barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Becia66']dobrze barb zrobiłaś, może akurat któryś się spodoba i oby to był dobry domek.[/QUOTE] Oby tylko zechcieli zajrzeć na stronkę.
-
[quote name='sunia2000']A ja na tablicy, słoniu i gumtree wrocławskim...[/QUOTE] Z ogłoszenia na tablicy mozesz wydrukować ulotkę Wiki :lol:
-
A ja wczoraj wieczorem dostalam z Tarnowiaka pytanie o Budrysa - czy znalazl juz dom. Napisalam, że tak ale w Przytulisku jest dziesięć super psów i podalam link do strony Przytuliska na kundelku.
-
Najdłużej zdarzyło mi sie jechać 19 godzin , przy czym był to planowany czas podróży z uwagi na remont torów ;) Dobranoc
-
Jadę zawsze bezpośrednim. Czas podróży od 16 godzin w górę ...
-
[quote name='sharka']luka1 jak będziesz miała pieniążki z bazarku na koncie - proszę potwierdź tutaj i na bazarku, że dotarły. Wysłałam 19.04. Bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225684-KONIEC_Ubrania_duże-rozmiary_pieluszki-na-basen_dla-Basta_rozliczenia (bazarek - sharka i barb) Sharka bazarek Twój - mój był tylko jeden fant. A dziś bylam w Poznaniu dopiero okolo 9.00 - pociąg był 2 godziny spoźniony.
-
Wznowiłam ogłoszenie Wiki na allegratka
-
[quote name='sunia2000'] Oczywiście w sprawie Vikuni żadnych tel ani maili:( Jeśli teraz na wiosnę nic nie ruszy to już chyba nie ruszy. W przyszłym tyg mam kilka dni wolnego to chcę znów porozwieszać jej plakaty, może to coś da, chociaż w tamtym roku nic nie dało:([/QUOTE] Może przekierować Ci na mail wiadomość z Tablicy Wiki umozliwiającą zarzadzanie jej ogloszeniem. Tam jest taka opcja, że mozna wydrukować je jako ulotkę ?
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dzięki, juz panu wysłałam wiadomość [/QUOTE] Mam nadzieje, że odpisze. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']ogłoszenie wydaje się być bardzo w porządku - mam nadzieję, że odpisze jak najbardziej - czekam na adres(kopię) tego maila na mój emai - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tunia spełnia warunki.. naprawdę.. Ew Owczusia, ale Tunia to naprawdę typ borderka :)) [/QUOTE] Przekierowałam mail. -
Wznowiłam ogłoszenie Milki na gumtree. Było tylko 76 wejść i zero odpowiedzi niestety.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniu dostalam taki mail. Wklejam go tu bo podeslalam Panu ogloszenie Tuni. Moze odezwie sie do Ciebie. Luka1, rozmawiala z Panem i mówiła, ze zalezy mu na suni w typie border colie, a pamiętam,że w radio okreslono Tunię jako skryzzowanie border colie z tollerem. Zobacz czy to móglby - wedlug Ciebie - być dom dla niej? A może mialabyś inna kandydatkę ? "Dzień dobry powtórnie , Mieszkam 30 km na południe od Warszawy . Na wsi. Sprawa z Milką nieaktualna ; brak gwarancji czy nie zjadła by mojego kota ... Rozmawiałem z właścicielką (Milki). Poszukuję cały czas psa . Warunki ; domek na działce 1000 m2 . Teren ogrodzony. Doświadczenie : 24 lata z psami (16 lat seter irlandzki , 8 lat tosa inu - była wspaniała , odeszła 14.03 na skręt kiszek) , kotami , wiewiórkami , ptakami (sroka , dzwoniec ), tchórzofretkami etc. Potrzeby ; pies (lepiej suka ) średnio duży , taki co trochę przypilnuje posesji , a resztę czasu spędzi na rozpieszczaniu. Noclegi w domu ,blisko ludzi. Nie prowadzę hodowli , więc wszelkie certyfikaty kosmiczne są mi niepotrzebne. Ważne , aby pies był zdrowy i raczej odporny . W ostatecznym wyborze musi mieć miejsce szczególny kontakt bezpośredni z danym kandydatem . Każdy pies jest inny i nie każdy "TO" ma. Jakby coś było w tym stylu , będę wdzięczny za namiary " Pozdrawiam Grzegorz " Nowe ogloszenia Tunisą bardzo ładne. Czy mogę je skopiować w miejsce moich dotychczasowych? -
[quote name='luka1']ja ją z kotem, ani yorkiem nie zostawiłabym, chyba że miałabym dość kota albo yorka. Ale Milka uwielbia zabawki i jakiś czas nosiła cały czas w zębach słonika.[/QUOTE] To chyba trzeba usunąć z ogloszenia informację o niegonieniu kotow ?
-
[quote name='sharka']dobrze że są zapytania o sunię :)[/QUOTE] Mysle wlasnie kogo by tu Panu podeslać ? Moze Tunie od Iwoniam ? Ona jest w typie border colie, wielkość do kolana, wychowana z kotami, Chyba, że macie jeszcze jakieś kandydatki?
-
[quote name='luka1']to wszystko prawda. Milka jest taką dużą zagadką. Na przykład lubi bawić się z małymi psami, ale bywa że malca stratuje. Jest jak duży szczeniak, niestety nie zdający sobie sprawy ze swych rozmiarów i siły. Czasem więc dotkliwie dziabnie mniejszego d siebie psiaka. Ja nie puszczam jej z małymi sukami - nie ryzykuję. W tej chwili Milka nie atakuje mężczyzn, ale zawsze czuwam nad jej zachowaniem. Swojego nie zaatakuje ale obcego -nie tracę czujności bo nie jestem pewna. Ona jest wspaniała, na prawdę. Pies zagadka i kochana towarzyszka. Ktoś kto ją pozna będzie nad nią miał władzę i wspaniałego psa.[/QUOTE] Ale co ze stosunkiem do kotów ? Nie trzeba tego zmienić w ogloszeniu ?
-
[quote name='luka1']Tak, głównie chodzi o kota. Milka jest chyba trochę chartem. Widziałam jak goniła zająca, nie odważyłam się postawić swojego kota przed nią. Zresztą chyba i rozmiar trochę Panu nie odpowiadał. On myślał, że Milka jest Borer Coli[/QUOTE] Luka tu jest link do ogloszenia Milki. Sprawdź i ewentualnie popraw to co sie nie zgadza a ja wyedytuję ogloszenie. Bo teraz w treści jest, że Milka nie goni kotow. [url]http://tablica.pl/oferta/milka--mloda-sunia-o-jedwabistej-siersci-szuka-domu-IDPPM9.html[/url] Numer telefonu jest dobry. Nie rozumiem czemu Pan nie mógl się dodzwonić.
-
[quote name='luka1']Tak, głównie chodzi o kota. Milka jest chyba trochę chartem. Widziałam jak goniła zająca, nie odważyłam się postawić swojego kota przed nią. Zresztą chyba i rozmiar trochę Panu nie odpowiadał. On myślał, że Milka jest Borer Coli[/QUOTE] Czyli chcialby mniejszego psa niz Milka ?
-
[quote name='luka1']zadzwoniłam, rozmawiałam, jednak Pan nie takiego psa szuka.[/QUOTE] Luka prześlę Ci na PW mail, ktory dostalam od tego Pana. Czy naprawdę Milka nie toleruje kotow? Bo z maila tak wynika. "Dzień dobry powtórnie , Mieszkam 30 km na południe od Warszawy . Na wsi. Sprawa z Milką nieaktualna ; brak gwarancji czy nie zjadła by mojego kota ... Rozmawiałem z właścicielką (Milki). Poszukuję cały czas psa . Warunki ; domek na działce 1000 m2 . Teren ogrodzony. Doświadczenie : 24 lata z psami (16 lat seter irlandzki , 8 lat tosa inu - była wspaniała , odeszła 14.03 na skręt kiszek) , kotami , wiewiórkami , ptakami (sroka , dzwoniec ), tchórzofretkami etc. Potrzeby ; pies (lepiej suka ) średnio duży , taki co trochę przypilnuje posesji , a resztę czasu spędzi na rozpieszczaniu. Noclegi w domu ,blisko ludzi. Nie prowadzę hodowli , więc wszelkie certyfikaty kosmiczne są mi niepotrzebne. Ważne , aby pies był zdrowy i raczej odporny . W ostatecznym wyborze musi mieć miejsce szczególny kontakt bezpośredni z danym kandydatem . Każdy pies jest inny i nie każdy "TO" ma. Jakby coś było w tym stylu , będę wdzięczny za namiary . Pozdrawiam Grzegorz" Luka a jakie ogolne wrażenie z rozmowy? Bo mail jest dość sensowny a Pan prosi o namiary o inną sunię.
-
[LEFT][FONT=Verdana] Wklejam odpowiedź na ogloszenie z allegratki Witaj, Masz nową wiadomość od [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dotyczącą Twojego ogłoszenia: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20761807_milka_przepiekna_mloda_zdrowa_duza.html?utm_source=sszo-ale&utm_medium=email&utm_term=ogloszeniodawca&utm_campaign=skontaktuj-sie-z-ogloszeniodawca"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20761807_milka_przepiekna_mloda_zdrowa_duza.html?u tm_source=sszo-ale&utm_medium=email&utm_term=ogloszeniodawca&utm_campaign=skontaktuj-sie-z-ogloszeniodawca[/URL]. Treść wiadomości: Dzień dobry , Podany numer telefonu jest niewłaściwy . Interesuje mnie Milka , proszę o kontakt i szczegóły Pozdrawiam Grzegorz [/FONT][/LEFT]
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']No cioteczki. Umowa poszła pocztą. Poleconą oczywiście. Jak dostanę zwrotną, to Dorcia będzie oficjalnie całą swoją długą mordką poznanianką:-)[/QUOTE] :lol::kciuki: -
[quote name='Becia66']Dzwoniłam trzeci raz i dalej nikt nie odbiera, zaczynam się niepokoić....[/QUOTE] Beciu, nie martw się na zapas. To telefon stacjonarny czy komorka ? Mnie zdarza sie nie wyjąć komorki z torebki i nie słyszę wtedy dzwonka. Może zajeci Budrysem też tak zrobili?
-
[quote name='Becia66'] A póki co dzwoniłam do Państwa dwukrotnie i martwi mnie, że nikt nie odbiera....Mam nadzieję że nie nawiał, bo o to się najbardziej boję.[/QUOTE] To dom czy mieszkanie ? Moze poszli z Budrysem na spacer ?
-
[quote name='sharka']Przesłałam pieniążki z bazarku dla Baściska :) Kochana ta Cioteczka sharka. :lol: