barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Poszukiwany jest piesek w okolicy miejscowości STASZOW. Miejscowość niedaleko Kielc, przed zjazdem z drogi 764 na 757 od Rakowa na Staszow - okolice stacji orlen. Może znacie kogoś, kto może pomóc w znalezieniu pieska. mały, chudy, rudawy. Rana na boku wielkości około 20-30 cm, ogromna..wiem. Próbowano go złapać, aby mu pomóc, ale piesek uciekł i gdzieś się schował. Jeśli mielibyście jakiekolwiek informacje = dawajcie znać.[/QUOTE] Z Kielc są Roszpunka i Incia, nie wiem czy ktoś jeszcze. A jest wydarzenie na fb ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki za wyróżnienie :) jest tylko jedno ale.. ona jednak ma "przeszłość", której psina ma nie mieć, Nio zobaczymy, czy się spodoba, Dziękuję ! :)[/QUOTE] Iwoniu Ty jeszcze dałaś rade zajrzeć na wątek... :mdleje: Też myslałam o przeszlości ale przeciez Tunia juz tyle czasu jest pod Twoją opieką, zadbana, szkolona, w pelnej harmonii z innymi zwierzakami :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Jutro spotkanie Mikrusa z potencjalnym DT. Zobaczymy. Kciuki bardzo, bardzo potrzebne. [/QUOTE] :kciuki: - za dzisiejsze spotkanie Mikrusa i Guciosława i zeby telefony w sprawie reszty psiaków dzwoniły :kciuki: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dokladnie, najpierw musi sie spodobać. Niestety tyle piesków tam już wstawiono...[/QUOTE] Ale "nasza" Tunia spelnia wedlug mnie wszystkie warunki :lol: ; wyglad zewnętrzny i wielkość, usposobienie, charakter itp. itd. Na alegratce wyrożnilam ja o trzy punkty i jest na pierwszej stronie w psach na malopolskie. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/tunia-w-typie-border-colie-20498267.html?h=f2a1e7b64fd1da2a[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Wyszorowany, wyczesany, czesałam go chyba z pół godziny (głównie dlatego, że on to uwielbia)[/QUOTE] Możeby tak jakąś fotę skoro to dzis taki piękniś ;) [QUOTE] Tunia, Kora, Sarenka, Sznufi, Seja i dwójka staruszków plus koty i chyba chomik. Ale te większe są 3 pannice. Z małymi nie ma takiego problemu.[/QUOTE] Tuniastą na allegratce podniosłam o trzy punkty i na razie jest na pierwszej stronie w psach na malopolskie. Nie wiem tylko czy to zdjęcie dostatecznie atrakcyjne. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Tak, o Punię. Miałam robić wizytę w W-wie, ale Pani szczęśliwie się rozmyśliła.[/QUOTE] kopiuję z postu 2499 [B] 33 - Punia - ma DOM w Czersku !! [/B]W tym poście sa aktualne sklejki -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd'] Teraz Iwonka ma 3 średniej wielkości suczydła, które niekoniecznie muszą być grzeczne. [/QUOTE] Nie więcej? Tunia, Kora, Sarenka, Sznufi i jeszcze chyba trzy swoje staruszki... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Jaka słodka i malutka.:loveu:[/QUOTE] Karolciasz Ty tez powymieniaj zdjęcia tam gdzie tylko możesz.:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Mam fantastyczne imieniny. Nie chce mi się nawet o tym pisać. [/QUOTE] Zamiast bukietu kwiatow. Niech przyniesie szczęście - Tobie i zoo. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/ecard/rozne5ss.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Pani usiłuje się do mnie jednak dodzwonić i ciągle rwie nam połączenie.[/QUOTE] Moze za szybko nastawiłysmy się negatywnie. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Zaraz wymienię na przygarnij zwierzaka,[/QUOTE] Zrobione ale trzeba poczekać na akceptację zmiany zdjęcia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Pani, do której mieliśmy jutro podjechać na wizytę zapoznawczą, odrzuca połączenia ode mnie. To chyba się rozmyśliła.[/QUOTE] Moglaby to powiedzieć, zamiast kombinować. [QUOTE] A Guciowy mało zmartwiony oczywiście.[/QUOTE] Jemu akurat się nie dziwię [QUOTE] Przykro z powodu Seji. [/QUOTE] Mnie też. Strasznie. [QUOTE] Ale ostatnio nic dobrze nie idzie :shake:[/QUOTE] Wyrożnię zaraz jeszcze troszkę Tunię i Mikrusa. Choć tyle mogę zrobić. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Uda się ale w tym momencie nie mogę.;) Zdjęcia cudo.:loveu:[/QUOTE] Zrobione [URL]http://tablica.pl/oferta/malutka-kaja-szuka-domu-IDCiMN.html#6dea4191;r:17;s:[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/mala-kaja-szuka-domu-19544793.html[/URL] [url]http://www.jaroslawiak.pl/Kajunia-mala-sunia-z-Przytuliska-w-Boguchwale,ann9256.html?ipreview=ba90473e64b1d573572f2bc1baf61928[/url] Zaraz wymienię na przygarnij zwierzaka, -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki, tylko co dalej? Jakby się nie spodobała lub nie sprawdziła? Z resztą nie ma co gdybać. Najpierw się Tuniasta musi spodobać :), a później będziemy myśleć co dalej. :)[/QUOTE] Dokladnie, najpierw musi sie spodobać. Niestety tyle piesków tam już wstawiono... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']barbuś kochana, ja mam jej piękne zdjęcia z soboty, może udało by się zamienić ? :oops:[/QUOTE] Uda się ale w tym momencie nie mogę.;) Zdjęcia cudo.:loveu: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kajunia odświeżona na tablicy - dzis na samym początku na podkarpackim w psach - razem z Sońką. :kciuki: Trzymam kciuki za telefony. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odświezylam Tuni tablice. Wstawiłam ją na wątek gdzie jest poszukiwany szczeniak średniej wielkości - przecież jest jeszcze szczeniakiem ? Moze sie spodoba ? Potencjalny dom jest co prawda azw Poznaniu ale Pani, choć nie zmotoryzowana jest gotowa dojechać do pieska pociagiem. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226800-SZCZENIAK!-średniej-wielkości-Wielkopolska-Warszawa[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']:mad::mad::mad::mad::mad: Wtajemniczeni wiedzą co mam na myśli. [/QUOTE] Ikusiu, co Ty tak z tymi bejsbolami ? :crazyeye: -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
barb replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='bellatriks']Ogłoszenia wiszą, dostała je także policja, dostali kierowcy taksówek, dostała straż miejska. Są też ulotki dla ludzi-przechodniów.[/QUOTE] Schronisko pewnie też sprawdzone ? -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
barb replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='bellatriks']Dziękuję bardzo za pomoc! Pospamowałam już trochę na paru wątkach szczecińskich. Dam znać gdyby - tfu! Dam znać, gdy Szafir się znajdzie.[/QUOTE] Ja wkleilam na wątku bazarkowym tu_Ania_tu. A tak wogole to ktoś go szuka tam na miejscu ? Są jakieś ogloszenia? -
[quote name='sunia2000']Dziękuje:loveu: Oby przyniosła jej szczęście!!! A tymczasem zapraszam na bazarek na szybko robiony, dla Vikuni i jej kolegi Zahira:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227342-robi-sie?p=19125313#post19125313[/URL][/QUOTE] Zajrze chociaż :lol:
-
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
barb replied to bellatriks's topic in Border Collie
[quote name='bellatriks']Zrobiłam wątek w dziale "Zaginione, ukradzione". Dziękuję za sugestie, zaraz poszukam jakichś zachodniopomorskich wątków.[/QUOTE] Wstawilam Szafira do Bazy zaginionych, udostępnilam na fb na swojej tablicy i na tablicy znajomych ze Szczecina, przekazalam info telefonicznie. Bellatrix gdybyś miala informacje, ze piesek się odnalazl - daj znać. Postaram sie tez powklejać na wątki. -
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
barb replied to bellatriks's topic in Border Collie
Bellatrix wstawialaś go do bazy zaginionych na dogo albo na zachodniopomorskich wątkach ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']biedne te Twoje zwierzaki :([/QUOTE] :glaszcze: -
[quote name='sunia2000']Po raz kolejny przedłużyłam ogłoszenie na kokosach....[/QUOTE] Nie znam tego portalu - muszę zajrzeć. :lol: To koniczynka dla Wiki na szczęście. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/ecard/rozne5ss.jpg[/IMG]