że własnie jedzie do babci bo dzisiaj przyjeżdża Pan chętny na Miśka. Prosiła o trzymanie kciukasów bo bardzo się denerwuje. Więc kciukasy mocno zaciskamy...[/QUOTE] Zaciskamy... żeby Pan był ok i no i żeby Misio spodobal sie Panu ...
  2. [quote name='Dzika_Figa']Paczka doszła, w czwartek chciałabym zrobić bazarek w miarę możliwości, więc proszę podeślijcie co mam wystawić na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dzika figo wyslalam mail na ten adres i został odrzucony. Wyslalam ponownie. Adres jest na pewno dobry ?
  3. Wznowilam dziś Bastowi ogłszenie na Cafe animal na kolejne 30 dni.
  4. [quote name='Dzika_Figa']Barb, absolutnie nie musisz zmniejszać zdjęć, sama sobie je zmniejsze i obrobię, nawet tak wolę. Wyślij wszystko, co masz na zbyciu, zawsze jest szansa, że ktoś kupi. [/QUOTE] W takim razie wysle już jutro ale dopiero po południu lub wieczorkiem bo niestety pracuję.
  5. [quote name='Agula99']Karolcia jest w Bieszczadach, ale pisała że jest szansa dla Miśka, dzwonił pan z Dynowa, wizyta w sobotę, więc prosiła, żebyście trzymały kciuki!!!! :)[/QUOTE] To dobra wiadomość. A wizyta to przedadopcyjna u Pana ?
  6. [quote name='Becia66']Małgosiu ja chyba nie dam rady przesłać do czwartku, bo sama siebie w domu nie mogę znaleźć, a co dopiero jakieś ciuchy i je jeszcze obfocić... :shake: Zresztą sama zobacz [/QUOTE] Masakra. Może zostaw Figo jakieś wolne posty gdyby przypadkiem Beci udało sie spotkać z rzeczami na bazarek ?
  7. [quote name='Dzika_Figa']Paczka doszła, w czwartek chciałabym zrobić bazarek w miarę możliwości, więc proszę podeślijcie co mam wystawić na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Figo ja nie umiem zmniejszyć zdjęć. Sharce na bazarek wysylałam fotki a ona robila reszte. Czy tak mozna ? Co prawda niewiele tego mam; trzy Harlequiny, odżywkę z Castinga - kiedyś ktoś jej szukał na dogo, no i torebusie dla lalek - calą nową kolekcję. Ale muszę je obfocić. Wyslać Ci to co jest a Ty ocenisz czy Ci pasuje czy nie?
  8. [quote name='Awit'] Każde zdanie sharki o Dorce to balsam dla mojej duszy i ciała:-)[/QUOTE] Tak sharka bardzo pięknie pisze o Dorci.:lol: Szkoda, że tyle jej świetnych postów zniknęło przez tę okropną awarię. :placz:
  9. [quote name='Agula99']Prośba do Beci!!! Beciu, możesz coś więcej dodać do tekstu na temat Tobiego na Kundelku, może ktoś tam go wypatrzy. Dodaj, że jest przyjazny do innych psów, kotów, uwielbia dzieci, a nie że tylko kontaktowy. [/QUOTE] To rzeczywiście bardzo się liczy. Nieczęsto zdarza się psiak jednocześnie psio, koto i dzieciolubny.
  10. Karolciasz zniknęła z dogo. Pewnie wybrala się w odwiedziny do Shelty i Miśka.:lol:
  11. Izula - tu jest link do watku z ksiązkami i poradnikami o psach. Może cos się przyda ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226120-Książki-dla-psiolubów-Poradniki-i-instrukcje-obsługi-(do-13-05-2012-godz-20-00)[/url]
  12. [quote name='krakowianka.fr'] w przypadku Tuni... moge jak cos zrobic plakat od A do Z, wymysle krotki tekst, kontakt wiem ze do iwoniam :) dajcie znacczy trzeba czy moze sa pilniejsi podopieczni[/QUOTE] Plakat dla Tuni bylby super ona tak dlugo czeka na dom... A moze (też) dla Mikrusa ?
  13. [quote name='karolciasz28'] Jak na razie nie, ale przecież na pewno ktoś się odezwie! :)[/QUOTE] Oby.:kciuki: Sporo jest tych ogłoszeń.:lol: A psiak urodziwy.
  14. Czyli powinno być już tylko dobrze.:lol: Dajcie znać Cioteczki, kiedy będzie można usuwać ogloszenia Soni, bo jak zwykle troszkę z tym czekam. :lol:
  15. Karolciasz, miałaś już jakiś odzew na ogłoszenia ?
  16. [quote name='karolciasz28']Barb, a Ty nie w Szczecinie? ;) [/QUOTE] Wczoraj wrócilam. [QUOTE] Dzwoniłam do babci, Misiek nocuje dzisiaj na ganku. :)[/QUOTE] To chyba dobrze ?
  17. Dzięki wielkie.:Rose: Zdolna z Ciebie kobieta. :klacz: Sprobuję to przenieść na wątek bazarku sharki dla Basta. Zaraz wkleje link moze tez zajrzysz ? :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-książkowo-płytowy_na-Baścisko_do-07-05[/URL] Wstawilam tam maluskie torebeczki - robione przez moja corkę ( mam tez takie na bazarek dla Przytuliska )ale na razie nie mają powodzenia.
  18. [quote name='barb']Dziekuje wyslę. [I]edit [/I]Już wysłane[/QUOTE] Agula i co ? Da sie coś z tym zrobić ?
  19. [quote name='Agula99']Barb to może do mnie prześlij, może u mnie się otworzy!!![/QUOTE] Dziekuje wyslę. [I]edit [/I]Już wysłane
  20. [quote name='Agula99']Sprite już w nowym domku, rządzi na całego!! Powodzenia maluszku :) [/QUOTE] On tez juz ma domek? To super!
  21. [quote name='karolciasz28']Zdjęcie mam, ale jak chcę je otworzyć to pisze, że nie można bo nieznany format pliku.[/QUOTE] To nie wiem co robić. Chcialam pokazać lalke w kapeluszu. Mam tez fotke w aparacie ale nie umiem zgrac do kompa... Sorry za zaśmiecenie wątku Misiowi.
  22. [quote name='karolciasz28']Basiu właśnie próbuje tą fotę przerzucić na kompa.[/QUOTE] Mam nadzieje, że sie uda...
  23. Śliczny jest. Nie wierzę żeby ktoś mógł wyrzucić takie cudo.
  24. [quote name='barb'] Karolciasz, czy Ty masz juz nowy telefon ? :roll: Gdybym wyslala ci fotkę sms-em wstawilabyś na bazarek sharki ?:modla:[/QUOTE] Ja zupełnie sobie nie radzę z wstawianiem zdjęć. Co z tego, że mam aparat jak nie potrafie do kompa skopiować. Karolciu a chociaz coś widać z tego co wyslalam sms-em?
×
×
  • Create New...