Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']O ile jeszcze jakieś nam zostaną :D:eviltong:...[/QUOTE] Czyżby jakieś kolejne domki się szykowały ? ;)
  2. [quote name='karolciasz28']Tak dałam znać. A dzisiaj byłam na komunii w Rzeszowie i przez przypadek spotkałam na spacerze Fizię z nową Panią, sunia ma się świetnie, szybko się przyzwyczaiła i żyje sobie szczęśliwie. :lol: [/QUOTE] Niesamowity przypadek :lol: [QUOTE] Miałam jeszcze 5 telefonów w sprawie suczek, z trzema domami jestem w kontakcie, mają coś wybrać.[/QUOTE] Jakby Ci brakowalo szczeniakow to daj znać podesle Ci kilka maluchow z zaprzyjaźnionych wątków.;)
  3. [quote name='Ziutka']Iwoniam - Pchełka od Nutusi od środy w DS :):):)[/QUOTE] :multi: Jaka dobra wiadomość. Niewiadomo tylko czy Iwonia zdąży jeszcze zaktualizować.
  4. [quote name='iwoniam']wiesz cio.. Mikrus na tych ogłoszeniach, na których byłam w stanie zmienić ma ogłoszenie takie: [B]"Mikrusek, mini piesek-sportowiec szuka domu, adopcja[/B] Mikrus - piesek wielkości dużego kotka, uratowany z pseudo-schroniska w Olkuszu. Jest wielkości sznaucerka miniaturki, ale sierść krótka - jak u pinczerka. Uszka stojące, ogonek krótki. Umaszczenie jak ciemna, gorzka czekolada (mniam). Bawi się, jest bardzo ruchliwy. Z innymi psami się dogaduje, trochę boi się dużych psów. Gdy zaufa człowiekowi uwielbia się przytulać - kładzie się na brzuszek, chce, aby go głaskano. Nieco niepewnie podchodzi do energicznych dzieci. Piesek wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Mikrus jest do adopcji, na spacerze nie będzie kłopotliwy (nie będzie ciągnąć). Piesek nie zostanie wydany na łańcuch ani do budy. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: 515 192 985, email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]", a zdjęcia ma takie na zielonej trawce itp. Nie wszystkie ogłoszenia jestem w stanie zmienić. Niestety..[/QUOTE] Ogloszenia mogą się troche róznić od siebie tekstem i zdjeciami - nie wiadomo ktore zwroci czyjąś uwagę. Mnie na przyklad najbardziej podobają sie te czarno biale foty Mikrusa na pdwórku przed domem.:lol: [QUOTE] hm, pewnie przez te kilka dni, gdy miał dom Romi akurat napisał mu na sklejce, że ma dom i tę załączyłam. Przyglądałam się sklejce i wydawała mi się okay. Nie ma sprawy - zaraz je podmienię :) Dobrze, że mnie kontrolujeszzzz ;)))))[/QUOTE] To nie kontrola ;) zauważylam i weryfikuję u źrodła.
  5. Ale sie zrobil z niego przystojniak. :gent: Wcale nie przypomina tego zabiedzonego staruszka, który trafił do Przytuliska. I pychol taki usmiechnięty. :lol: Niesamowita metamorfoza. :klacz:
  6. A co słychać u Mundzi ? :lol: ojej, u Dorci ?
  7. [quote name='majuska']Łaaaał...księciunio taki z niego....no to trzeba się zebrać do tych ogłoszeń :) ;)[/QUOTE] Można skorzystać z możliwosci zmiany zdjęć w już zrobionych ogłoszeniach jaką dają niektore portale np.tablica, allegratka, przygarnijzwierzaka, jaroslawiak.
  8. Ale piękny misio. :loveu:
  9. [quote name='mmd']Wiecie co? Chyba trzeba Mikrusowi powymieniać zdjęcia na nowsze w ogłoszeniach i tytuły porobić od nowa. Jutro mąż wyjeżdża do Reichu, będę miała więcej luzu i pomyślę.[/QUOTE] Ale na tej zbitce fotek(niebieskej) na fb jest napisane, że Mikrus ma DS...
  10. [quote name='iwoniam']Psy z Olkusza - [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003550449356[/URL] macie jakieś sugestie? [/QUOTE] Na tej niebieskiej planszy jest napisane, że Mikrus ma DS ?:crazyeye:
  11. Ogłoszenie Mikruska na Dogo.;) [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4919/[/url]
  12. [quote name='iwoniam']mamy taki mały plan, aby się wszyscy tak "niespodziewanie" poznali ;) zobaczymy, czy się uda zorganizować takie spotkanie :)[/QUOTE] Jak się dzidzia urodzi to długo nie będziesz miala siły i czasu na nic poza nią :loveu:
  13. [quote name='iwoniam'] Koleżanka namawia swoich kuzynów i znajomych na Tunię lub Sznufi, ale..na razie bez odzewu :( [/QUOTE] Moze ciężko im sie zdecydować na stale a nie chcieliby dla ktoregoś pieska być dt ? Na począek...;) [QUOTE] Tak, tak, szukają. Jak któreś z nich znajdzie domek to zrobię tu taki wielki baner ! :)[/QUOTE] Czyli nadal oglaszać, wznawiać, odświeżać, wyrożniać do odwolania. :lol: [QUOTE] Dzięki, że o mnie pamiętacie .. :)[/QUOTE] Pamiętam i inne Cioteczki też. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Serca/196.gif[/IMG]
  14. Na przygarnij zwierzaka też dalam do ogloszenia nowy tekst i fotki aktualnych szczeniaczkow. Ciociu Luko, w jakim one są wieku ?
  15. [quote name='iwoniam'] To, co mnie dziś w nocy dopadło to było coś niewiarygodnego. Wszystko naraz i do tego taka migrena, że dopiero 10 minut temu wstałam. Mój TŻ już nie wiedział co robić. Czy szpital, czy wzywać lekarza.. [/QUOTE] Moja kochana ...może juz czas do szpitala ? :iloveyou: [QUOTE] O Mikrusika nie ma telefonów :(, niestety. Giza-Nina i Sznufi - też nie.. Dobrze, że o Gucia ktoś się choć odzywa.[/QUOTE] W końcu musi sie ktoś odezwać i pozostale pieski. Mikrus na allegratce ma ponad 1000 wejść na swoje ogloszenie ! :lol: Będziemy oglaszać do skutku. :lol: [QUOTE] Dziękują Ci za wyróżnienie. [/QUOTE] Nie trzeba, żeby tylko byl odzew i to prędko. :kciuki:
  16. [quote name='mmd']Mikrus i Tunia mają cały czas odświeżaną tablicę :)[/QUOTE] Cioteczki o nich pamietają.:lol: Ja odswiezam kiedy tylko tomozliwe. :roll: Mikrus ma ponad 1000 wejść na moje ogloszenie na allegro. Tylko gdzie te domki ?:crazyeye:
  17. Beciu pamiętam, zeszłoroczna akcję - juz Wam wówczas "kibicowałam".:lol: Jesli chodzi o Tobisia to akurat wierzę, ze w takej małej , miłej psinie mozna zakochać sie od pierwszego wejrzenia. :loveu: I dobrze wiem, że jesli ktoś bedzie chętny do adopcji psiaka to nie oddacie go w przyslowiowe ciemno, bez sprawdzenia domku.
  18. Tuni wyedytowalam i wyróznilam allegratke. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/tunia-w-typie-border-colie-20498267.html[/url]
  19. [quote name='luka1']Super, dziękuję!!![/QUOTE] Jeszcze allegratka wyedytowane [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-20753349.html[/URL]
  20. [quote name='barb']Śliczne. :loveu: Czyli ogloszeń szczeniorkow dalej nie ściągam a w wolnej chwili podmienię zdjęcia.:lol:[/QUOTE] Tablica.pl [url]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/url] Moze być? Jesli tak to zrobię więcej. Nie wiem tylko w jakim wieku sa maluchy.
  21. [quote name='Gosia67']Witam Panie i jak najbardziej potwierdzam pomoc w zabraniu Tobisia na tę imprezkę.Żal mi tego psiaczka[/QUOTE] Tobisiu, obyś podbił czyjeś serducho na akcji adopcyjnej. :loveu:
  22. [quote name='barb']Iwoniu Mikrus jest nadal u Ciebie i nadal do ogłaszania ? [/QUOTE] Wyróznilam Mikrusowi Tablicę [URL]http://tablica.pl/oferta/mikropiesek-szuka-domu-IDWVnn.html[/URL]. Widzialam, że wczoraj miał robione ogloszenie czyli nadal szuka domku. Tuni wyedytowalam tekst i dodalam nowe fotki [URL="http://tablica.pl/oferta/tunia-w-typie-border-colie-szuka-domu-IDF1zD.html"] http://tablica.pl/oferta/tunia-w-typie-border-colie-szuka-domu-IDF1zD.html[/URL].
  23. [quote name='barb']Iwoniu, Tunia i Mikrus nadal do ogłaszania ?[/QUOTE] Wyróżnilam Mikrusowi tablicę. Widzę, że Tunia ma wyróżnienie więc w jej ogłoszeniu wymienilam tylko zdjęcia i nieco wyedytowalam tekst. Aktualny wiek Tuni to około 10 miesiecy czy wiecej ?
  24. Iwoniu Mikrus jest nadal u Ciebie i nadal do ogłaszania ? A o Tunię jako borderkę nikt nie pytał ?
×
×
  • Create New...